Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Smartwatche Rubicon dla dziecka

1wyniki

Smartwatch Rubicon dla dzieci

Smartwatch Rubicon dla dzieci w nowoczesny sposób godzi potrzeby najmłodszych i ich opiekunów. Śledzi każdy krok pociechy, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie się ona znajduje. Do tego skutecznie motywuje do aktywności, a także pomaga w organizacji czasu. Sprawdź smartwatch Rubicon dla dziecka i przekonaj się, że opieka może być łatwiejsza.

FILTRY0

Smartwatch dziecięcy Rubicon — zdalny opiekun Twojego dziecka

Smartwatche kojarzą się przede wszystkim z funkcjami sportowymi. Zegarki dziecięce Rubicon nie mogły więc zostać ich pozbawione. Mierzą kroki, spalone kalorie i przebyty dystans, zachęcając dziecko do stawiania ruchowych wyzwań i poprawy kondycji. Spróbujcie wyznaczać sobie wspólne cele sportowe, a rodzinny spacer zamieni się w prawdziwą przygodę.

Smartwatch Rubicon dla dzieci


Smartwatch Rubicon z GPS

Smartwatch Rubicon dla dziecka powstał jednak przede wszystkim po to, aby dbać o jego bezpieczeństwo. Służy temu dokładny lokalizator wraz z powiązanymi z nim aplikacjami. W tym urządzeniu nie tylko GPS wskazuje położenie. System, który niemal bezbłędnie działa w przestrzeni otwartej, traci swoją dokładność w pomieszczeniach zamkniętych. Dlatego wspierają go zaawansowane moduły LBS i WiFi. Dzięki zastosowaniu ich wszystkich w jednym urządzeniu otrzymujesz zawsze wiarygodną informację o położeniu dziecka, bez względu na to, gdzie się ono znajduje. Wystarczy odczytać dane w sparowanej z zegarkiem aplikacji.


To wciąż jednak jeszcze nie wszystko. Smartwatch Rubicon dla dzieci został bowiem dodatkowo wyposażony w funkcję GeoOgrodzenie. Jej zasada jest prosta: Ty wyznaczasz bezpieczną strefę dla dziecka, a aplikacja informuje Cię, gdy Twoja pociecha ją przekroczy. W każdym momencie możesz też dyskretnie podsłuchać, co dzieje się w otoczeniu dziecka.

GEOogrodzenie


Przycisk SOS w smartwatchu Rubicon

W ten sposób masz dziecko stale na oku bez konieczności kontaktowania się z nim. Jeśli jednak zechcesz do niego zadzwonić? Zegarek smartwatch dziecięcy Rubicon ma slot na kartę SIM, mikrofon i głośnik, dzięki czemu działa jak telefon. Za jego pośrednictwem pociecha może przeprowadzić z Tobą rozmowę tradycyjną i wideo albo wysłać na sparowany z zegarkiem telefon wiadomość audio i tekstową. Natomiast gdy dziecko poczuje się zagrożone, nie musi tracić czasu na wybór numeru z listy kontaktów. Wystarczy, że skorzysta z przycisku SOS, a Ty natychmiast otrzymasz powiadomienie na telefon. 


Smartwatch Rubicon dla dziecka — stworzony z myślą o najmłodszych

Zegarki dziecięce Rubicon odpowiadają potrzebom małych użytkowników również pod względem budowy. Ich lekka konstrukcja z tworzywa sztucznego dobrze dopasowuje się do małego nadgarstka i nie obciąża go. A dzięki wodoszczelności 30 m chroni mechanizm przed zalaniem w krótkotrwałym kontakcie z wodą. Efekt? Smartwatch Rubicon dla dzieci dzielnie przetrwa przypadkowe zachlapanie podczas mycia rąk czy zabawy w deszczu. Twoje dziecko nie musi się więc ograniczać w codziennych aktywnościach. Tobie nie grozi zaś szybki zakup nowego modelu.

wodoszczelny smartwatch Rubicon


Smartwatch dziecięcy Rubicon

Zegarek smartwatch dziecięcy Rubicon nieprędko wyjdzie ze zmiennej mody młodzieżowej, bo ma nowoczesny, uniwersalny design. Kwadratowa koperta, jednolita, zróżnicowana kolorystyka i kilka wersji designu sprawiają, że dopasowuje się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki w różnym wieku. Co czyni z niego świetny smartwach dla chłopca oraz dziewczynki.


Smartwatch Rubicon dla dzieci i nastolatków

Tak oto smartwatch Rubicon dla dziecka może być stosowany bez ograniczeń wiekowych. Gry edukacyjne i atrakcyjny system nagradzania skłaniają najmłodszych i młodzież do wykonywania obowiązków, aktywności czy zabawy przez naukę.

Wielofunkcyjny smartwatch Rubicon


Smartwatch Rubicon z Kartą SIM

Smartwatch dziecięcy Rubicon jest doskonałym akcesorium dla dzieci zdobywających samodzielność. Lokalizator oraz liczne możliwości kontaktu dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa bez nadmiernej kontroli rodzicielskiej.  Dodatkowo wszystkie dzieci w wieku szkolnym mogą wykorzystać smartwatch Rubicon dla dzieci do organizacji czasu (plan lekcji), odrabiania zadań domowych (kalkulator) czy wspólnej zabawy z przyjaciółmi (wbudowany aparat).


Zegarki dziecięce Rubicon w ZEGAREK.NET

Chcesz lepiej dbać o zdrowie, rozwój oraz bezpieczeństwo Twojej pociechy? Skorzystaj ze wsparcia inteligentnej technologii i postaw na smartwatch Rubicon dla dziecka prestiżowej japońskiej marki. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą akcesoriów tego producenta. Dlatego w ZEGAREK.NET znajdziesz wyłącznie oryginalne zegarki dziecięce Rubicon, które niezawodnie wesprą Cię w codziennej opiece, dostarczając przy tym mnóstwo frajdy Twojemu dziecku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Różowy zegarek Rubicon