TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 13-06-2018

Zegarki japońskie

Jedne z najbardziej uznawanych w świecie zegarmistrzowskim są zegarki japońskie. W tym kraju już od 1600 roku wytwarzano pierwsze czasomierze. Dlatego dzisiaj japońskie zegarki są tak perfekcyjnie zrobione i trafiają do gustu.


 Z kraju kwitnącej wiśni pochodzą marki takie jak:

 

Casio

Casio to najpopularniejsza marka japońskich zegarków. Codziennie setki tysięcy produktów Casio trafiają do nowych nabywców. Marka ta została założona przez Tado Kashio w 1946 roku i zaczęła od produkcji elektronicznych kalkulatorów (które nadal można kupić w coraz to nowszych wydaniach). Krokiem milowym dla firmy było wypuszczenie na rynek w 1983 roku pierwszego zegarka z serii G-Shock. W ciągu 30 lat seria ta stała się nie tylko najbardziej rozpoznawalną, ale też najchętniej kupowaną przez mężczyzn. Dzisiaj można wybierać w kolekcjach klasycznych jak Beside, sportowo-eleganckich jak Edifice czy z system Shock Resistant jak G-Shock i Baby-G.

 

Klasyczny, męski zegarek Casio BEM-511D-1AVEF Beside na stalowej srebrnej bransolecie. Okrągła koperta zegarka została wykonana ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z trzema subtarczami oraz datownikiem na piątej godzinie. Indeksy oraz wskazówki zegarka są w kolorze srebrnym.          Klasyczny, męski zegarek Casio Edifice ETD-310D-9AVUEF Momentum na bransolecie w srebrnym kolorze wykonanej ze stali. Koperta zegarka jest ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w beżowym kolorze z trzema subtarczami oraz datownikiem na trzeciej godzinie. wskazówki są w srebrnym kolorze a wskazówki w złotym jak i beżowym.            Sportowy, męski zegarek G-Shock GA-100CF-1A9ER Original na pasku z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze oraz kopercie wykonanej z tego samego materiału jak i w tym samym kolorze. Analogowo-cyfrowa tarcza jest wielokolorowa z motywem wojskowym. Wskazówki są w kolorze żółtym.

 

Seiko

Historia marki Seiko sięga już 1881 roku, w którym to Kintaro Hattori założył fabrykę Seikosha. Na początku swojego istnienia firma zajmowała się naprawą zegarków, konstruowaniem zegarów ściennych i budzików. Dopiero od roku 1913 zaczęły ją opuszczać zegarki naręczne. Czas tryumfu firmy przypadł na rok 1969, kiedy zaprezentowała ona pierwszy zegarek kwarcowy! Od tego czasu marka Seiko zdobyła mnóstwo nagród za swoje wynalazki w dziedzinie zegarmistrzostwa i jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie.

 

Luksusowy, męski zegarek Seiko SRPB46J1 Presage na brązowym skórzanym pasku z kopertą ze stali w kolorze różowego złota. Giloszowana tarcza posiada datownik na godzinie trzeciej. Wskazówki oraz indeksy są w kolorze różowego złota.            Sportowy, męski zegarek Seiko SNE423P1 Prospex na pasku z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze z kopertą wykonaną ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza jest w czarnym kolorze z datownikiem na godzinie trzeciej. Wskazówki jak i indeksy są w takich kolorach jak biały, niebieski i pomarańczowy.              Elegancki, męski zegarek Seiko SSB173P1 Chronograph na klasycznej bransolecie wykonanej ze stali w srebrnym kolorze. Okrągła koperta zegarka jest ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w srebrnym kolorze z trzema subtarczami oraz datownikiem na godzinie trzeciej. Wskazówki oraz indeksy są czarno-srebrne.


Lorus

Koncern Seiko Watch Corporation w 1982 roku postanowił wypuścić kolejną linię zegarków naręcznych tym razem jako zupełnie nową markę. W ten właśnie sposób powstała marka zegarków Lorus. Zegarki marki Lorus dedykowane są ludziom młodym i stylowym. Wśród kolekcji tej marki można znaleźć przede wszystkim zegarki fashion i sportowo eleganckie. Oprócz zegarków kwarcowych w propozycjach od tej marki można znaleźć też zegarki automatyczne. W zegarkach tej marki można znaleźć sprawdzone mechanizmy znane z zegarków Seiko.

Modny, damski zegarek Lorus RG299KX9 Fashion na bransolecie wykonanej ze stali w kolorze złotym jak i srebrnym. Okrągła koperta zegarka jest wykonana z mosiądzu w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza jest srebrna ze złotymi indeksami oraz wskazówkami.            Klasyczny, męski zegarek Lorus RT342EX9 na skórzanym niebieskim pasku z okrągłą kopertą wykonaną ze stali w złotym kolorze. Niebieska tarcza zegarka jest analogowa z trzema subtarczami oraz datownikiem na godzinie szóstej. Indeksy jak i wskazówki są złoto-białe.            Klasyczny, męski zegarek Lorus RH955GX9 na bransolecie i z kopertą wykonanych ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w zielonym kolorze z datownikiem na godzinie trzeciej, a wskazówki jak i indeksy są w złotym kolorze.

Orient

Orient Watch Co. to kolejna japońska marka produkująca zegarki od połowy XX wieku. Jednakże już w 1901 roku Shogoro Yoshida zajmował się hurtową sprzedażą zegarków. Marka Orient znana jest głównie z produkcji tanich, ale świetnej jakości zegarków automatycznych. Do najpopularniejszych kolekcji tej marki można zaliczyć Sporty Quartz, Diving Sports Automatic, czy Classic Automatic.

Sportowy, męski zegarek Orient FTT17003B0 na skórzanym czarnym pasku ze stalową kopertą w czarnym kolorze. Bezel zegarka jest w kolorze różowego złota a sama tarcza posiada trzy subtarcze oraz datownik na godzinie trzeciej oraz cała tarcza ma wzór moro. Wskazówki jak i indeksy są w kolorze różowego złota oraz białego.        Klasyczny, męski zegarek Orient FEU0B002DH Classic Automatic na bransolecie i kopercie wykonanych ze stali w srebrnym kolorze. Tarcza zegarka jest w kolorze niebieskim z wiecznym kalendarzem oraz datownikiem na godzinie trzeciej.        Klasyczny, męski zegarek Orient FAG00002W0 Envoy na skórzanym brązowym pasku z stalowa koperta w złotym kolorze. Analogowa tarcza zegarka Orient jest w białym kolorze z open heart oraz wskazówkami i indeksami w czarnym kolorze.

Citizen

Od 1930 roku jako Citizen Watch Company marka ta jest pionierem w tworzeniu nowoczesnych technologii stosowanych w zegarkach naręcznych. W 1956 roku Citizen wyprodukował pierwszy wstrząsoodporny zegarek, a w 1959 pierwszy wodoszczelny czasomierz. Z kolei w 1987 roku marka wypuściła na rynek pierwszy całkowicie antyalergiczny zegarek wykonany z tytanu. A od roku 1994 dzięki marce Citizen możemy korzystać z zegarków napędzanych energią słoneczną. W ofercie tej marki można znaleźć też zegarki sterowane falami radiowymi czy zasilane energią kinetyczną.

Luksusowy, męski zegarek Citizen JW0124-53E PROMASTER ECO-DRIVE z koperta i bransoleta wykonanych ze stali w srebrnym kolorze. Analogowo-cyfrowa tarcza jest w czarnym kolorze z czerwonymi detalami. Wskazówki zegarka Citizen są srebrne.        Lotniczy, męski zegarek Citizen  AS4020-44B Promaster Sky na brązowym pasku wykonanym ze skóry ze stalową kopertą w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka Citizen jest w beżowym kolorze z trzema subtarczami w brązowym odcieniu. Wskazówki jak i indeksy są w białym kolorze pokryte powłoką Neobrite.          Elegancki, męski zegarek Citizen CB0156-66E Radio Controlled na bransolecie w kolorze srebrnym oraz różowego złota. Analogowa tarcza zegarka jest czarna z datownikiem na godzinie trzeciej.

Japońskie zegarki dostępne w naszym sklepie: