Tu jesteś: zegarek.net » Zegarki Timex

Zegarki Timex

To istniejąca już od 150 lat, amerykańska marka produkująca wysokiej jakości zegarki, będące połączeniem innowacyjnych rozwiązań i ponadczasowej stylistyki, dzięki której zegarki Timex są rozpoznawane i doceniane na całym świecie. Oferta tego producenta jest niezmiernie bogata i różnorodna. W zależności od potrzeb, można tu znaleźć kilka imponujących kolekcji nowoczesnych zegarów sportowych o wyspecjalizowanych funkcjach, zegarki młodzieżowe a także eleganckie.Pokaż wszystkie zegarki Timex

Zegarki Timex Młodzieżowe

Zegarki Timex Młodzieżowe

Specjalna kolekcja zegarków dla dzieci i młodzieży.
Zegarki Timex Na Wyprawe

Zegarki Timex Na Wyprawe

Zegarki z wieloma sportowymi i outdoorowymi funkcjami.
Zegarki Timex Sportowe

Zegarki Timex Sportowe

Profesjonalne zegarki sportowe.
Zegarki Timex Damskie

Zegarki Timex Damskie

Bogata kolekcja zegarków damskich.
Zegarki Timex Klasyczne

Zegarki Timex Klasyczne

Klasyczne, nieco retro zegarki dla każdego.
Zegarki Timex Męskie

Zegarki Timex Męskie

Bogate kolekcje zegarków męskich.
Zegarki Timex Paski oryginalne

Zegarki Timex Paski oryginalne

Oryginalne paski do zegarków Timex.

Nowe Zegarki w naszej kolekcji

zegarek Timex T2P408
Timex T2P408
zegarek damski
599 539,10 zł
zegarek Timex T2M569
Timex T2M569
zegarek damski
189 170,10 zł
zegarek Timex T2N914
Timex T2N914
zegarek damski
179 161,10 zł
zegarek Timex TW5K84800
Timex TW5K84800
zegarek damski
119 107
zegarek Timex T2P303
Timex T2P303
zegarek damski
249 224
zegarek Timex T2P507
Timex T2P507
zegarek męski
299 269,10 zł
zegarek Timex T2P506
Timex T2P506
zegarek męski
299 269,10 zł
zegarek Timex T2P505
Timex T2P505
zegarek męski
289 260,10 zł
zegarek Timex T2P510
Timex T2P510
zegarek męski
549 494,10 zł

wszystkie Timex

Opinie o zegarkach Timex

Niezwykle zgrabny i delikatny kształt tego zegarka sprawia, że idealnie pasuje on do drobnej kobiecej dłoni. Prosta i nieskomplikowana srebrna tarcza świetnie prezentuje się w połączeniu z metalową bransoletą i kopertą koloru złotego. Pomimo faktu, iż jest to model damski został on zaopatrzony przez firmę Timex w niezbędne dodatki, typowe dla zegarków męskich, jak na przykład wodoszczelność do 30 metrów oraz niezwykle wytrzymałe, mineralne szkiełko.

Bardzo delikatny i subtelny zegarek oferowany przez niezawodną firmę Timex to idealny i bardzo funkcjonalny dodatek, który pasował będzie zarówno do okazjonalnych i wyszukanych kreacji wieczorowych, jak i zwykłych, codziennych strojów. Każda elegancka pani odnajdzie w tym modelu klasę i styl, które z całą pewnością dodadzą jej pewności siebie. Zegarek wyróżnia się spośród innych dzięki specyficznemu, srebrnemu kolorowi koperty i bransolety. Dodatkowo bransoleta ta jest rozciągana, co sprawia że pasuje właściwie do każdej ręki.

To niepospolity, choć klasycznie wyglądający zegarek. Dość masywna, błyszcząca koperta stalowa, okala czarną tarczę, która w środkowej części ozdobiona jest jakby wytłaczaną krateczką. Taki układ prostych linii wewnątrz okrągłego obramowania, dodaje elegancji a jednocześnie wprowadza element zaburzenia, wręcz zaskoczenia, co jest bardzo przemyślanym i udanym zabiegiem. Tarcza jest bardzo czytelna. Srebrne wskazówki i indeksy w postaci cyfr arabskich, dobrze komponują się z połyskującą kopertą. Oprócz godziny, zegarek pokazuje również datę i nazwę dnia. Tarcza jest podświetlana, co umożliwia odczytywanie wskazań zegarka w trudnych warunkach oświetleniowych. Ponadto zegarek ten jest wodoszczelny, a poziom wodoszczelności pozwala na korzystanie z niego nawet podczas pływania. Zegarek wyposażony jest w świetny i niezawodny mechanizm kwarcowy, co daje duże poczucie bezpieczeństwa i pewności w każdej sytuacji. Panowie, którzy cenią sobie praktyczne i eleganckie dodatki, powinni zwrócić uwagę właśnie na ten model zegarka.

BESTSELLER OUTLETKoszyk jest pusty

Wyszukaj

Wpisz model produktuwyszukiwanie zaawansowane

Kontakt

Kontakt

Opinie

Ocena Zegarek.net - Ranking Opineo.plOcena Zegarek.net - Opineo.plopineo

Inne

Grawerowanie

FAQ

PayPal

DotPay

Brak produktów do porównania. Wybierz w karcie produktu i dodaj max. 3 produkty.