tel. 75 718 30 46, 801 011 232
0
Menu marek zegarków:

Zegarek męski Casio SGW-200-1V

poprzedni zegarek następny zegarek
SGW-200-1V
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY
ostatnio dostępny: 03/2014
RODZAJ MĘSKI
MECHANIZM kwarcowy
WODOSZCZELNOSĆ 100m
GWARANCJA 3+3 lata

cena: 314cena producenta: 349 zł oszczędzasz: 35

Zegarek męski Casio Sportowe SGW-200-1V

Bardzo ciekawy model sportowy od firmy Casio. Zegarek wyposażony w dokładny stoper z maksymalnym pomiarem do 100 godzin, a także licznikiem okrążeń. Co ciekawe model ten posiada także funkcję ruchu. Dzięki pomiarowi przebytego dystansu oraz zaprogramowanego pojedynczego kroku użytkownika, zegarek potrafi wskazać liczbę przebytych kroków na danym dystansie.

Mechanizm: kwarcowy

Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu zasilanemu za pomocą impulsu elektrycznego z baterii. 

Pasek/Bransoleta:

pasek

 tworzywo sztuczne

Koperta:

tworzywo sztuczne

 okrągła

Szkiełko: mineralne

Bardzo często wykorzystywane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Jest bardzo przejrzyste, elastyczne, a w razie zarysowania, można je łatwo wypolerować.

Wodoszczelność: 100m

Przy wodoszczelności na poziomie 100m (10ATM) zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na dużych głębokościach ani też wciskania guzików pod wodą czy regulacji koronki.

Datownik: automatyczny kalendarz

Bardzo rozbudowany system kalendarzowy, ukazujący daty z wieloletnim wyprzedzeniem z reguły dostępny tylko w mechanizmach zegarków cyfrowych. Zegarki z automatycznym kalendarzem wskazują na aktualny dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia, nazwę dnia miesiąca, czasami także i rok.

Alarm:

5 alarmów w ciągu doby

Podświetlenie: EL BACKLIGHT ILLUMINTAOR

Niezwykle jasne i bardzo wygodne dla użytkownika podświetlenie typu illuminator, które to oświetla tarczę zegarka od spodu, dzięki czemu można bez problemu odczytać wskazania zegarka nawet w ciemnościach.

Timer: 100 godzin

Zegarek wyposażony jest w funkcję, polegającą na liczeniu czasu wspak. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Maksymalna długość pomiaru wynosi 100 godzin.

Stoper: 1/100 - 100h

Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po wciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 100 godzin przy dokładności do setnej części sekundy.

Tryb wyświetlania godziny: 12/24

Godzina może być wyświetlana w trybie 12 lub 24 godzinnym

Czas światowy: TAK

Zegarek posiada wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych

Licznik kalorii: TAK

Zegarek wyposażony w licznik kalorii działa w oparciu o dane wydajnościowe wprowadzone przez użytkownika. Pozwala to na ustalenie optymalnego cyklu treningu.

Żywotność baterii:

3 lata

Gwarancja: 3+3 lata

Podstawowy okres gwarancyjny na zegarki Casio to 3 lata. Gwarancja podstawowa wystawiana jest przez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki. Okres gwarancyjny można dodatkowo przedłużyć o kolejne 3 lata. Dokonuje się tego indywidualnie już po zakupieniu zegarka. Koszt przedłużenia gwarancji to 20zł lub 40zł w zależności od ceny zegarka. Kupowane u nas zegarki pochodzą z oficjalnej i legalnej dystrybucji Zibi S.A.. Dzięki temu zakup u nas gwarantuje pełen support na terenie całego kraju dzięki sieci regionalnych, autoryzowanych punktów serwisowych, a także serwisowi centralnemu marki Casio z siedzibą w Sochaczewie.

Typ dodatkowy:

Sportowe, Młodzieżowe

Waga:
47.00 g
Szerokość:
44 mm
Grubość:
14 mm
Maksymalny obwód (koperta + pasek):
22.0 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie:
24 mm

Casio SGW-200-1V męski zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu - granica błędu w jego przypadku to jedynie 10 sekund w skali miesiąca. Zegarek zamontowany został na pasku, wykonanym z miękkich materiałów. Eliminuje to ryzyko obtarć i uczuleń, jakie mogą zdarzać się w przypadku bransolet z metalu lub tworzywa sztucznego. Mechanizm umieszczony został w wytrzymałej kopercie z tworzywa sztucznego. Nadaje to zegarkowi nowoczesny, sportowy wygląd. Tarczę w tym modelu ochrania szkiełko mineralne. Dzięki bardzo dużej wytrzymałości i elastyczności jest ono odporne na pęknięcia, a wszelkie powstałe na nim zadrapania można łatwo wypolerować. Wodoszczelność na poziomie 100 (10ATM) gwarantuje, że z modelu tego można korzystać także podczas pływania lub kąpieli. Nie jest to jednak zegarek przeznaczony do nurkowania, zwłaszcza na dużych głębokościach. Model ten wyposażony został w bardzo rozbudowany datownik w postaci automatycznego kalendarza. Ukazuje on daty z wieloletnim wyprzedzeniem, a raz ustawiony nigdy się nie pomyli. Wśród innych przydatnych funkcji wyróżnić należy alarm. W tym konkretnym przypadku zaprogramować można aż pięć alarmów w ciągu doby. Dzięki podświetleniu tarczy, z czasomierza korzystać można także w ciemności. Specjalny rodzaj podświetlenia - EL BACKLIGHT ILLUMINTAOR - gwarantuje równomierne podświetlenie tarczy, które trwało będzie przez kilka sekund po wciśnięciu przycisku. Zegarek wyposażony jest również w timer, który liczy czas do tyłu. Podobnie jak stoper, może okazać się ważny do dokonywania pomiarów w czasie treningu. Maksymalna długość pomiaru wynosi 100 godzin. Kolejną dostępną w tym modelu funkcją jest stoper, który przyda się do dokonywania pomiarów w czasie ćwiczeń. Maksymalna długość pomiaru wynosi w tym modelu aż 100 godzin przy dokładności do setnej części sekundy. Wedle uznania użytkownika, zegarek może podawać godzinę w trybie 12 lub 24godzinnym. Model ten wyposażony jest w funkcję pokazywania godziny w różnych strefach czasowych. Może być bardzo pomocne przy okazji dalekich podróży lub kontaktowaniu się z osobami za granicą. Licznik, a w zasadzie przelicznik kalorii pozwoli skalibrować wartości spalanych dziennie kalorii. Opisywany model zegarka wyróżnia się ponadstandardową żywotnością baterii, jego użytkownik nie będzie musiał wymieniać baterii nawet przez 3 lata.

Dostawa

Dostawa 24h

Grawerowanie

Grawerowanie

Przykłady grawerowania - zobaczGwarancja

Zegarki Casio

Gwarancja Casio

Zwroty

Zwroty

Opinie o zegarku Casio Sportowe SGW-200-1V* pola obowiązkowe

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Inne zegarki w tej kategorii

zegarek Casio CA-56-1ER Casio CA-56-1ER
zegarek
168
Dostawa 24h
zegarek Casio CA-53W-1ER Casio CA-53W-1ER
zegarek
169
Dostawa 24h
zegarek Casio SGW-450H-1A Casio SGW-450H-1A
zegarek
360
Dostawa 24h
zegarek Casio LX-S700H-7B2 Casio LX-S700H-7B2
zegarek
209
Dostawa 24h
zegarek Casio STL-S300H-1B Casio STL-S300H-1B
zegarek
229
Dostawa 24h
zegarek Casio STL-S300H-1A Casio STL-S300H-1A
zegarek
229
Dostawa 24h
zegarek Casio STL-S110H-1C Casio STL-S110H-1C
zegarek
210
Dostawa 24h
zegarek Casio STL-S300H-4A Casio STL-S300H-4A
zegarek
195
Dostawa 24h