tel. 75 718 30 46, 801 011 232
0
Menu marek zegarków:

Zegarek damski Casio LDF-30-1A

poprzedni zegarek następny zegarek
LDF-30-1A
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY
ostatnio dostępny: 02/2014
RODZAJ DAMSKI
MECHANIZM kwarcowy
WODOSZCZELNOSĆ 50m
GWARANCJA 3+3 lata

cena: 125cena producenta: 139 zł oszczędzasz: 14

Zegarek damski Casio Sportowe LDF-30-1A

Mechanizm: kwarcowy

Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu zasilanemu za pomocą impulsu elektrycznego z baterii. 

Pasek/Bransoleta:

pasek

 koloru czarnego kauczuk

Koperta:

tworzywo sztuczne

 okrągła koloru czarnego koloru srebrnego

Szkiełko: mineralne

Bardzo często wykorzystywane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Jest bardzo przejrzyste, elastyczne, a w razie zarysowania, można je łatwo wypolerować.

Tarcza: czarna

koloru czarnego

Wodoszczelność: 50m

Przy wodoszczelności na poziomie 50m (5ATM) można brać prysznic, myć samochód. Nie zaleca się pływać. Podczas kontaktu z wodą nie wolno wciskać guzików i ustawiać zegarka.

Datownik: automatyczny kalendarz

Bardzo rozbudowany system kalendarzowy, ukazujący daty z wieloletnim wyprzedzeniem z reguły dostępny tylko w mechanizmach zegarków cyfrowych. Zegarki z automatycznym kalendarzem wskazują na aktualny dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia, nazwę dnia miesiąca, czasami także i rok.

Alarm:

1 alarm w ciągu doby

Podświetlenie: LED

Do podświetlenia tego zegarka użyto diody LED, która stonowanym i jasnym światłem wystarczająco naświetli nam tarczę zegarka, tak byśmy mogli odczytać aktualną godzinę.

Stoper: 1/100 - 24h

Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godzin przy dokładności do setnej części sekundy.

Podwójny czas: T1/T2

Jednoczesny pomiar czasu w dwóch różnych strefach czasowych

Żywotność baterii:

10 lat

Gwarancja: 3+3 lata

Podstawowy okres gwarancyjny na zegarki Casio to 3 lata. Gwarancja podstawowa wystawiana jest przez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki. Okres gwarancyjny można dodatkowo przedłużyć o kolejne 3 lata. Dokonuje się tego indywidualnie już po zakupieniu zegarka. Koszt przedłużenia gwarancji to 20zł lub 40zł w zależności od ceny zegarka. Kupowane u nas zegarki pochodzą z oficjalnej i legalnej dystrybucji Zibi S.A.. Dzięki temu zakup u nas gwarantuje pełen support na terenie całego kraju dzięki sieci regionalnych, autoryzowanych punktów serwisowych, a także serwisowi centralnemu marki Casio z siedzibą w Sochaczewie.

Typ dodatkowy:

Sportowe, Młodzieżowe

Waga:
25.00 g
Szerokość:
37 mm
Grubość:
11 mm
Maksymalny obwód (koperta + pasek):
18.0 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie:
20 mm

Casio LDF-30-1A damski zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu - granica błędu w jego przypadku to jedynie 10 sekund w skali miesiąca. Zegarek zamontowany został na pasku, wykonanym z miękkich materiałów. Eliminuje to ryzyko obtarć i uczuleń, jakie mogą zdarzać się w przypadku bransolet z metalu lub tworzywa sztucznego. Mechanizm umieszczony został w wytrzymałej kopercie z tworzywa sztucznego. Nadaje to zegarkowi nowoczesny, sportowy wygląd. Tarczę w tym modelu ochrania szkiełko mineralne. Dzięki bardzo dużej wytrzymałości i elastyczności jest ono odporne na pęknięcia, a wszelkie powstałe na nim zadrapania można łatwo wypolerować. Tarcza tego zegarka utrzymana jest w eleganckiej, czarnej kolorystyce. Dzięki zastosowanym kontrastowym barwom jest czytelna i przejrzysta. Wodoszczelność na poziomie 50m. (5ATM) gwarantuje, że nie trzeba, w przypadku tego modelu, obawiać się drobnych, a nawet większych zachlapań. Nie należy jednak w nim pływać ani nurkować, a przy kontakcie zegarka z wodą lepiej wystrzegać się wciskania przycisków. Model ten wyposażony został w bardzo rozbudowany datownik w postaci automatycznego kalendarza. Ukazuje on daty z wieloletnim wyprzedzeniem, a raz ustawiony nigdy się nie pomyli. Wśród innych przydatnych funkcji wyróżnić należy alarm. W tym konkretnym przypadku, ustawić można jeden alarm w ciągu doby. Zegarek wyposażony jest w podświetlenie diodą LED, które umożliwia odczytanie danych z tarczy również w ciemności. Kolejną dostępną w tym modelu funkcją jest stoper. Mierzy on czas z dokładnością do setnej sekundy, zaś długość pomiaru może wynieść maksymalnie 24 godziny. Model ten wyposażony jest w funkcję pokazywania godziny w dwóch różnych strefach czasowych, co może być bardzo pomocne przy okazji dalekich podróży lub kontaktowaniu się z osobami za granicą. W przypadku tego modelu uwagę zwraca bardzo długa żywotność baterii. Producent gwarantuje nam bezproblemowe użytkowanie zegarka na jednej baterii nawet przez 10 lat.

Dostawa

Dostawa 24h

Grawerowanie

Grawerowanie

Przykłady grawerowania - zobaczGwarancja

Zegarki Casio

Gwarancja Casio

Zwroty

Zwroty

Opinie o zegarku Casio Sportowe LDF-30-1A* pola obowiązkowe

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Inne zegarki w tej kategorii

zegarek Casio CA-56-1ER Casio CA-56-1ER
zegarek
168
Dostawa 24h
zegarek Casio CA-53W-1ER Casio CA-53W-1ER
zegarek
169
Dostawa 24h
zegarek Casio SGW-450H-1A Casio SGW-450H-1A
zegarek
360
Dostawa 24h
zegarek Casio LX-S700H-7B2 Casio LX-S700H-7B2
zegarek
209
Dostawa 24h
zegarek Casio STL-S300H-1B Casio STL-S300H-1B
zegarek
229
Dostawa 24h
zegarek Casio STL-S300H-1A Casio STL-S300H-1A
zegarek
229
Dostawa 24h
zegarek Casio STL-S110H-1C Casio STL-S110H-1C
zegarek
210
Dostawa 24h
zegarek Casio STL-S300H-4A Casio STL-S300H-4A
zegarek
195
Dostawa 24h