Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki AVI-8 Męskie

19wyniki

AVI-8 jest stosunkowo młodą marką, znaną z nietuzinkowych zegarków lotniczych. Swoją pracę nad czasomierzami dla mężczyzn AVI-8 rozpoczęła od rozmowy grupy entuzjastów czasomierzy i historyków. Dla marki od samego początku ważne było stworzenie linii męskich zegarków na rękę, które wyróżniają się niebanalnym wyglądem, a jednocześnie są przystępne cenowo i dostępne dla kolekcjonerów. Zegarki męskie AVI-8 to doskonała propozycja dla pasjonatów lotnictwa. 

FILTRY0

Zegarki męskie AVI-8 – w hołdzie historii lotnictwa

Dyrektor AVI-8 ma obywatelstwo brytyjskie. Nie dziwi więc fakt, że każdy czasomierz nawiązuje w jakiś sposób do historii kraju. Początkowo firma chciała stworzyć prosty zegarek dla pilotów, ale wkrótce zafascynowała się formą i funkcją słynnych maszyn lotniczych z przeszłości. Wiele kolekcji nosi nazwy zaczerpnięte z modeli samolotów, na przykład od bombowca Lancaster z okresu II wojny światowej.

Zegarki AVI-8 z przesłaniem

AVI-8 – zegarki męskie dla pasjonatów lotniczej historii

Zegarki męskie AVI-8

Kolekcje AVI-8, mimo różnorodnej stylistyki i zakresu funkcji, wykazują spójność marki. Każdy model nawiązuje stylistycznie do określonego modelu samolotu. Opowiada historię zarówno człowieka, jak i maszyny, rzucając światło na ich znaczenie w historii Wielkiej Brytanii. Zegarki lotnicze AVI-8 przemawiają zarówno do miłośników zabytkowych samolotów, zegarków vintage, jak i pasjonatów historii.


Bez wątpienia są to czasomierze z duszą w nowoczesnym wydaniu. We wszystkich swoich kolekcjach AVI-8 stawia na połączenie wysokiej jakości materiałów i wyrazistego charakteru. Wiele czasomierzy opracowanych przez AVI-8 stawia na pierwszym miejscu funkcjonalność. Wśród proponowanych modeli są warianty z komplikacją chronografu, timera czy faz księżyca. 

Zegarki AVI-8 Vintage

Hawker Harrier II – zjawiskowe męskie zegarki AVI-8

Hawker Harrier II 

Aktualna kolekcja zegarków męskich AVI-8 jest szeroka i zróżnicowana. Jednak modele Hawker Harrier II to wyjątkowy projekt, w którym oddano hołd słynnemu odrzutowcowi Hawker Harrier Jump. W tej zjawiskowej kolekcji znalazły się zegarki z chronografem, z mechanizmem kwarcowym lub automatycznym.

Hawker Harrier II obejmuje różnorodne kolory, wzory i wykończenia (zarówno na pasku, jak i na bransolecie), dzięki czemu każdy model jest wyjątkowy i spełnia oczekiwania nawet wymagających odbiorców. Na szczególną uwagę zasługuje sam projekt wizualny. Każdy ruch pracy mechanizmu jest widoczny dzięki zastosowaniu konstrukcji szkieletowej. Wszystkie modele gwarantują wodoszczelność i mają indeksy pokryte luminescencyjną powłoką. Dzięki temu można bez problemu odczytać godzinę.

Zegarek AVI-8 Hawker Harrier II

Hawker Hunter AVI-8 – męskie zegarki na pasku

Zegarek Hawker Hunter AVI-8 na pasku

Kolekcja zegarków męskich AVI-8 Hawker Hurricane jest inspirowana myśliwcem z czasów II wojny światowej. Klasyczne czarne tarcze są wyposażone w subtarcze chronografu. Wszystkie modele mają dodatkowe funkcje, takie jak tachymetr, okienko daty, świecące znaczniki oraz ręcznie szyty skórzany pasek z klamrą. Elementem, który zdecydowanie wyróżnia zegarki z tej kolekcji, są niecodzienne oznaczenia godziny 12 i 6 oraz szkieletowe wskazówki. Na uwagę zasługuje również niecodzienny, nieco kwadratowy kształt koperty.


Zegarki męskie AVI-8 – kwintesencja stylu vintage i nowoczesnej technologii

AVI-8 produkuje czasomierze wysokiej jakości, które odzwierciedlają styl vintage, a jednocześnie skrywają nowoczesne technologie. Egzemplarze tych zegarków męskich z pewnością przypadną do gustu każdemu mężczyźnie, który szuka niebanalnego czasomierza przyciągającego wzrok. Zegarki lotnicze AVI-8 to wyraz fascynacji samolotami z czasów II wojny światowej i bohaterami, którzy nimi latali. Zegarki męskie AVI-8, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, sprawdzą się w każdych warunkach w ciągu dnia i w nocy.

Zegarek męski AVI-8