Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova Futuro

1wyniki

Zegarki Bulova Futuro

Nieprzerwany pociąg do perfekcji towarzyszący marce Bulova od samego jej powstania, bezpośrednio widoczny jest w oferowanych przez nią produktach. Tworzone przez nią czasomierze od wielu lat adaptują się do ciągłych zmian. Zegarki Bulova Futuro to dosłowna emanacja tego faktu i właśnie tą kolekcją amerykański producent stara się wyznaczyć nowe kierunki w sposobie projektowania zegarków.

FILTRY0

Nowy wymiar klasyki w zegarkach Bulova Futuro

Stylistyka kolekcji Bulova Futuro zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych kolekcji, ale również tego co w swojej ofercie proponują konkurencyjne marki – i nic w tym dziwnego. Kolekcja Futuro ma na nowo zdefiniować wszystko, co zaliczane jest do klasyki zegarmistrzostwa.
Nowy wymiar klasyki w zegarkach Bulova Futuro


Jak ambitne zadanie wymagało ponownego przyjrzenia się obowiązującym standardom i wkładu pracy najlepszych projektantów marki. Klasyczne zegarki oraz modele vintage przeprojektowano w taki sposób, by przystawały do nadchodzącej wizji przyszłości. Rezultatem ich pracy są właśnie zegarki Bulova Futuro, które przenoszą wszystko co najlepsze z przeszłości, aby przynieść nam klasyczną stylistykę jutra.


Classic – Retro – FUTURO

Celem kolekcji Futuro nie jest zatarcie przeszłości, dlatego bez problemu odnajdziemy w niej mnóstwo stworzonych w przeszłości koncepcji, które z upływem czasu udowodniły swoją ponadczasowość. Wyraża się to przede wszystkim w kształtach tej wyjątkowej kolekcji. Zegarki Bulova Futuro już na pierwszy rzut oka przypominają zresztą to co wszyscy dobrze znamy i lubimy. Delikatne, okrągłe linie znane z klasycznych czasomierzy są nieodłącznym elementem tych zegarków. Projektanci marki Bulova przełamali jednak ten tradycyjny styl poprzez bardzo wyraźnie zaznaczony bezel, którego pogrubienie dodaje zegarkowi masy charakteru i to bez konieczności powiększania jego rozmiaru. W kolekcji Bulova Futuro powracają też dobrze znane kwadratowe zegarki. W tym przypadku bezel również został pogrubiony, co ostatecznie dało bardzo interesujący efekt. Patrząc na tarczę tych modeli mamy wrażenie, że zerkamy przez niewielki ekranik, choć zegarek pozostaje w stu procentach analogowy.
Classic – Retro – FUTURO


Kolejnym interesującym smaczkiem w kolekcji Bulova Futuro są z pewnością bransolety. Choć sam sposób łączenia uszu z bransoletą jest niezmieniony, to jej kształt został przez projektantów marki nieco zmodyfikowany. Zegarki Bulova inspirowane klasycznymi czasomierzami otrzymały segmentowe bransolety z pojedynczym, ale bardzo wyraźnie zaznaczonym segmentem. Dzięki temu udało się uzyskać efekt wygładzenia, który sprawia, że widok futurystycznych modeli jest bardzo przyjemny dla oka. Co znamienne zegarki Bulova Futuro zachowują stonowaną i raczej minimalistyczną stylistykę, choć nie stronią od mocnych wstawek, co udało się osiągnąć zachowując właściwy umiar. Wiele modeli w kolekcji Bulova Futuro zostało przyozdobionych pojedynczymi diamencikami na bezelu lub w formie indeksów. Dzięki temu zegarki Bulova otrzymały wyraźną nutkę luksusu, który pozbawiony jest niepożądanej krzykliwości.