Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300
Roamer zmienia zasady gry: Jak aktywować siedmioletnią gwarancję na swój nowy zegarek

Roamer zmienia zasady gry: Jak aktywować siedmioletnią gwarancję na swój nowy zegarek

2023-09-15
Roamer oferuje teraz aż 7 lat gwarancji na swoje zegarki! Szwajcarska firma zegarmistrzowska Roamer właśnie zaszokowała rynek, przedłużając okres gwarancji na swoje zegarki z dwóch do siedmiu lat. Dowiedz się, jak możesz skorzystać z tej niecodziennej oferty.

Przedłużona gwarancja zegarków Roamer

Renomowana szwajcarska firma Roamer właśnie ogłosiła wydłużenie okresu gwarancji na swoje zegarki. Zamiast dotychczasowych dwóch lat, teraz możemy liczyć aż na siedem lat wsparcia! To daje nam pewność, że w przypadku jakichkolwiek problemów, możemy bez obaw zgłosić się do certyfikowanego serwisu, który bezpłatnie usunie wszelkie usterki.
Zegarki Roamer z 7 letnią gwarancją
Decyzja o przedłużeniu gwarancji do siedmiu lat jest również wyraźnym sygnałem ze strony firmy o jej zaufaniu do jakości oferowanych produktów i materiałów, z których są wykonane. Dla nas, jako konsumentów, to solidny argument, że zegarki od Roamer to inwestycja, która posłuży nam przez długie lata.
Roamer gwaracja

Jak przedłużyć gwarancję do 7 lat?

Aby skorzystać z dodatkowych pięciu lat gwarancji, klienci mają 90 dni od momentu zakupu na aktywację tej opcji. Proces ten odbywa się przez oficjalną stronę internetową Roamer.

  1. Wejdź na oficjalną stronę Roamera (www.roamer.ch.)
  2. Po wejściu na stronę Roamera należy najechać kursorem na zakładkę - Customer Services i nacisnąć - WARRANTY EXTENSION.
  3. Następnie zostaniemy przekierowani na stronę formularza, w którym wpisujemy swoje dane osobowe i szczegóły zakupu.
  4. Po wypełnieniu formularza i naciśnięciu - Register Product - wyświetli się podziękowanie za rejestrację. (W podziękowaniu znajduje się potwierdzenie rejestracji i przedłużenia gwarancji oraz informacja o tym, że na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca potwierdzenie oraz certyfikat poświadczający przedłużenie gwarancji)
  5. Po chwili na naszym e-mailu pojawi się wiadomość z certyfikatem potwierdzającym przedłużenie gwarancji. (Zaleca się zapisanie emaila oraz certyfikatu w skrzynce mailowej lub na dysku komputera, na wypadek konieczności udokumentowania przedłużonej gwarancji w serwisie)

Cały proces rejestracji jest intuicyjny i nie zajmuje więcej niż kilka chwil. Szczegółowe wskazówki dotyczące rejestracji można również znaleźć na stronie www.roamer.ch.

Co więcej, przedłużenie gwarancji jest całkowicie bezpłatne i nie obciąża nas żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami.

Warunki gwarancji zegarków Roamer

Po aktywacji siedmioletniej gwarancji, warunki są takie same jak w przypadku standardowego dwuletniego okresu. Obejmuje to wszelkie wady mechanizmu, tarczy, wskazówek i indeksów, a także wodoszczelność zegarka. Oczywiście, aby skorzystać z gwarancji, zegarek nie może nosić śladów niewłaściwego użytkowania, takich jak uszkodzenia wynikające z upadków czy uderzeń.

Autor artykułu

Cezary Grudziński- autor artykułu
Cezary GrudzińskiKiedy Cezary pisze o zegarkach, ma na myśli tylko te najbardziej prestiżowe. Jako ekspert w dziedzinie luksusowych czasomierzy, zna każdą markę, która liczy się w świecie zegarmistrzostwa. Prywatnie jest zapalonym miłośnikiem sztucznej inteligencji i matematyki.