Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT03-11-2017

Grawerowanie na zegarku

Przy zakupie zegarka warto skorzystać z usługi grawerowania. Pozwoli ona w ładny i oryginalny sposób spersonalizować zegarek wybrany dla siebie lub innej osoby.

Grawerowanie zegarka Fossil.Grawerowanie zegarka Festina.


Co wygrawerować na zegarku?


Na zegarku zakupionym dla siebie najczęściej grawerowane są:

  • imię i nazwisko
  • grupa krwi
  • ważna data
  • myśl, która ma nam przyświecać

Zegarek przeznaczony na prezent również można opatrzyć grawerunkiem.
Warto zastanowić się nad odpowiednią treścią. Najczęściej spotyka się

  • sentencje miłosne i przyjacielskie
  • pamiątkowe daty
  • imiona małżonków lub datę ślubu (w przypadku pary zegarków)
  • -podziękowania za pracę lub pomoc
  • życzenia

Grawer dedykowany synowi
Specjalna dedykacja umieszczana jest zazwyczaj na dekielku zegarka. Jest to najbardziej odpowiednie dla grawerowania miejsce. Na życzenie tekst grawerowany jest również na innych częściach zegarka jak bok koperty lub sprzączka bransolety. Oprócz tekstu istnieje także możliwość wygrawerowania znaków graficznych, które na pewno wzmocnią przekaz. Mogą to być: serce, znak wieczności, logo firmy i wiele innych. Jeśli macie Państwo nietypowy pomysł – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.


Ile kosztuje grawerowanie zegarka?


Koszt grawerowania jest stały bez względu na ilość liter lub słów, natomiast uzależniony od wartości zakupów:

1 zł dla zamówień powyżej 500 zł
30 zł dla zamówień poniżej 500 zł

Polecamy wybierać krótsze dedykacje. Daje to pewność, że dedykacja zmieści się na dekielku, a każda jej część będzie odpowiednio rozmieszczona.

Zegarek z grawerem dla ukochanem osoby


Zegarek z grawerem dla bliskiej osoby

Najwięcej przestrzeni oferują zegarki Fossil, DKNY, GUESS. Zaraz potem Lorus, Adriatica, Seiko, Orient, Atlantic i wiele innych. Przy zegarkach wykonanych z tworzyw sztucznych należy upewnić się, że dekielek jest metalowy. Jeśli on także jest z tworzywa sztucznego – grawerowanie nie będzie możliwe. W celu określenia, jaki dekielek ma konkretny model, zachęcamy do skorzystania ze zdjęcia 360 lub kontaktu telefonicznego.


Bardzo prosimy o pamiętanie, że nie wykonujemy grawerowania na tarczy zegarka. Grawerowanie wykonywane jest głównie na dekielku lub w wyjątkowych przypadkach, w innych miejsach takich jak sprzączka czy bok koperty zegarka.

Zamówienie zegarka z grawerowaniem wymaga płatności z góry. Możliwe formy płatności to przelew, system DotPay lub PayU. W przypadku grawerowania nie realizujemy przesyłek za pobraniem. Grawerowanie odbywa się w poniedziałki i w środy.