Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Atlantic Seatrend

Zegarki Atlantic Seatrend

Atlantic to szwajcarska firma, która nieprzerwanie od 1888 roku produkuje wysokiej jakości zegarki naręczne. Wiele lat doświadczenia zaowocowało doskonałymi kolekcjami zegarków o ponadczasowym wyglądzie. Szwajcarskie zegarki Atlantic Seatrend zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią minimalistyczną elegancję. Trudno oprzeć się wrażeniu, że projektanci tworząc modele z serii Seatrend inspirowali się stylem Bauhaus. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 1 z 1 produktów

Atlantic Seatrend – eleganckie szwajcarskie czasomierze 

Piękne okrągłe koperty posiadają polerowane i szczotkowane powierzchnie, co nadaje im wielowymiarowości. Zegarek Atlantic Seatrend często wybierany jest jako dodatek do stroju oficjalnego. Niewielka grubość koperty, wynosząca zaledwie 10 milimetrów, sprawia, że zegarek Atlantic Seatrend bez problemu schowa się pod mankietem koszuli. 

Zegarek Atlantic Classic Sapphire 65550.45.65

Ponadczasowy styl zegarków Atlantic Seatrend 

Zegarek Atlantic 65353.41.65

To, co charakteryzuje linię zegarków Atlantic Seatrend, to ich wysublimowane tarcze z prostymi indeksami i wskazówkami, które jawnie nawiązują do ponadczasowej stylistyki Bauhaus. Wszystkie zegarki Atlantic Seatrend posiadają okno datownika, a część z nich została wyposażona w dodatkowe komplikacje, takie jak wskazanie dni tygodnia oraz czas 24-godzinny. Sekundnik w zegarku Atlantic Seatrend przybrał formę subtarczy z małą wskazówką, co idealnie komponuje się z pozostałymi elementami tarczy. Zegarki Atlantic Seatrend mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości, eleganckiego paska ze skóry naturalnej, z przeszyciami umiejscowionymi blisko koperty.   

Sprawdź całą kolekcję zegarków Atlantic!