Retro zegarki Atlantic Speedway Royal, podtrzymują 130  lat tradycji marki i dumnie pielęgnują jej wspaniałe dziedzictwo.  Dbałość o ciągłość ideałów, która jest znakiem rozpoznawczym marki Atlantic, ujawnia się w tej wyjątkowej serii wyjątkowo wyraziście. Atlantic Speedway Royal to zegarki męskie w stylu retro, które szwajcarska firma projektuje od 1957 roku. Można zatem powiedzieć jasno - zegarki Atlantic Speedway Royasą kolejnym kamieniem milowym w historii marki, która od lat cieszy się nowymi sukcesami. Jak wiadomo, zegarki Atlantic, cieszą się w Polsce ogromną popularnością i uznaniem, a kolekcja Atlantic Speedway Royal wzorcowo oddaje przyczyny tego zamiłowania.

Umiłowanie tradycji, elegancki wygląd, niezawodność i ponadczasowość - te cechy otrzymujemy wraz z każdym egzemplarzem serii Atlantic Spedway Royal. Jeśli chodzi o męskie zegarki retro, to żadna inna marka, nie dostarcza takiej swobody wyboru. Zegarki Atlantic Speedway Royal to, aż 6 różnorodnych języków stylistycznych, zarówno w spokojnych  stonowanych jak i wyrazistych, designerskich wariantach. Znajdziemy tu  ciekawe zegarki na bransolecie, nawiązujące wyglądem do pierwszych  ekstrawaganckich czasomierzy. Męskie zegarki Atlantic Speedway Royal to także piękne klasyczne modele na skórzanym pasku o nad wyraz  szarmanckim połączeniu barw. W ofercie znajdują się też, typowe dla  vintage - stylu, retro zegarki łączące ponadczasową  elegancję z nutką pozytywnego szaleństwa, wyrażającą się w jaskrawo  wykończonych elementach niektórych modeli.

Atlantic Speedway Royal to oryginalne zegarki szwajcarskie, dzięki  czemu dostajemy znacznie więcej niż doskonały wygląd. Do ich produkcji wykorzystywany jest najwyższej jakości surowiec oraz najnowsze technologie obróbki. Atlantic Speedway Royal legitymują  się 50m wodoszczelnością oraz niezwykle odpornymi na zarysowania  szafirowymi szkiełkami. Gwarantuje to, że te wspaniałe, męskie zegarki retro, pozwolą przekazać swój sentymentalny charakter następnym pokoleniom. Zegarki Atlantic Speedway Royal doskonale sprawdzą się jako prezent lub pamiątka z ważnych, życiowych wydarzeń. Ich uniwersalny wygląd połączony z historią marki i jakością  wykonania sprawiają, że modele te są doskonałe także dla prawdziwych  koneserów wysublimowanego zegarmistrzostwa.