Zegarki Atlantic Seatrend

Atlantic to szwajcarska firma, która nieprzerwanie od 1888 roku produkuje wysokiej jakości zegarki naręczne. Wiele lat doświadczenia zaowocowało doskonałymi kolekcjami zegarków o ponadczasowym wyglądzie. Szwajcarskie zegarki Atlantic Seatrend zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią minimalistyczną elegancję. Trudno oprzeć się wrażeniu, że projektanci tworząc modele z serii Seatrend inspirowali się stylem Bauhaus. 

czytaj więcej

Atlantic Seatrend – eleganckie szwajcarskie czasomierze 

Piękne okrągłe koperty posiadają polerowane i szczotkowane powierzchnie, co nadaje im wielowymiarowości. Zegarek Atlantic Seatrend często wybierany jest jako dodatek do stroju oficjalnego. Niewielka grubość koperty, wynosząca zaledwie 10 milimetrów, sprawia, że zegarek Atlantic Seatrend bez problemu schowa się pod mankietem koszuli. 


Ponadczasowy styl zegarków Atlantic Seatrend 

To, co charakteryzuje linię zegarków Atlantic Seatrend, to ich wysublimowane tarcze z prostymi indeksami i wskazówkami, które jawnie nawiązują do ponadczasowej stylistyki Bauhaus. Wszystkie zegarki Atlantic Seatrend posiadają okno datownika, a część z nich została wyposażona w dodatkowe komplikacje, takie jak wskazanie dni tygodnia oraz czas 24-godzinny. Sekundnik w zegarku Atlantic Seatrend przybrał formę subtarczy z małą wskazówką, co idealnie komponuje się z pozostałymi elementami tarczy. Zegarki Atlantic Seatrend mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości, eleganckiego paska ze skóry naturalnej, z przeszyciami umiejscowionymi blisko koperty.   

Sprawdź całą kolekcję zegarków Atlantic!