Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki AVI-8 Hawker Hurricane

7wyniki

Zegarki AVI-8 Hawker Hurricane

Charakterystyczne duże koperty, skórzane paski i wysoka jakość wykonania to cechy wyróżniające czasomierze AVI 8 Hawker Hurricane. Brytyjska marka postanowiła stworzyć produkty będące hołdem dla inżynierów i projektantów, którzy przyczynili się rozwoju awiacji. Seria Hawker Hurricane inspirowana jest myśliwcami używanymi podczas II wojny światowej. Producenci wykorzystali klasyczne elementy oraz modne rozwiązania tak, aby całość wpisywała się w styl lotniczy. Zegarki AVI 8 mają szczegółowe subtarcze, które kojarzą się ze stylem vintage.

FILTRY0

Avi 8 Hawker Hurricane – kolekcja inspirowana samolotem Królewskich Sił Powietrznych 

Brytyjska marka stworzyła serię, która jest tak samo doskonała, jak myśliwiec, na którym była wzorowana. Na cyferblacie są klasyczne indeksy godzinowe lub subtelne słupki. W odczytaniu godziny pomocne są wyraźne wskazówki. Ich końce zostały zaostrzone, a niektóre modele wyróżniają się szkieletowym designem. Hawker Hurricane zostały wyposażone w subtarcze. Mimo tak licznych dodatków tarcze pozostają czytelne. Za precyzyjne działanie odpowiada kwarcowy mechanizm. 

Avi 8 Hawker Hurricane męski zegarek na pasku

Hawker Hurricane – zegarki stworzone dla wielbicieli awiacji 

Zegarek AVI-8 HAWKER HURRICANE AV-4011-01 CLASSIC CHRONOGRAPH

Oryginalny design oraz specjalna konstrukcja to cechy charakterystyczne brytyjskiej serii czasomierzy Avi-8. Styl lotniczy widoczny jest w dużych i czytelnych tarczach, dzięki którym można bez trudu odczytać aktualną godzinę. Skórzane paski doskonale przylegają do nadgarstka, co wpływa na codzienny komfort użytkowania zegarków. Z boku stalowej koperty widoczne są trzy koronki. Wyróżniają się swoją wielkością, która nawiązuje do czasów, gdy trzeba było nimi manipulować w rękawiczkach. Dziś sprawiają one, że modele AVI 8 Hawker Hurricane przyciągają uwagę niestandardowym wyglądem. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Avi-8 dostępną w naszej ofercie!