Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Smartwatch na komunię – nowoczesny prezent o wielu praktycznych funkcjach. Sprawdź propozycje zegarków smartwatch dla dziewczynek i chłopców

05-04-2022

Wielkimi krokami zbliża się maj, a wraz z nim sezon komunijny. Tradycja nakazuje wręczyć drobny upominek młodemu człowiekowi, który po raz pierwszy w życiu przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Co wybrać? Naszym zdaniem świetnym pomysłem jest podarowanie smartwatcha na komunię. Przekonaj się, dlaczego warto się na to zdecydować!Smartwatch na komunię dla chłopca lub dziewczynki – czy to dobry pomysł?

Tradycja kupowania zegarków na prezent z okazji przekroczenia ważnego etapu w życiu jest wyjątkowo silnie zakorzeniona w polskiej tradycji. A takie zwyczaje warto kultywować – by stanowiły pamiątkę dawnych czasów.

Smartwatch na komunię

Momentem, którego wagę warto podkreślić takim upominkiem jest m.in. Pierwsza Komunia Święta – jeden z najważniejszych dni w życiu każdego katolika. Choć obecnie goście komunijni zazwyczaj decydują się na wręczenie koperty z pieniędzmi, to jednak taki prezent może umknąć uwadze dziecka.

Natomiast podarowanie dysponującego nowoczesnymi “bajerami” smartwatcha na komunię na pewno nie pozostanie niezauważone. Ba! Odkrywanie jego możliwości dostarczy wielu godzin kreatywnej zabawy, a sam zegarek stanie się obiektem wzdychań kolegów i koleżanek ze szkoły lub podwórka. A w tym wieku to właśnie ich opinia jest najważniejsza.Jaki smartwatch na komunię kupić – przegląd funkcji uwielbianych przez dzieci

Smartwatche dla dzieci – podobnie jak te przeznaczone dla dorosłych – dysponują szeregiem nowoczesnych funkcji przydatnych na co dzień. Młody użytkownik najbardziej doceni te, które dostarczą mu rozrywki, czyli przede wszystkim:


  • zainstalowane gry,

  • wbudowany aparat,

  • wiadomości głosowe i tekstowe,

  • możliwość prowadzenia rozmów,

  • opcje służące do monitorowania parametrów organizmu podczas aktywności i snu.

Smartwatch na komunię dla dzieci


Wybierając smartwatch na komunię dla dziewczynki lub chłopca, warto przyjrzeć się nie tylko funkcjom dla dzieci, ale także tym, z których skorzystają rodzice. Takie sprzęty pozwalają bowiem na sprawowanie zdalnej opieki nad dzieckiem w taki sposób, aby nie przeszkadzać mu w zabawie i nauce samodzielności. Warte uwagi są choćby takie funkcje, jak GEOogrodzenie, monitoring głosu czy śledzenie trasy.Najciekawsze smartwatche na komunię dla dziewczynki

9-letnie młode damy mogą mieć różny gust. Niektóre są rozkochane w bajkowym świecie i różu, inne uwielbiają mocne barwy (np. zieleń, niebieski czy czerń), które jeszcze nie niedawna były zarezerwowane wyłącznie dla chłopców. Wybierając smartwatch na komunię dla dziewczynki, zwróć uwagę na jej gust. W końcu chodzi tu o to, aby nosiła go chętnie. A tak się stanie tylko wtedy, gdy będzie jej się podobać.

Jakie modele smartwatchy dla dziewczynek warto wybrać na komunię? Twojej uwadze polecamy w szczególności poniższe pozycje.

Garmin Vivofit jr. 2 Disney Frozen – to spełnienie marzeń każdej fanki Elzy z Krainy Lodu, a tych zdecydowanie nie brakuje wśród 9-latek. Zegarek zawiera specjalny tryb wyzwań, który może być stosowany przez rodziców do uczenia dzieci odpowiedzialności i wykonywania codziennych obowiązków.

Zegarek dla dziewczynki Garmin Vivofit jr. 2 Disney Frozen 010-01909-18


Zegarek Rubicon Smartwatch RNCE77 SMAHMI100

Rubicon SMAHMI100 – zegarki tej marki odznaczają się nieco poważniejszym wyglądem niż inne modele dziecięce, więc posłużą później nawet nastolatce. Aktywnemu dziecku na pewno spodobają się wszystkie opcje sportowe i służące do obserwowania pracy organizmu, a także przycisk SOS, który umożliwia błyskawiczne wezwanie pomocy w sytuacji zagrożenia.


Vector Smart Kids – gust małej damy szybko się zmienia. Jeśli podarujesz jej taki smartwatch dla dziewczynki na komunię, nie musisz się tym martwić. Dzięki możliwości wymiany paska i personalizacji tarczy smartwatch będzie się zmieniać wraz z nią.

Smartwatch Vector Smart 36mm VCTR-00-01PKNa jakie smartwatche na komunię dla chłopca warto zwrócić uwagę?

Design designem, ale w przypadku małego chłopca najważniejsza jest jednak trwałość zegarka. Kupując smartwatch na komunię na chłopca, upewnij się zatem, czy na pewno podoła intensywnym zabawom na świeżym powietrzu, zwłaszcza tym zakładającym element sportowego współzawodnictwa. W końcu, gdy liczy się wygrana, trudno uważać na to, by przez przypadek nie zachlapać lub nie uderzyć zegarka.

Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji zegarków smartwatch dla chłopca na komunię.

Zegarek dla chłopca Garmin Vivofit jr. 2 Marvel Spider-Man 010-01909-17

Garmin Vivofit jr. 2 Marvel Spider-Man – choć miłośników przyjaznego człowieka-pająka z sąsiedztwa można znaleźć wśród dzieci obu płci (i wielu dorosłych), to jednak właśnie chłopcy najczęściej marzą o wejściu do jego komiksowego świata. Świetną propozycją jest więc nowoczesny zegarek, który poza spidermanowym designem zapewnia też dostęp do unikalnych gier i wyzwań bazujących na świecie Marvela.


Garett Kids Bloom 4G RT – to model, który wygląda poważnie i nie odstaje wyglądem od smartwatchy dla dorosłych. Mimo to ma sporo funkcji, które przypadną do gustu młodemu użytkownikowi, np. wbudowany aparat i mikrofon.

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Bloom 4G RT 5904238481110


Zegarek Rubicon Smartwatch dziecięcy SW-LJL75 SMASHE097

Rubicon SMASHE097jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych, a każdy z nich dysponuje opcjami, których odkrywanie zapewni zajęcie na długi czas. Dzieci docenią m.in. funkcję czatu, planu lekcji i rozmów wideo.Sprawdź też inne smartwatche dla dzieci dostępne w ofercie Zegarek.net. A może poszukasz u nas czegoś dla siebie? W naszym sklepie znajdziesz całą gamę smartwatchy damskich i męskich – sportowych, eleganckich, a także do wielu innych zastosowań.