Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Biżuteria na komunię

Pierwsza komunia jest wyjątkowym wydarzeniem, które pozostaje w pamięci dzieci na długi czas. Tak uroczysty dzień warto uczcić obdarowując pociechy pięknymi prezentami. Biżuteria komunijna od wielu lat uważana jest za świetny upominek, cieszy więc fakt, że wybór produktów jest naprawdę ogromny. Biżuteria na komunię wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Dla upamiętnienia tego wydarzenia, do zawieszek, medalików można dodać personalizowany grawer.   

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 64 produktów

Biżuteria komunijna – idealna na prezent  

Wyroby ze srebra są niezwykle szykowne i świetnie nadają się jako upominek na każdą okazję. Przecież nie od dziś pierścionki, kolczyki, bransoletki są dawane jako symbol upamiętnienia uroczystych momentów w życiu. Złoty lub srebrny pierścionek często oznacza zaręczyny, obrączki są symbolem małżeństwa, a kolczyki mogą być pięknym prezentem na Dzień Matki, urodziny, rocznicę ślubu albo Walentynki. Biżuteria komunijna dla dziewczynek i chłopców jest wspaniałą pamiątką przyjęcia po raz pierwszy Eucharystii. Zawieszki przedstawiają motywy religijne, są delikatne i posiadają gustowne, nieprzesadzone zdobienia.

Zawieszka srebrna pr.925 Harf ZAW72608Zawieszki na komunię – krzyżyki na komunię   

Zawieszka srebrna pr.925 - Krzyżyk Harf GKD033

Jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii na komunię jest łańcuszek z krzyżykiem. Element kojarzy się adekwatnie do wydarzenia i jest bardzo elegancki. Przykładowo srebrny model Harf GKD033 posiada próbę Ag 925 i widnieje na nim wizerunek Jezusa. Innym bardzo ładnym wisiorkiem na komunię jest Krzyżyk Harf GKD019. Model jest delikatny, krawędzie krzyżyka są lekko zaokrąglone. W ofercie dostępne są zawieszki różnej wielkości o różnym stopniu zdobienia.Biżuteria na komunię dla dziewczynki  

Zawieszki na komunię nie muszą przedstawiać wyłącznie krzyżyka. Alternatywą są medaliki z wizerunkiem Maryi, jak choćby model Harf ZAW72615 o próbie Ag 925. Na takim naszyjniku komunijnym znajdzie się miejsce na wygrawerowanie daty albo krótkiej dedykacji. Zawieszki mogą mieć różny kształt. Bardzo popularne są modele okrągłe, ale równie elegancko wyglądają medaliki w kształcie prostokąta albo rulonu pergaminu. Biżuteria na komunię na dziewczynki to bardzo ważny element stroju, który doceni każda młoda dama.

Zawieszka srebrna pr.925 Harf ZAW72615Biżuteria dla chłopca na komunię  

Zawieszka srebrna pr.925 - Krzyżyk Harf GKD016

Naszyjnik na komunię jest doskonałym prezentem także dla chłopca. Przykładowo model Harf GKD016 o próbie 925 jest niewielkim krzyżykiem bez nadmiernych zdobień. Zawieszka jest elegancka i bardzo dyskretna. Równie piękną biżuterią na pierwszą komunię jest GKD017. Model posiada zupełnie gładki, srebrny krzyżyk, który jest lekki, przez co wygodnie się go nosi.Srebrna biżuteria na komunię - wyjątkowa pamiątka  

Biżuteria na prezent komunijny zawsze jest dobrym pomysłem. Wyroby srebrne powstają z najwyższej jakości kruszców, są bardzo estetyczne i szykowne. Motywy zawieszek kojarzą się jednoznacznie, więc taki upominek zawsze będzie przypominał o pierwszej komunii. Szczególnie biżuteria dla dziewczynki dla komunię ma ogromne znaczenie i bardzo często jest prezentem od najbliższych - rodziców bądź chrzestnych. W ofercie naszego sklepu można znaleźć biżuterię na pierwszą komunię odpowiednią dla chłopca i dziewczynki. Poza tym, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać komplet biżuterii na komunię (krzyżyk i medalik).

Sprawdź całą ofertę biżuterii dostępną w naszym sklepie!

Zawieszka srebrna pr.925 Harf ZAW72627