Autoryzowany sklep z zegarkami
0 KOSZYK
Menu marek zegarków:

Grawerowanie

Szanowni Klienci

Grawerowanie to wyjątkowy sposób na przekazanie myśli i życzeń czy nawet wyrażenie najskrytszych uczuć. Metalowe części zegarka a zwłaszcza dekielek są idealnymi miejscami do umieszczenia tekstu z dedykacją. Grawerowanie zegarków w naszej firmie wykonywane jest z największą precyzją i dbałością o szczegół. Dzięki najnowszym osiągnięciom w dziedzinie grawerowania komputerowego, potrafimy wykonywać nawet skomplikowane wzory. Grawer na zegarku wygląda bardzo efektownie i stanowi niezwykle oryginalną i trwałą pamiątkę.


UWAGA!
  • Dla wartości zamówienia pow. 500zł usługa grawerowania wynosi 1zł (nie wliczając kosztu grawerowania) w przeciwnym wypadku 30zł, niezależnie od ilości znaków.
  • Zamówienie usługi grawerowania wiąże się z przedpłatą, zatem wyklucza to możliwość skorzystania z opcji zapłaty za pobraniem.
  • Czas dotarcia przesyłki do klienta wydłuża się o ok. 2-3 dni robocze, ponieważ w naszej firmie grawerowanie wykonywane jest 2 razy w tygodniu, w poniedziałki oraz środy.
  • Wygrawerowany zegarek nie traci gwarancji, jednak nie można już go zamienić ani zwrócić.


Dzień wykonania usługiDzień wysyłki zegarkaDzień dostarczenia do klienta
poniedziałekwtorekśroda
środaczwartekpiątek

W przypadku braku możliwości wygrawerowania wybranego przez Państwa tekstu czy grafiki, nasza firma kontaktuje się w tej sprawie telefonicznie. Aby skorzystać z usługi grawerowania należy w widoku produktu zaznaczyć obszar z poleceniem "ZAMAWIAM" oraz uzupełnić pole poniżej, wpisując wybrany przez siebie tekst lub projekt grafiki.Przykłady grawerowania:

ANULUJ