Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT20-05-2022

Smartwatch na komunię dla chłopca – podpowiadamy, jak wybrać smartwatch chłopięcy na komunię

Sezon komunijny w toku, a problem – jak co roku – jest dokładnie taki sam. Jaki prezent komunijny wybrać, by sprawić radość młodemu człowiekowi w tak ważnym momencie jego życia? Dowiedz się, dlaczego smartwatch na komunię dla chłopca to dobry wybór i czym się kierować przy zakupie.


Zegarek na komunię dla chłopca – smartwatch czy analogowy?

Klasyczny zegarek dziecięcy to jeden z najbardziej tradycyjnych prezentów wręczanych z okazji pierwszej komunii świętej. Choć jego zakup to nadal świetny pomysł, to jednak dzisiejsze dzieci zdecydowanie preferują współcześniejszy wariant takiego czasomierza – czyli właśnie smartwatch dziecięcy.

Zegarek dla Chłopca na Komunię


Smartwatch dla chłopca na komunię

I nie ma się czemu dziwić. Nowoczesny smartwatch to znacznie więcej niż tylko przedmiot służący do wskazywania upływającego czasu. To urządzenie zapewniające dostęp do funkcji spotykanych na co dzień w smartfonach i nie tylko. A to oznacza, że smartwatch dla chłopca na komunię można wykorzystać do wielu kreatywnych zabaw – i z pewnością znajdzie się dla niego wiele innych zastosowań niż tylko te służące rozrywce.


Jaki smartwatch na komunię wybrać?

Aby kupić taki smartwatch dziecięcy, jaki spodoba się obdarowanemu, musisz przede wszystkim znać jego gust. Zegarek to takie akcesorium, które jest zwykle noszone codziennie – do każdego ubrania i na każdą okazję. Aby dziecko rzeczywiście nosiło czasomierz z ochotą, musi mu się po prostu podobać. Na szczęście producenci dziecięcych smartwatchy oferują naprawdę szeroki wybór, zatem bez problemu znajdziesz coś na każdy gust.

Cechy dobrego smartwatcha dla chłopca
Funkcje Smartwatcha dla chłopaka

Istotniejsze jest jednak wnętrze smartwatcha dla chłopca na komunię, gdyż to ono dostarczy młodemu właścicielowi najwięcej radości. Dziecko zwróci uwagę w szczególności na:

  • wbudowane gry,
  • możliwość prowadzenia rozmów (w tym tych wideo) z poziomu zegarka,
  • zintegrowany aparat fotograficzny,
  • tryby sportowe oraz ogólnozdrowotne (np. monitor snu),
  • wgrany plan lekcji.


Ale smartwatch dla chłopca na komunię to prezent nie tylko dla dziecka, ale także dla jego rodziców. Zegarki tego typu dysponują zaawansowanymi trybami rodzicielskimi, które pozwalają na sprawowanie dyskretnej opieki nad dzieckiem, gdy znajduje się z dala od rodzica.

kontrola rodzicielska w smartwatchu dla chłopca

Smartwatch dla chłopca na komunię – polecane modele

Polecane modele smartwatchy dla dzieci

Jeśli rozważasz zakup smartwatcha dla chłopca na komunię, mamy dla Ciebie małą pomoc. Poniżej zebraliśmy 4 marki smartwatchy dziecięcych, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Przyjrzyj się tym propozycjom i sprawdź, czy znajdziesz wśród nich coś, co Cię zainteresuje.


Smartwatch dla dzieci Garett

Oferta smartwatchy dla dzieci Garett to jedna z najbogatszych na rynku. Jeśli liczysz na szeroki wybór i zróżnicowaną paletę kolorów, to właśnie w niej znajdziesz coś idealnego.

Smartwatch Garett dla dzieci


Funkcje Garetta dla dzieci

Nietuzinkowemu designowi towarzyszy jednak zaawansowane technologicznie wnętrze, które wyróżnia się m.in. obecnością slotu na kartę SIM, który zwiększa funkcjonalność zegarka.

Poza tym smartwatch dla chłopca na komunię od marki Garett zapewni dziecku bezpieczeństwo na kilku polach. Po pierwsze, umożliwia rodzicom śledzenie położenia swojej pociechy online w czasie rzeczywistym. Po drugie, urządzenie ma specjalny przycisk SOS, który dziecko może wcisnąć, gdy czuje się zagrożone, a rodzic natychmiast usłyszy sygnał alarmowy dobiegający z telefonu.

Funkcje dla rodzica w smartwatchu dla dziecka

Smartwatch dziecięcy Garmin

Smartwatch dziecięcy garmin

Garmin to marka kojarzona głównie z zegarkami sportowymi i znajduje to odzwierciedlenie także w ofercie smartwatchy dziecięcych Garmin. Każdy z nich zawiera szereg sportowych funkcji, które pomogą dziecku w rozwijaniu zainteresowania aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Należą do nich m.in. krokomierz, monitor aktywności sennej, pomiar prędkości czy przebytego dystansu.


Nie ukrywamy też, że samo wzornictwo dziecięcej kolekcji producenta jest wyjątkowe. Jeśli chcesz kupić zegarek dla chłopca na komunię, który jest zdobiony unikalnymi motywami Kapitana Ameryki, Spidermana, Iron Mana czy Czarnej Pantery, to właśnie w asortymencie Garmina znajdziesz odpowiedni model.

Seria Marvel z Garminem

Smartwatch Rubicon

Smartwatch dla dzieci Rubicon

Dziecięcy smartwatch Rubicon cechuje się barwnym, radosnym wzornictwem, które powinno wpaść w oko każdemu dziecku. A nawet jeśli nie przekona go do siebie samym wyglądem, to z pewnością zrobią to dostępne funkcje. Na szczególną uwagę zasługują aparat fotograficzny i mikrofon. Pierwszy z nich umożliwi robienie zdjęć, drugi prowadzenie rozmów – wszystko z poziomu nadgarstka, bez wyciągania smartfona z kieszeni czy plecaka.

Rodzice z pewnością docenią liczbę funkcji służących ochronie rodzicielskiej, w które wyposażono ten smartwatch dla chłopca na komunię. Co więcej, model może lokalizować dziecko przy użyciu aż trzech technologii: GPS, LBS i Wi-Fi. A to oznacza ponadprzeciętną skuteczność w tym zakresie, niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoja pociecha.

Funkcje Smartwatcha Rubicon

Smartwatch Vector Smart

Smartwatch Vector Smart Kids

Cechą charakterystyczną zegarków Vector Smart jest możliwość łatwej personalizacji i błyskawicznej zmiany wyglądu. Nie inaczej jest w przypadku dziecięcych smartwatchy Vector Smart, które doskonale sprawdzą się w roli komunijnego upominku. Tu również dziecko może dowolnie zmieniać design czasomierza przy użyciu dokupionych osobno pasków. Spersonalizować można też wygląd tarczy przy użyciu 40 gotowych projektów lub dowolnego zdjęcia z własnej kolekcji.


Smartwatch dla chłopca na komunię z oferty tego producenta zaskoczy także funkcjami rozrywkowymi. Ma kilka wgranych gier o zróżnicowanym stopniu trudności, ciekawe funkcje sportowe do analizy aktywności fizycznej, a także cały szereg opcji standardowych dla tego rodzaju urządzeń.

Funkcje Smartwatcha Vector Smart


A może przy okazji kupisz też smartwatch męski lub damski dla siebie? W ofercie Zegarek.net znajdziesz wiele modeli, które mogą wpaść Ci w oko!