tel. 75 718 30 46, 801 011 232
0
Menu marek zegarków:

Zegarek męski Seiko SND701P1

poprzedni zegarek następny zegarek
SND701P1
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY
RODZAJ MĘSKI
MECHANIZM kwarcowy
WODOSZCZELNOSĆ 100m
GWARANCJA 2 lata

cena: 719cena producenta: 799 zł oszczędzasz: 80

Zegarek męski Seiko Chronograph SND701P1

Mechanizm: kwarcowy

Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu zasilanemu za pomocą impulsu elektrycznego z baterii.

Pasek/Bransoleta:

bransoleta

 stal koloru srebrnego

Koperta:

stal

 okrągła koloru srebrnego

Szkiełko: mineralne Hardlex

Hardlex - bardziej odporny rodzaj szkła mineralnego z powierzchniowym utwardzeniem

Tarcza: czarna, czerwona

koloru czarnego

Wodoszczelność: 100m

Przy wodoszczelności na poziomie 100m (10ATM) zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na dużych głębokościach ani też wciskania guzików pod wodą czy regulacji koronki.

Datownik: wyświetla dzień miesiąca

Datownik wyświetla w pojedynczym okienku aktualny dzień miesiąca.

Stoper: 1/20 - 1h

Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 1 godzinę przy dokładności do dwudziestej części sekundy.

Podwójny czas: T1/T2, T1/T2

Jednoczesny pomiar czasu w dwóch różnych strefach czasowych

Tachymetr: TAK

Zegarek wyposażony jest w funkcję służącą do obliczania średniej prędkości jazdy lub chodu na odcinku jednego kilometra.

Chronograf: TAK

Oznacza to, iż w zegarku nie mamy stopera cyfrowego, tylko stoper manualny, inaczej nazywany chronografem. Dodanie do zegarka chronografu wymaga rozszerzenia modułów mechanizmu zegarka lub czasem też dołożenia drugiego, niezależnego mechanizmu, obsługującego tylko te pomiary.

Gwarancja: 2 lata

Do zakupionego zegarka dołączona będzie karta gwarancyjna. Wystawiona przez nas gwarancja rekomendowana jest przez serwis centralny przez okres 24 miesięcy, licząc od daty sprzedaży.

Typ dodatkowy:

Japońskie, Sportowe, Analogowe, Klasyczne

Szerokość:
42 mm
Grubość:
10 mm

Seiko SND701P1 męski zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu - granica błędu w jego przypadku to jedynie 10 sekund w skali miesiąca. Podstawą tego modelu jest klasyczna, elegancka bransoleta. Mechanizm umieszczono w wytrzymałej, stalowej kopercie. Wykorzystanie wysokiej jakości stali gwarantuje, że zegarek odporny jest na korozję i uszkodzenia oraz nie powoduje alergii. W modelu tym wykorzystano szkiełko mineralne Hardlex, stosowane jedynie w zegarkach marki Seiko. Jest ono niemal tak wytrzymałe jak najtwardsze szkiełka szafirowe, zachowuje jednak elastyczność szkła mineralnego. Wodoszczelność na poziomie 100 (10ATM) gwarantuje, że z modelu tego można korzystać także podczas pływania lub kąpieli. Nie jest to jednak zegarek przeznaczony do nurkowania, zwłaszcza na dużych głębokościach. Model ten wyposażony jest w datownik, za pomocą którego wyświetlany jest aktualny dzień miesiąca. Kolejną dostępną w tym modelu funkcją jest stoper, który przyda się do dokonywania pomiarów w czasie ćwiczeń. Maksymalna długość pomiaru wynosi jedną godzinę przy dokładności do dwudziestej części sekundy. Model ten wyposażony jest w funkcję pokazywania godziny w dwóch różnych strefach czasowych, co może być bardzo pomocne przy okazji dalekich podróży lub kontaktowaniu się z osobami za granicą. Model ten wyposażony jest w funkcję pokazywania godziny w dwóch różnych strefach czasowych, co może być bardzo pomocne przy okazji dalekich podróży lub kontaktowaniu się z osobami za granicą. Dzięki dostępnej w tym modelu funkcji tachymetru można łatwo wyznaczyć prędkość przemieszczania się na danym odcinku. Dla wielu użytkowników bardzo przydatnym elementem tego zegarka będzie chronograf. Dzięki niemu także w eleganckim, analogowym zegarku, dokonywać można skomplikowanych i precyzyjnych pomiarów. Tarcza tego zegarka utrzymana jest w eleganckiej, czarnej kolorystyce. Dzięki zastosowanym kontrastowym barwom jest czytelna i przejrzysta. Tarcza tego zegarka jest utrzymana w eleganckiej, czerwonej kolorystyce. Dzięki zastosowanym barwom jest czytelna i przejrzysta.

Dostawa

Dostawa 24h

Grawerowanie

Grawerowanie

Przykłady grawerowania - zobaczGwarancja

Zegarki Seiko

Gwarancja Seiko

Zwroty

Zwroty

Opinie o zegarku Seiko Chronograph SND701P1* pola obowiązkowe

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Inne zegarki w tej kategorii

zegarek Seiko SNDW48P2 Seiko SNDW48P2
zegarek
827
Dostawa 24h
zegarek Seiko SNDG59P1 Seiko SNDG59P1
zegarek
939
Dostawa 24h
zegarek Seiko SSB169P1 Seiko SSB169P1
zegarek
656
Dostawa 24h
zegarek Seiko SNDG55P1 Seiko SNDG55P1
zegarek
879
Dostawa 24h
zegarek Seiko SKS473P1 Seiko SKS473P1
zegarek
539
Dostawa 24h
zegarek Seiko SKS483P1 Seiko SKS483P1
zegarek
746
Dostawa 24h
zegarek Seiko SKS482P1 Seiko SKS482P1
zegarek
782
Dostawa 24h
zegarek Seiko SPC163P2 Seiko SPC163P2
zegarek
848
Dostawa 24h