Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT07-11-2018

Zegarki ceramiczne

Odkąd zegarki nie tylko odmierzają czas, ale stanowią element codziennej biżuterii, wymagamy od nich nienagannego designu i wzornictwa, które pozwoli wyrazić siebie. Poszukujemy świeżego spojrzenia na tradycyjne wzorce i chętnie wybieramy modele wyróżniające się spośród innych. Zegarki z ceramiki podbijają serca kolejnych konsumentów, którzy pokochali je za odporność na zarysowania oraz połyskujący wygląd, plasujący je wśród zegarków biżuteryjnych.

Eleganckie, damskie zegarki Roamer ze stalowej tarczy w kolorze różowego złota oraz bransolety z ceramiki w kolorze białym jak i czarnym.


Podczas gdy zdecydowana większość zegarków tworzona jest ze stali szlachetnej, a niektóre z nich także z tytanu, Ty możesz cieszyć się wyjątkowym produktem powstałym ze spieku ceramicznego. Choć zdawać by się mogło, że ceramika jest kruchym materiałem, zaawansowane procesy technologiczne obejmujące wypalanie w wysokiej temperaturze stanowią gwarancję jej wzmocnienia. Co więcej, zegarki ceramiczne wzbogacane są o elementy tytanowe bądź stalowe, co sprawia, że stają się odporne nie tylko na zarysowania błyszczącej powierzchni, ale także inne uszkodzenia mechaniczne. Miłośnicy produktów niedostępnych dla szerokiej publiczności powinni zwrócić szczególną uwagę na fakt, że ceramika wykorzystywana jest nie tylko w zegarkach, ale także w bolidach wyścigowych, a także przyrządach kosmicznych.Ale co tak naprawdę sprawiło, że pokochaliśmy zegarki ceramiczne?

Damski zegarek Roamer 657844 49 55 60 Ceraline

Blask, jaki bije od zegarków ceramicznych sprawia, że nie sposób oderwać od nich wzroku. Polerowane elementy nadają im urzekającego efektu estetycznego, a czerń zyskuje jeszcze większej głębi niż ta, którą znamy. Z ceramiki wykonywane są elementy o zróżnicowanym rozmiarze. Zarówno bransolety wykonane z większych, jak i mniejszych ogniw prezentują się naprawdę efektownie. 


Doskonałym przykładem będzie tutaj zegarek Roamer Ceraline 657844.49.55.60 uzupełniony o modne różowe złoto, a także cechujący się węższą bransoletą zegarek Adriatica Bransoleta A3705.F18MQ wzbogacony o elementy w kolorze złota. Obydwa modele dzięki ceramice zyskały połysk i gładkość, której nie spotkamy w przypadku innych zegarków.

Damski zegarek A3705.F18MQ Adriatica QuartzFantastyczny efekt wysokiej funkcjonalności 

Zegarek Roamer 657844 41 55 60 Ceraline

Niesamowity efekt estetyczny to nie wszystko, co mają do zaoferowania zegarki ceramiczne. Ich cechą charakterystyczną jest wysoką funkcjonalność, z której skorzystamy na co dzień. Dzięki lekkości użytych do ich budowy materiałów, czasomierz idealnie leży na nadgarstku i nie obciąża go. Niewielka waga przełoży się na wielogodzinne noszenie dodatku, podczas którego możemy zapomnieć, że został założony. Niezwykle ważną kwestią z punktu widzenia zakupu na lata jest trwałość zegarków ceramicznych. Dzięki procesom chemicznym oraz dodatkowym powłokom zabezpieczającym strukturę spieku ceramicznego, są to czasomierze, które nie zostaną nadgryzione zębem czasu. Modele wykonywane z ceramiki nie blakną, a poszczególne elementy czasomierza nie ulegają przetarciu. Wybierając zegarek ceramiczny pożegnasz się z koniecznością regularnej wymiany paska, a także rysami pojawiającymi się podczas codziennego użytkowania.


Zegarki ceramiczne stanowią prawdziwą gratkę dla kobiet ceniących najwyższą jakość wykonania, które nie chcą rezygnować z własnej wygody. To unikalne propozycje dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowniczek. Precyzyjne mechanizmy zamknięte w dopracowanych kopertach są gwarancją nienagannej prezencji i synonimem dobrego stylu.