Zakończenie roku szkolnego
tel. 753 753 300

Biżuteria Police

Biżuteria Police

Biżuteria Police jest produktem włoskiej marki, która weszła na rynek w latach 80. XX w. z kolekcją designerskich okularów przeciwsłonecznych. W 2003 r. rozszerzyła portfolio o niepowtarzalne w stylu zegarki, a dwa lata później zachwyciła modelami męskich bransoletek i naszyjników. Biżuteria Police szybko zyskała prestiż dzięki unikatowemu designowi i współpracy z gwiazdami światowego formatu, takimi jak: George Clooney czy Antonio Banderas. Jest propozycją dla zdecydowanych mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój styl wyrazistym dodatkiem do stroju.  

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 37 z 37 produktów

Police – biżuteria męska  

Spójny design przejawiający się w typowo męskich, dynamicznych formach stał się znakiem rozpoznawczym biżuterii Police. Każdy naszyjnik i bransoletka odpowiadają na aktualne trendy, dodając oryginalnego charakteru codziennym stylizacjom. Ponadto większość modeli jest opatrzona logiem lub nazwą marki, co podnosi prestiż i podkreśla klasę właściciela.
Naszyjnik Police PJ.26385PSS/01


Projektowana przez Police biżuteria męska wyrasta z inspiracji miejskim stylem. Tym samym znakomicie wpisuje się w typowy dla niego mariaż niezobowiązującej elegancji ze sportowymi akcentami. Utrzymana w klasycznej tonacji kolorystycznej (głównie srebra i czerni) zyskuje uniwersalny charakter. Pasuje zarówno do T-shirtu i bluzy, jak i luźnej koszuli i marynarki. W sklepie ZEGAREK.NET oferujemy oryginalne naszyjniki i bransoletki Police w kilkudziesięciu różnych odsłonach. Bransoletki Police – modne i stylowe   

Bransoleta męska Police PJ.26401BSUGR/02

Bransoletka męska Police odzwierciedla siłę i pewność siebie każdego, kto zakłada ją na nadgarstek. Taki efekt udaje się osiągnąć przede wszystkim dzięki połączeniu stali szlachetnej i skóry naturalnej. Nietuzinkowe zestawienie zapewnia produktom wytrzymałość oraz wyróżniający się, stylowy wygląd.


Na nadgarstku modnie prezentuje się bransoleta Police w postaci skórzanej plecionki albo szerokiego paska ze skóry. Inne jej odsłony są zbudowane z koralików i cienkich paseczków. Niektóre mają natomiast formę solidnego łańcuszka. Mimo wzorniczego zróżnicowania niemal każda bransoletka Police przykuwa uwagę wyraźnie widocznym, masywnym zapięciem ze stali, a w wybranych modelach również dodatkowymi zdobieniami. Wśród nich nie mogło zabraknąć jednego z modnych motywów biżuteryjnych – czaszki. Bransoleta Police z taką ozdobą pasuje do mężczyzny, który chce podkreślić siłę charakteru, ale też tajemniczą stronę swojej osobowości. 

Stalowa Bransoleta męska Police 25891BLB/01-SNaszyjnik Police – dodatek, dzięki któremu się wyróżnisz  

Mniej oczywistym dodatkiem do męskiego stroju jest naszyjnik. Nie powinno go jednak zabraknąć w stylizacji mężczyzny chcącego wyróżnić się oryginalnym wyglądem.  

Stalowy Naszyjnik Police 26196PSB/02

W projektach włoskiej marki naszyjnik męski Police przybiera formy zgodne z najnowszymi trendami. Wśród nich do najchętniej wybieranych przez mężczyzn należy nieśmiertelnik – żołnierski atrybut będący symbolem odwagi i nieskończoności. Zaanektowany przez branżę biżuteryjną od dekad cieszy się popularnością jako modny dodatek do stroju. Jego siła tkwi w prostocie i minimalistycznym charakterze, ale też dużych możliwościach designerskich. Współczesne nieśmiertelniki nie przypominają bowiem już tylko prostych blaszek, czego najlepszym przykładem jest stworzony przez projektantów marki Police naszyjnik. Zabawa kształtem i zdobieniami w postaci nazwy i loga marki sprawiają, że modele te odbiegają od klasycznych form.  


Innym chętnie wykorzystywanym przez włoski brand motywem jest krzyż. Oderwany od religijnego charakteru zachwyca dzisiaj jako modny i wyróżniający się element biżuterii. Naszyjnik Police z krzyżem na łańcuszku zawieszonym w miejscu rozpięcia koszuli dodaje męskości i odrobiny nonszalancji casualowej stylizacji.

Stalowy Naszyjnik Police PJ.25694PSEBR/02Biżuteria Police – dla osób o wyrafinowanym stylu  

Bransoleta męska Police PJ.26352BSSB/01

Sygnowana włoską marką Police biżuteria męska powstaje z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie wyszukany styl i nie idą w jego kwestii na kompromisy. Nadaje im spójny, zdecydowany wygląd, którym zwracają na siebie uwagę w miejskiej dżungli. Biżuteria Police daleka jest bowiem od przeciętności i do takich właśnie mężczyzn ma trafić: nieprzeciętnych, niezależnych, o wyrazistej, charyzmatycznej osobowości. Włoski brand dobrze wie, że osoby te przywiązują wagę do wyglądu i z dbałości o najdrobniejsze detale, często sięgają po biżuteryjne dodatki. Police biżuteria męska odpowiada na ich wyrafinowane gusta, podkreślając indywidualizm każdego, kto ma ją na sobie. To nieodłączny dodatek stylizacji mężczyzn z klasą.

Sprawdź całą ofertę biżuterii dostępnej w naszym sklepie!