Tu jesteś: zegarek.net » Zegarki DKNY

Zegarki DKNY

Marka ta narodziła się w Nowym Jorku i istnieje od 1988 roku. Od samego początku celem projektantów była chęć połączenia komfortu z luksusem. Choć firma posiada wiele gałęzi działalności, wszystkie jednak koncentrują się na najwyższej jakości, stylistyce zgodnej z trendami mody, a jednocześnie charakterystycznej tylko dla tej marki. Doskonałe kolekcje zegarków DKNY są znane na całym świecie i zdobyły uznanie w najznamienitszych jego zakątkach. Marka ceniona jest przez projektantów mody, artystów i ludzi sukcesu, mających świadomość celu.Pokaż wszystkie zegarki DKNY

Zegarki Dkny Bransoleta

Zegarki Dkny Bransoleta

Zegarki DKNY na bransolecie dostępne aktualnie w naszej ofercie.
Zegarki Dkny Pasek

Zegarki Dkny Pasek

Zegarki DKNY na paskach dostępne aktualnie w naszej ofercie.

Nowe Zegarki w naszej kolekcji

zegarek DKNY NY2186
DKNY NY2186
zegarek damski
520
zegarek DKNY NY3715
DKNY NY3715
zegarek damski
782
zegarek DKNY NY8760
DKNY NY8760
zegarek damski
695
zegarek DKNY NY8821
DKNY NY8821
zegarek damski
869
zegarek DKNY NY2178
DKNY NY2178
zegarek damski
607
zegarek DKNY NY2172
DKNY NY2172
zegarek damski
607
zegarek DKNY NY2134
DKNY NY2134
zegarek damski
607
zegarek DKNY NY2133
DKNY NY2133
zegarek damski
520
zegarek DKNY NY8769
DKNY NY8769
zegarek damski
497

wszystkie DKNY

Opinie o zegarkach DKNY

Zegarek DKNY NY8726 wyróżnia się od innych przede wszystkim trzema wariantami pasków. Do tego modelu dodawane są dwa dodatkowe paski, które łatwo jest przełożyć, aby zmienić wygląd zegarka. Do prostokątnej koperty możemy dodać pasek w kolorze czerwieni, perłowy, a także pokryty ciemnym brokatem. Dzięki temu każdego dnia można wyglądać inaczej. Sama koperta została zaprojektowana bardzo prosto, aby to pasek zwracał na siebie większą uwagę.

Zegarek DKNY NY8650 to piękna propozycja dla kobiet. Jest to zegarek multikolorowy przez co zwraca na siebie uwagę. Przez środek stalowej bransolety biegną ogniwka wykonane z tworzywa sztucznego w różnych odcieniach brązu. Także dookoła tarczy biegnie pasek tego materiału. Można powiedzieć, że tworzywo to przypomina wyglądem szylkret. Zastosowanie ciemnobrązowej tarczy też było dobrym pomysłem. Dzięki tak dopasowanej kolorystyce zegarek wygląda niezwykle elegancko. Ciemno stalowe indeksy oraz ciemne wskazówki z powodzeniem wskażą nam aktualną godzinę. Wodoszczelność dla tego modelu wynosi aż 5 ATM.

Unikatową propozycją marki DKNY jest grafitowy zegarek NY8626. Jest on o tyle ciekawy, że w całości został wykonany w tym kolorze. Charakterystyczna jest też bransoletka, której splot jest wręcz niestandardowy. Ciekawa jest także prostokątna koperta ozdobiona dookoła tarczy białymi cyrkoniami. Dzięki temu zabiegowi zegarek nabiera bardziej szykownego charakteru. Na grafitowej tarczy możemy zobaczyć tylko cztery złote indeksy oraz złote wskazówki, które wskazują nam aktualny czas.

Koszyk jest pusty

Wyszukaj

Wpisz model produktuwyszukiwanie zaawansowane

Kontakt

Kontakt

Opinie

Ocena Zegarek.net - Ranking Opineo.plOcena Zegarek.net - Opineo.plopineo

Inne

Grawerowanie

FAQ

PayPal

DotPay

Brak produktów do porównania. Wybierz w karcie produktu i dodaj max. 3 produkty.