Tu jesteś: zegarek.net » Zegarki DKNY

Zegarki DKNY

Marka ta narodziła się w Nowym Jorku i istnieje od 1988 roku. Od samego początku celem projektantów była chęć połączenia komfortu z luksusem. Choć firma posiada wiele gałęzi działalności, wszystkie jednak koncentrują się na najwyższej jakości, stylistyce zgodnej z trendami mody, a jednocześnie charakterystycznej tylko dla tej marki. Doskonałe kolekcje zegarków DKNY są znane na całym świecie i zdobyły uznanie w najznamienitszych jego zakątkach. Marka ceniona jest przez projektantów mody, artystów i ludzi sukcesu, mających świadomość celu.Pokaż wszystkie zegarki DKNY

Zegarki Dkny Bransoleta

Zegarki Dkny Bransoleta

Zegarki DKNY na bransolecie dostępne aktualnie w naszej ofercie.
Zegarki Dkny Pasek

Zegarki Dkny Pasek

Zegarki DKNY na paskach dostępne aktualnie w naszej ofercie.

Nowe Zegarki w naszej kolekcji

zegarek DKNY NY2198
DKNY NY2198
zegarek damski
345
zegarek DKNY NY2214
DKNY NY2214
zegarek damski
695
zegarek DKNY NY2212
DKNY NY2212
zegarek damski
695
zegarek DKNY NY2233
DKNY NY2233
zegarek damski
957
zegarek DKNY NY8876
DKNY NY8876
zegarek damski
520
zegarek DKNY NY2218
DKNY NY2218
zegarek damski
695
zegarek DKNY NY2217
DKNY NY2217
zegarek damski
695
zegarek DKNY NY2219
DKNY NY2219
zegarek damski
695
zegarek DKNY NY2216
DKNY NY2216
zegarek damski
607

wszystkie DKNY

Opinie o zegarkach DKNY

Zegarek DKNY NY8650 to piękna propozycja dla kobiet. Jest to zegarek multikolorowy przez co zwraca na siebie uwagę. Przez środek stalowej bransolety biegną ogniwka wykonane z tworzywa sztucznego w różnych odcieniach brązu. Także dookoła tarczy biegnie pasek tego materiału. Można powiedzieć, że tworzywo to przypomina wyglądem szylkret. Zastosowanie ciemnobrązowej tarczy też było dobrym pomysłem. Dzięki tak dopasowanej kolorystyce zegarek wygląda niezwykle elegancko. Ciemno stalowe indeksy oraz ciemne wskazówki z powodzeniem wskażą nam aktualną godzinę. Wodoszczelność dla tego modelu wynosi aż 5 ATM.

DKNY NY8649 to bardzo gustowna propozycja dla kobiet. Skórzany pasek wykonany został w różnych odcieniach brązu. Tarcza został wykonana ze stali z elementami tworzywa sztucznego o podobnych barwach jak pasek. Dzięki temu tworzy się zgrana całość. Wyróżniającym elementem ten zegarek jest też tarcza. Zatopione w niej srebrne elementy o kształcie stożka nadają drapieżną wymowę. Poruszające się po tarczy srebrne wskazówki mimo wszystko są dobrze widoczne. Warto wiedzieć, że zegarek ten cechuje się wodoszczelnością na poziomie 5 ATM.

Klasyczny, biały zegarek marki DKNY wyróżnia się bransoletą wykonaną z tworzywa ceramiczego oraz ceramiczno - stalową kopertą. Model NY4912 idealnie pasuje do wszystkich stylizacji dzięki swojemu uniwersalnemu kolorowi. Utrzymana w bieli tarcza oraz srebrne indeksy i dodatkowe wskaźniki świetnie do siebie pasują. Zegarek wyposażony jest w bardzo dokładny mechanizm kwarcowy, dzięki czemu nie śpieszy się. Szkiełko mineralne gwarantuje, że tarcza zegarka nie zostanie uszkodzona. Wodoszczelność na poziomie 50m zapewnia nas o tym, że nawet myjąc ręce nie musimy się bać zachlapania zegarka.

BESTSELLER OUTLETKoszyk jest pusty

Wyszukaj

Wpisz model produktuwyszukiwanie zaawansowane

Kontakt

Kontakt

Opinie

Ocena Zegarek.net - Ranking Opineo.plOcena Zegarek.net - Opineo.plopineo

Inne

Grawerowanie

FAQ

PayPal

DotPay

Brak produktów do porównania. Wybierz w karcie produktu i dodaj max. 3 produkty.