Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT17-07-2019

Limitowane zegarki Promaster na 50-lecie Citizena!

Citizen obchodzi w tym roku aż dwie rocznice. Po pierwsze 50-lecie istnienia marki na rynku europejskim, po drugie 30-lecie powstania kolekcji Promaster. Z tej okazji japoński brand postanowił stworzyć dwa limitowane modele. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, bo ilość każdego z nich  jest mocno ograniczona!

Sportowy, męski zegarek Citizen na czarnym pasku.Krótka historia Citizena

Citizen to lider wśród azjatyckich marek. Początki powstania firmy sięgają 1918 roku, kiedy w Instytucie Shokosha wynaleziono zegarek kieszonkowy. Kolejne lata przyniosły powstanie właściwej nazwy marki - Citizen Watch Company. Wtedy też rozpoczęto prowadzenie badań nad zastosowaniem nowoczesnych technologii w czasomierzach. Owocem tych działań było powstanie  Parashock – pierwszego zegarka antywstrząsowego. Od tego momentu japoński brand zaczął podbijać zegarkowy rynek, stając się poważną konkurencją dla dotychczasowych producentów.


Zegarek Citizen wykonany jest z tytanu co znacznie podwyższa jego wartość jak i wyjątkowość.


Wytężona praca doprowadziła Citizen do stworzenia kolejnego unikatowego produktu. W latach 80.  na rynek wszedł zegarek w tytanowej obudowie. Niezwykła odporność czasomierza potwierdziła silną pozycję marki. Największy sukces miał, jednak dopiero nadejść. Okazało się nim zastąpienie baterii w zegarkach kwarcowych energią słoneczną. Seria Eco Drive stanowiła prawdziwą rewolucję w najnowszej historii zegarmistrzostwa.Promaster Marine Super Titanium NY0076-10EE


Limitowany zegarek Citizen NY0076-10EE idealny dla nurków.
Pierwszym z dwóch modeli limitowanej kolekcji jest Titanium NY0076-10EE. Zegarek nawiązuje do bestsellerowego Marine Super Titanium. Podobnie jak pierwowzór, czasomierz wyróżnia się niezwykłą lekkością i wytrzymałością. Solidna konstrukcja wpływa korzystnie na wodoszczelność zegarka, która wynosi aż 200 metrów.

Limitowana edycja oparta jest na odcieniach czerni.

Na obrotowym bezelu zegarka odznacza się wyraźnie czerwona sekcja dla pierwszych 15 minut pomiaru czasu. Nowoczesną tarczę cechuje precyzja wykonania. Typowe dla zegarka nurkowego duże indeksy pokryto farbą luminescencyjną. Najwyższej jakości skórzany pasek gwarantuje komfort noszenia i jest wodoszczelny jak reszta elementów.


Na dekielku zegarka wspomniana została okazja jego stworzenia. Znajdziemy tam również numer limitacji poszczególnych egzemplarzy. Zegarek zyskał niespotykane pudełko w kształcie butli do nurkowania. Dzięki temu może stać się świetnym prezentem dla miłośnika podwodnych eksploracji.
Mechanizm z naciągiem automatycznym, napędzający się samoczynnie poprzez ruch ręki nie wymaga nakręcania ani wymiany baterii. Promaster Mechanical Diver NY0087-13EE

Zegarek Promaster Mechanical Diver NY0087-13EE opiera się na klasycznym modelu Promaster Mechanical Dive. Naśladuje on jego charakterystyczny styl z karbowanym bezelem. Stalowa koperta zapewnia czasomierzowi dużą wytrzymałość na zmienne warunki środowiskowe. Zakręcany dekiel stanowi dodatkowe uszczelnienie, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z czasomierza podczas nurkowania.

Wodoszczelność tego czasomierza to 200 metrów, co pozwala na swobodny kontakt z wodą podczas nurkowania z butlą czy pływania.


Dlaczego Promaster?

Zegarki Citizen Promaster to kultowe modele przeznaczone do ekstremalnych warunków na lądzie, morzu i w powietrzu. Wyposażane są w mechanizm automatyczny lub solarny, dzięki czemu ładują się samodzielnie podczas noszenia na ręce. Zastosowany system Miyota ma decydujący wpływ na precyzję działania i dokładność odmierzania czasu. Linia Promaster obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia. Długoletnie doświadczenie marki w tworzeniu tych ekstremalnych zegarków sprawia, że cieszą się zaufaniem dużej rzeszy osób pracujących w naprawdę trudnych warunkach. 

Wyjątkowe modele zegarków z kolekcji Promaster.


Limitowane modele stanowią przykład połączenia tradycji z nowoczesnością. Ciemna tarcza z czerwonymi akcentami nadaje modelom oryginalnego charakteru. Pokryte farbą luminescencyjną wskazówki pozwalają odczytać godzinę w ciemności. Całość została uzupełniona stylowymi indeksami. Klasyczny wygląd dopełnia funkcja datownika, wyświetlającego miesiąc i tydzień.Pozwól sobie na prestiż

Zegarek Citizen NY0087-13EE Diver's 200m Marine Limited Edition
Japońska marka wyprodukowała na całą Europę jedynie 1000 sztuk modelu NY0076-10EE oraz 2000 sztuk modelu NY0087-13EE ! To wyjątkowa okazja zarówno dla kolekcjonerów zegarków, jak i tych, którzy chcą posiadać najwyższej jakości produkt. Starannie dobrane materiały gwarantują niezawodność modeli. Prestiżowy czasomierz z całą pewnością pozwoli wyróżnić się z tłumu, a także podkreśli styl właściciela. To również dobry pomysł na wyjątkowy prezent.


Zobacz modele Citizen Promaster Diver's 200m Marine Limited Edition: