Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT04-06-2019

Zegarki z pulsometrem

Zegarki do biegania wyposażone są w szereg funkcji ułatwiających trening. Marki specjalizujące się w produkcji zegarków sportowych dołączają do nich dodatkowy sprzęt, w tym pasek do monitoringu pracy serca. Zakłada się go na klatkę piersiową lub ramię.

Tego typu rozwiązania znajdziemy między innymi w zegarkach Suuntoczy Timex. Te pierwsze dodatkowo wyposażone są w Suunto Mini Movestick Mini, który umożliwia pobieranie danych na komputer. Dzięki temu możemy analizować swoje postępy i osiągnięcia sportowe.


Sportowy, męski zegarek Suunto SS050000000 Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Amber na żółtym, silikonowym pasku z okrągłą kopertą w szarym kolorze. Tarcza jest ekranem cyfrowym, dotykowym.Męski zegarek Suunto SS050000000 Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Amber z pulsometrem.

Marka Puma poszła natomiast o krok dalej, opracowując unikatowy sposób umieszczenia pulsometru w pasku zegarka. Dzięki temu nie potrzebujemy dodatków do zegarka, które dla niektórych mogły być uciążliwe w użytkowaniu. Zegarki z pulsometrem Puma Optical Cardiac to nowe modele unisex Puma PU911291001 Performance i Puma PU911291002 PU911291002 o bardzo sportowym designie. Pulsometr zamontowany w wygodnym gumowym pasku informuje nas na bieżąco o naszym pulsie. Zegarek oferuje również zaawansowane opcje, jak ustalenie prawidłowej strefy tętna czy ustawienie alarmów (dźwiękowych lub świetlnych), które podpowiadają, że należy ćwiczyć szybciej lub zwolnić.

Sportowy, męski zegarek Puma PU911291001 Performance na czarnym pasku wykonanym z tworzywa sztucznego. Okrągła koperta jest wykonana z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest cyfrowa w czarnym kolorze.Sportowy, męski zegarek Puma PU911291002 na szarym pasku wykonanym z tworzywa sztucznego. Okrągła koperta jest wykonana z tworzywa sztucznego w szarym kolorze. Tarcza zegarka jest cyfrowa w szarym kolorze.


Pulsometr zamontowany w wygodnym gumowym pasku informuje nas na bieżąco o naszym pulsie. Zegarki sportowe Puma z pulsometrem mają dużą kopertę (47 mm), ale jego niewielka waga sprawia, że niemal nie odczuwamy go na nadgarstku. Wykonano je z czarnego tworzywa sztucznego, ozdobionego czterema śrubami, dodającymi zegarkowi charakteru. Zegarki wyposażone są w efektywne podświetlenie tarczy. Szeroki, przewiewny pasek z nacięciami nie powoduje dyskomfortu podczas jego noszenia. Wygodne w użyciu są także przyciski, które pozwalają na włączanie podświetlenia, alarmu i podgląd pulsu.

Męski zegarek Puma PU911291002 posiada pulsometr.


Kwarcowy mechanizm gwarantuje wyświetlanie prawidłowej godziny, a na głównym ekranie można podejrzeć także dzień tygodnia i miesiąca. Ten oryginalny zegarek do bieganiaoferuje podstawową wodoodporność 30 m, która pozwala na korzystanie z niego w czasie deszczu i chroni zegarek przed zachlapaniem. Zegarki PumaPuma PU911291001 PerformanceiPuma PU911291002 PU911291002 sprawdzą się zarówno na zawodach sportowych, jak i w czasie indywidualnego treningu. To także świetne zegarki sportowe do codziennego użytkowania, które wyróżniają się świetną czytelnością i ciekawym designem. To alternatywa dla zegarków sportowych innych firm, od których odróżniają się przede wszystkim rzadką funkcją wbudowanego pulsometru.


Zegarek z pulsometrem nadgarstkowym

Zegarek Suunto z pulsometrem nadgarstkowym
Marka Suunto wprowadziła zegarki z nadgarstkowym pomiarem tętna. Nie wymagają one dodatkowego sprzętu do mierzenia tętna.


Więcej o tych zegarkach w artykule: Zegarek Suunto z nadgarstkowym pomiarem tętna