Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Atlantic Seaflight

8wyniki

Zegarki Atlantic Seaflight

Szwajcarska marka Atlantic ceniona jest przede wszystkim za swoje tradycyjne wzornictwo. Przeglądając jej ofertę, odnaleźć można wszystkie typy czasomierzy zaliczane do kanonów zegarmistrzostwa. Wśród licznych kolekcji nie mogło zabraknąć więc zegarków lotniczych, szczególnie uwielbianych w świecie męskiej mody. Kolekcja Atlantic Seaflight inspirowana jest właśnie zegarkami typu pilot, które w wydaniu tego producenta zyskują ponadczasowego charakteru. 

FILTRY0

Lotnicza stylistyka zegarków Atlantic Seaflight 

Chyba najbardziej charakterystyczną cechą szwajcarskiej marki Atlantic jest jej oryginalność. Niezwykły sposób aranżowania klasycznych wzorców w nowe i niepowtarzalne wydanie, to coś co widać szczególnie właśnie w tej kolekcji. Zegarki Atlantic Seaflight jak na modele lotnicze przystało, są niezwykle przejrzyste, schludne, a co za tym idzie czytelne. Pomimo tego nie da się zaprzeczyć ich eleganckiemu, ozdobnemu charakterowi, do którego klucz leży w ich prostocie.
Lotnicza stylistyka zegarków Atlantic Seaflight


Niezwykła stylistyka zegarków Atlantic Seaflight
Zegarki Atlantic Seaflight korzystają z prostych zestawień kontrastujących barw, a ich tarcze wykończone są jednolitym, równomiernym szlifem. Krzyżujące się w centralnym punkcie cyferblatu białe linie, są zdobieniem nawiązującym do przyrządów lotniczych, które przy okazji poprawia ich czytelność dodając punkt odniesienia dla wzroku. Na uwagę bez wątpienia zasługują też niezwykłe wskazówki, balansujące pomiędzy stylistyką wskazówek alpha i wskazówek leaf.Atlantic Seaflight - szwajcarska jakość zegarków typu pilot 

Jak we wszystkich kolekcjach marki Atlantic, w kolekcji tej znajdziemy wyłącznie oryginalne zegarki swiss made. Oznacza to, że czasomierze z tej kolekcji wykonane są w kolebce zegarmistrzostwa i przechodzą weryfikację pod okiem szwajcarskich zegarmistrzów.
Atlantic Seaflight - szwajcarska jakość zegarków typu pilot


Atlantic Seaflight - najwyższa jakość zegarków typu pilot
Do ich napędzania wykorzystywane są oczywiście szwajcarskie mechanizmy, zarówno w modelach kwarcowych jak i tych limitowanych wyposażonych w tradycyjny mechanizm. Zegarki Atlantic Seaflight zachowują wodoszczelność do 50m, dlatego nie należy obawiać się o ich przypadkowe zalanie. W zależności od modelu, czasomierze zakładane są przy użyciu bransolety lub wygładzonego paska z przyjemnej w dotyku, naturalnej skóry.