SORTUJ FILTRY KATEGORIE
zegarek męski Atlantic 63360.45.31 Atlantic 63360.45.31
zegarek męski
1.580,00 zł 948,00 zł
24h
zegarek męski Atlantic 63560.41.51 Atlantic 63560.41.51
zegarek męski
1.975,00 zł 1.185,00 zł
24h
zegarek męski Atlantic 63365.41.21 Atlantic 63365.41.21
zegarek męski
1.775,00 zł 1.059,00 zł
24h

Oryginalna kolekcja zegarków Atlantic Seaway została stworzona z myślą o zdecydowanych mężczyznach ceniących niezawodność i elegancki design królujący od lat w modzie męskiej. Szwajcarska precyzja mechanizmów została uzupełniona przez wysokiej klasy, trwałe materiały. Szczotkowane elementy stalowe i skóra naturalna, wzbogacone o precyzyjne zdobienia, nie tylko doskonale wyglądają, ale i podkreślają klasę właściciela czasomierza.

Zegarki męskie obecne w linii zostały oparte o klasyczną, okrągłą kopertę o średnicy 42 mm. Wśród nich znajdziemy zarówno tarcze utrzymane w głębokiej czerni, jak i eleganckim srebrze, a nawet wystawnym złocie, które nawiązuje do najbardziej luksusowych zegarków. W poszczególnych egzemplarzach zastosowano jedną z dwóch kompozycji tarcz w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych.
Pierwszą z nich charakteryzuje urzekająca prostota zdobień i bardzo klasyczny design. Sam cyferblat został podzielony na dwa obszary. Po wewnętrznym, o ciekawym deseniu pionowych, monochromatycznych pasków, porusza się wskazówka godzinowa. Z kolei zewnętrzny pozostał całkowicie gładki. To na nim zamieszczono ponadczasowe indeksy godzinowe w formie słupków. Do wysokiej przejrzystości tarczy przyczyniają się nie tylko subtelne wskazówki, ale i wydzielenie osobnej tarczy sekundnika. Zamieszczona w dolnej części cyferblatu, niewielka wskazówka świetnie uzupełnia kompozycję i dodaje zegarkowi funkcjonalności. Panowie ceniący nieszablonowe rozwiązania, będą w pełni usatysfakcjonowani. Niewielkie okienko datownika zostało zamieszczone w pobliżu godziny dwunastej, a standardowe jego miejsce po prawej stronie, zajęła nazwa linii Seaway. Drugim z dostępnych wariantów jest tarcza o dynamicznym designie nawiązującym do sportowych kolekcji. Efekt został uzyskany przez dodanie aż czterech dodatkowych podziałek. Stałe elementy opisane w poprzednim przypadku pozostają niemalże niezmienne. Okienko datownika zastąpiła podziałka dzienna zamieszczona na granicy wewnętrznej i zewnętrznej części tarczy. Poruszająca się po niej wyrazista wskazówka z czerwoną końcówką ożywia kompozycję. Dodatkowym gadżetem jest także wskazanie obecnego miesiąca po lewej stronie oraz aktualny dzień tygodnia odczytywany z fragmentu tarczy naprzeciwko niego. W linii znajdziesz zarówno zegarki na pasku wykonanym z miękkiej skóry naturalnej, wzbogaconym o bardzo eleganckie, wężowe tłoczenie, jak i czasomierze na bransolecie. Klasyczne zegarki dostępne w ofercie charakteryzują się fluorescencyjnymi wskazówkami ułatwiającymi ich użytkowania po zapadnięciu zmroku. Zegarki Atlantic od lat stanowią synonim nienagannego stylu i ponadczasowej elegancji. Jednak to właśnie Atlantic Seaway odkrywa klasyczne wzorce na nowo. Dopracowane kompozycje łączą w sobie zegarmistrzowskiego ducha sprzed lat i nowoczesny, dynamiczny design. Unikatowe połączenie pokochali panowie poszukujący zegarka wyrażającego ich męski charakter, który doskonale wkomponuje się w oficjalne stylizacje.