Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Smartwatche z WearOS by Google

3wyniki
Smartwatche z WearOS by GoogleA gdybyś tak miał stały dostęp do płatności NFC, telefonu, asystenta głosowego, GPS, muzyki i śledzenia treningów w jednym urządzeniu na twoim nadgarstku? Zegarek sportowy z systemem WearOS da ci te i wiele więcej możliwości! Wybierając go z naszej oferty, zyskujesz maksimum funkcji.
FILTRY0
Dostępne w ZEGAREK.NET modele 6 GEN przeszły aktualizację oprogramowania do najnowszej wersji WearOS 3.0. Eleganckie, stylowe i uniwersalne posłużą ci w każdym momencie dnia: w pracy, podróży, na siłowni. Sprawdź, na co je stać i wybierz najlepszy smartwatch dla siebie
System WearOS w smartwatchach

Odkryj możliwości WearOS 3.0

Zegarek sportowy z WearOS nie jest na rynku nowością. Ostatni kwartał 2022 r. przyniósł jednak dużą rewolucję w jego funkcjonowaniu. Wszystko za sprawą nowej aktualizacji oprogramowania 3.0, którą Google przygotował we współpracy z Samsungiem.

Dzięki temu smartwatch działa teraz 2 dni dłużej po jednym ładowaniu. I pracuje 30% wydajniej, co oznacza chociażby szybsze, płynniejsze przełączanie się między funkcjami. Dodajmy do tego jeszcze intuicyjną instalację nowych aplikacji oraz przyjazny design Google Play, a zegarek staje się maksymalnie wygodny w obsłudze.

Czy wiesz, że jest przy tym naszpikowany nowymi aplikacjami? Dość wspomnieć o Spotify, Adidas Running, Deezer, YouTube Music, mapach Google, Calm, cyklu snu, Strava czy LifeSum. Otwórz sklep Google i sprawdź jeszcze więcej dostępnych funkcji. Możesz mieć je wszystkie stale w zasięgu ręki.
Sklep google w smartwatchu Michael Kors

Skagen, Fossil, a może Michael Kors? Wybierz smartwatch z WearOS 3.0

Najnowsze możliwości systemu Google pojawiły się w zegarkach 6 GEN takich marek jak Skagen, Fossil i Michael Kors. Ze względu na to, że smartwatche opierają się na tym samym systemie, oferują te same funkcje i sposób obsługi. Główna różnica między nimi polega na designie.
Zegarek Skagen FALSTER GEN 6 SMARTWATCH

Skagen 6 GEN

W tej serii najnowsza technologia od Google, doskonała wydajność i efektywność energetyczna łączą się ze skandynawską oszczędnością. Okrągła tarcza jest zawieszona na eleganckim pasku z tworzywa sztucznego lub bransolecie. Dzięki temu zegarek Skagen dobrze prezentuje się zarówno w formalnych sytuacjach, jak i na treningu. Możesz dopasować go do siebie, wybierając spośród unikalnych wzorów tarczy.

Fossil 6 GEN

To szyk i funkcjonalność zamknięte w klasycznej konstrukcji na każdą okazję. Modele dla kobiet przyciągają uwagę wyrazistą, dużą tarczą i cyrkoniami.

Natomiast zegarki męskie Fossil wyróżniają się bardziej dynamicznym charakterem. Możesz je nosić na pasku lub bransolecie — tak jak lubisz najbardziej.

Smartwatch Fossil damski z cyrkoniami na bransolecie
Michael Kors 6 GEN

Michael Kors 6 GEN

Wyrazistość i biżuteryjne piękno stały się z kolei wyznacznikiem zegarków damskich Michael Kors. Znajdziesz wśród nich duże modele typu boyfriend z serii Bradshaw stworzone dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Niektóre z nich mają wybity logotyp na pasku. Możesz więc dodatkowo wyrazić nimi swój wysoki status społeczny i zamiłowanie do mody. A jeśli lubisz błyszczeć w towarzystwie, zwróć uwagę na kolekcję Camille. Tworzą ją bogato zdobione cyrkoniami, klasyczne smartwatche na bransolecie.

Poznaj możliwości wearable

Tak smartwatch z systemem WearOS z powodzeniem zastępuje klasyczny czasomierz dzięki eleganckiemu, casualowemu designowi. To jednak zaawansowana technologia jest jego największym atutem. Jakie funkcje ma ci do zaoferowania?
 • Telefon

Zapomnij o smartfonie — wykonuj i odbieraj połączenia z poziomu nadgarstka! W zegarku masz też dostęp do spisu połączeń oraz kontaktów z telefonu.

Zegarek Michael Kors Gen 6 Bradshaw Smartwatch damski z funkcją odbierania połączeń
Płatność NFC w smartwatchach z WearOS
 • Płatność NFC

Musisz uzupełnić zapas wody po treningu albo zrobić spontaniczne zakupy? Teraz wystarczy ci twój smartwatch — GooglePay płacisz zbliżeniowo bez portfela.

 • Asystent głosowy (Google Assistant)

Z takim wsparciem nie musisz nawet dotykać ekranu, aby obsłużyć zegarek. Poproś Google Assistant o wywołanie funkcji, wyszukanie informacji albo wykonanie telefonu.

Funkcja asystenta głosowego w zegarku Fossil
Zegarek Skagen FALSTER GEN 6 SMARTWATCH
 • GPS

Po uruchomieniu lokalizacji możesz prześledzić trasę treningu czy szybko złapać orientację w nieznanym terenie. Czujesz się pewniej w nowych miejscach, bo niezawodnego przewodnika masz stale na swoim nadgarstku.

 • Plan dnia

Gdy uzupełniasz kalendarz Google, podgląd zaplanowanych wydarzeń trafia na smartwatch. Z łatwością panujesz nad zadaniami w pracy i domu.

 • Alarm

Zaplanowałeś kilka ważnych spraw i obawiasz się, że coś może ci umknąć? Wykorzystaj funkcję alarmu do przypomnienia o obowiązkach — możesz ustawić aż kilka różnych godzin.

 • Minutnik

A może chcesz odliczyć długość codziennych aktywności? Włącz minutnik i skup się tylko na zadaniu.

 • Stoper

Dzięki tej funkcji możesz sprawdzić, ile zajmuje ci pokonanie okrążenia na bieżni albo wykonanie zadania w pracy. Zawsze wtedy, gdy liczy się czas, po prostu uruchamiasz stoper i dajesz z siebie wszystko.

Zegarek Michael Kors z alarmem
Smartwatch Skagen z funkcją latarki
 • Latarka

Kiedy wracasz ciemną ulicą albo wstajesz w nocy do łazienki, subtelne źródło światła masz zawsze przy sobie. Latarka podświetla ekran na biało.

 • Zdrowie i fitness

Monitorowanie snu, poziom wydolności, tętno, licznik kroków, czujnik ruchu i śledzenie lokalizacji GPS podczas treningu w terenie — wystarczy, że uruchomisz funkcję, a Fitness Tracker zbierze informacje o twoim zdrowiu, kondycji fizycznej i ćwiczeniach.

Smartwatch Fossil z funkcją pomiaru tętna
Zegarek Michael Kors Gen 6 Bradshaw Smartwatch
 • Sterowanie multimediami

Słuchasz muzyki z telefonu, a może chcesz zrobić zdjęcie? Teraz obsługujesz wybrane funkcje smartfona na ekranie zegarka.

 • Znajdź telefon

Nie możesz znaleźć telefonu, a pora wychodzić? Nie ryzykuj spóźnieniem — uruchom funkcję lokalizowania smartfona w zegarku. Jeśli oba urządzenia są ze sobą połączone, po chwili usłyszysz sygnał z telefonu.

Dopasuj działanie smartwatcha

Do wszystkich wymienionych wyżej funkcji zyskujesz dostęp z głównego menu. Tam też możesz przejść do ustawień zegarka, aby jak najlepiej dostosować jego działanie. Co możesz zmienić?
 • Łączność —twój smartwatch może współpracować z innymi urządzeniami — włącz Bluetooth, aby podłączyć słuchawki bezprzewodowe albo czytnik NFC do płatności zbliżeniowej. Smartwatch łączy się też z WiFi i obsługuje tryb samolotowy.
 • Bateria — w tej zakładce kontrolujesz stan baterii. Sprawdź poziom naładowania i w razie potrzeby włącz tryb oszczędzania.
 • Personalizacja tarczy zegarka — wybierz jedną z dostępnych tarcz lub pobierz ulubioną z Google Play. Masz też opcję edycji wybranych elementów tarczy: kolorów, tła, ikon szybkiego dostępu, kolorów wskazówek i indeksów.
Personalizacja tarczy w smartwatchu Skagen
Ekran w smartwatchu Michael Kors
 • Jasność — zegarek jest zawsze czytelny, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Możesz wybrać automatyczne dostosowanie jasności lub ustawić je ręcznie, a także skorzystać z opcji zwiększenia jasności w pełnym słońcu.
 • Czcionka — tekst na wyświetlaczu jest tak duży, jak tego potrzebujesz. Po prostu ustaw wielkość czcionki i wygodnie odczytuj dane z zegarka.
 • Ekran — możesz ustawić czas, po którym ekran automatycznie się wygasza lub wybrać opcję always on display. W tym drugim przypadku ekran stale podświetla kilka wybranych informacji, nie obciążając zanadto baterii. A tobie wystarcza rzut okiem na wyświetlacz, aby sprawdzić godzinę czy liczbę przebytych kroków.
 • Tarcza — ustal, po jakim czasie z tarczy znika pamięć ostatnio używanych funkcji.
 • Zmiana nadgarstka — niezależnie od tego, na jakim nadgarstku nosisz zegarek, on dostosuje się do ciebie. Wskaż rękę w ustawieniach i korzystaj wygodnie.
 • Gesty — to ty decydujesz, jak smartwatch reaguje na wybrane gesty. Przechylenie urządzenia lub dotknięcie ekranu może spowodować jego wybudzenie, a przytrzymanie tarczy daje możliwość zmiany tapety.
 • Inteligentne powiadomienia — zegarek przekazuje powiadomienia z telefonu i aplikacji. Wskaż, o których komunikatach chcesz być na bieżąco informowany. A jeśli wolisz ograniczyć rozproszenia płynące ze smartwatcha — włącz tryb nie przeszkadzać — blokuje wszystkie lub wybrane alerty.
Zegarek Fossil męski na czarnym pasku
Zegarek Diesel GEN 6 SMARTWATCH GRIFFED męski

Ponadto masz możliwość:

 • ustawienia uprawnień pamięci aplikacji;
 • zarządzania kontem Google, aby zmienić np. dane lub prywatność;
 • zarządzania głośnością urządzenia w kilku kategoriach;
 • personalizacji wibracji — wyłącz lub włącz wibracje i ustaw ich natężenie;
 • ustawienia funkcji przycisków — korzystaj jeszcze szybciej z zegarka, przypisując skróty do przycisków;
 • ustawienia profilu — zanotuj swój wzrost albo wagę, aby spersonalizować pomiar wyników i kontrolować rezultaty treningów;
 • ustawienia lokalizacji urządzenia — zdecyduj, czy zegarek ma automatycznie pobierać informacje o położeniu i jak często.

Obsługuj wygodnie

Do najważniejszych ustawień i funkcji możesz dotrzeć nie tylko z menu głównego, ale również poprzez opcję szybkiego dostępu. Jak to działa?

Przytrzymując tarczę zegarka, uzyskujesz dostęp do wzorów oraz opcji personalizacji tarczy zegarka.

Przewijając ekran od lewej do prawej lub od prawej do lewej, odczytujesz parametry snu, saturację, śledzenie aktywności.

Sportowy smartwatch Fossil
Smartwatch Skagen

Wysuwając belkę z góry ekranu, przechodzisz do ustawień:

 • jasności
 • blokady ekranu głównego
 • latarki
 • trybu nie przeszkadzać
 • trybu kinowego
 • trybu samolotowego
 • oszczędzania energii
 • dźwięku.

Wysuwając ekran z dołu, zyskujesz dostęp do centrum powiadomień, gdzie możesz zarządzać komunikatami ze smartfona i aplikacji.

Kiedy kolejna aktualizacja?

Od wprowadzenia WearOS 3.0 nie minął jeszcze rok, a już pojawiła się informacja, że Google we współpracy z Samsungiem szykuje kolejną aktualizację oprogramowania do wersji 4.0. Ma ona jeszcze bardziej poprawić wydajność baterii, usprawnić transfer danych oraz udostępnić kilka nowych aplikacji (w tym Gmail). Póki co nie wiadomo jednak, kiedy i na jakich urządzeniach może zostać wprowadzona nowa wersja systemu. A to oznacza, że zegarek sportowy 6 GEN z WearOS 3.0 jest obecnie najbardziej zaawansowaną propozycją z tym systemem od Google.
WearOS by Google
W ZEGAREK.NET znajdziesz go w różnych wzorach od prestiżowych marek: Michael Kors, Fossil, Skagen. Jako że jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą produktów tych marek, masz pewność, że inwestujesz w 100% oryginalny zegarek sportowy. Sprawdź całą ofertę i dopasuj smartwatch do swojego stylu życia.