tel:  75 718 30 46 753 753 300     801 011 232
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Praca w zegarek.net

praca - fotografia

PRACA W DZIALE E-COMMERCE - Product Manager

Główne zadania:

  • - dodawanie specyfikacji produktów (zegarki),
  • - odpisywanie na maile z technicznymi pytaniami klientów,
  • - dodawanie zdjęć produktów.

Oczekiwania:

  • - zainteresowania techniką,
  • - umiejętność czytania instrukcji ze zrozumieniem,
  • - umiejętność szybkiego pisania,
  • - umiejętność pracy zespołowej,
  • - samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • - wysoka kultura osobista,
  • - umiejętność dokładnego wykonania zadania.

Oferujemy:

  • - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego jako grafik komputerowy i fotograf,
  • - wsparcie doświadczonych współpracowników,
  • - pracę w zgranym zespole i w miłej atmosferze,
  • - praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w dogodnych godzinach,
  • - nowoczesny sprzęt.

Praca w miejscowości Kowary.

CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) proszę wysyłać na email: grzegorz.m.szuba@gmail.com

Telefon: 605-055-915
ANULUJ