Nie jest tajemnicą, że zegarki Atlantic, cieszą się w Polsce wyjątkowym uznaniem. Wieloletnia tradycja i wyrobiona pozycja na rynku, nie umknęły oczom szwajcarskiej manufaktury. Najnowsza kolekcja Atlantic Seaday to hołd dla polskich użytkowników w wyjątkowo eleganckiej oprawie. Zegarki Atlantic przekazywane są z dziada na ojca i z ojca na syna, a co za tym idzie, wskazują one, że ukochaliśmy sobie ponadczasowe przedmioty. Nowe męskie zegarki Atlantic Seaday oddają to zamiłowanie w całej okazałości. Tradycyjny krój, klasyczne bransolety ze stali nierdzewnej lub skórzane paski z cielęcej skóry to doskonałe otoczenie dla kluczowego wyróżnika kolekcji Atlantic Seaday. Oszczędne w swoim designie tarcze skrywają bowiem polski datownik z pełnymi nazwami następujących po sobie dni.

Atlantic Seaday na bransolecie srebnej

Szwajcarskie zegarki z polskim datownikiem wyposażone zostały w automatyczny mechanizm kwarcowy o wysokiej precyzji chodu. Wszystkie modele z kolekcji Atlantic Seadaysą stonowane i eleganckie, przy jednoczesnym zachowaniu codziennej praktyczności. Wodoszczelność na poziomie 5 atmosfer nie pozwoli na zalanie czasomierza nawet podczas kąpieli, a szafirowe szkiełko zagwarantuje, że tarcza pozostanie nieskazitelna przez długie lata.Zegarki Atlantic Seaday, poza swoim klasycznym kształtem, posiadają równie tradycyjną i sprawdzoną paletę barw. Nowy zegarek z polskim datownikiem występuje w trzech różnych kolorach kopert tzn. żółtego złota, różowego złota i majestatycznego srebra. Aby zegarki Atlantic Seaday jeszcze lepiej mogły dopasować się do upodobań właściciela, z łatwością dobierzemy model z tarczą jednolitą lub kontrastującą, dzięki wykonaniu ich w bieli, graficie, granacie lub czerni.

Zegarki Atlantic Seaday na paskach

Chociaż dorównujemy zachodnim krajom w poziomie innowacyjności, to bez wątpienia tradycja pozostaje dla nas świętością. Zegarki męskie Atlantic Seaday doskonale dowodzą, że nie jest to jedynie wyobrażenie, a fakt dostrzegany przez inne kraje Europy zachodniej. Wyjątkowa kolekcja Atlantic to oferta skrojona na miarę każdego mężczyzny, który uwielbia elegancką prostotę. Dodatkowo, zegarek z polskim datownikiem, to gwarancja prestiżu i wspaniały sposób na wyrażenie swojego zamiłowania do zegarmistrzostwa.