Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki AVI-8 Hawker Harrier II

12wyniki

Zegarki AVI-8 Hawker Harrier II

Niezwykle zjawiskowe zegarki Avi 8 mają widoczny mechanizm. Jest to cecha czasomierza, której często szukają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W europejskich modelach wykorzystano system kwarcowy lub automatyczny. Oba są niezawodne, przez co zegarki Avi 8 Hawker Harrier II mogą działać nieprzerwanie przez wiele lat. Stalowe koperty doskonale współgrają ze wszystkimi pozostałymi elementami. Zaprojektowane przez markę Avi 8 zegarki wykonano w stylu sportowym z zachowaniem klasycznych cech. Dzięki temu każdy model jest ponadczasowy i wyjątkowy na swój sposób.

FILTRY0

Avi 8 Hawker Harrier II – efektowne zegarki w stylu pilot 

W europejskich czasomierzach Avi 8 Hawker Harrier furorę robią nie tylko tarcze, ale również paski. Zostały one wykonane ze skóry naturalnej, która jest niezwykle wygodnym materiałem. W ofercie można znaleźć proste i klasyczne paski w kolorze czarnym czy szarym, ale również nieco odważniejsze wzory. Ciekawie prezentują się zegarki Avi 8 na trójkolorowym pasku, który można również wymienić na jednokolorowy. Dzięki temu możesz zdecydować, jak w danym dniu będzie wyglądać Twoja biżuteria. Wykorzystanie charakterystycznego szycia przy kopercie wyróżnia modele Avi 8 Hawker Harrier wśród innych czasomierzy. 

Zegarek AVI-8 HAWKER HARRIER II AV-4065-01 zegarek męski na zielonym pasku typu skeleton

Zegarki Avi 8 zachwycają nietuzinkowym designem 

Zegarek AVI-8 AV-4065-06 HAWKER HARRIER II MATADOR CHRONOGRAPH zegarek męski na brązowym pasku z chronografem, tachometrem, datownikiem i stoperem

Zegarki szkieletowe robią największe wrażenie spośród wszystkich dostępnych modeli. Możesz przez cały czas obserwować działanie mechanizmu. Jest to bardzo inspirujące. Każdy ruch w zegarku Avi 8 Hawker Harrier jest widoczny. Usunięcie tarczy pozwala na analizowanie ruchów małych części czasomierza, których w innych egzemplarzach nie ma możliwości zobaczyć. Dzięki temu można poznać ten skomplikowany proces, który sprawia, że możesz odczytać aktualną godzinę przy pomocy wskazówek. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Avi 8 dostępną w naszej ofercie!