Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Candino LADY CASUAL

1wyniki

Candino LADY CASUAL

Candino to znany szwajcarski producent zegarków naręcznych. Firma posiada ponad 70-letnie doświadczenie w budowie czasomierzy, dlatego zegarki damskie Candino Lady Casual charakteryzują się perfekcyjnie wykończonymi detalami. Zegarki Candino Lady Casual zostały stworzone z myślą o kobietach, które cenią sobie ponadczasową elegancję.  

FILTRY0

Candino Lady Casual – szwajcarska precyzja i ponadczasowa elegancja 

Koperty ze stali szlachetnej otrzymały bogate zdobienia w postaci cyrkonii osadzonych w lunecie. Eleganckiego sznytu zegarkom Candino Lady Casual nadają również nakładane indeksy, które przybrały formę cyfr rzymskich.

Zegarek Candino Classic Sapphire  C4595-3

Znakomicie wyprofilowane koperty sprawiają, że zegarki Candino Lady Casual nosi się niezwykle komfortowo. Modele z kolekcji Lady Casual dostępne są na paskach oraz bransoletach. Wybór mocowania do nadgarstka zależy wyłącznie od preferencji klientki. 

Zegarki Candino Lady Casual wyposażone są w wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe, które zostały wyprodukowane w Szwajcarii. Jest to gwarancja długiego i bezproblemowego użytkowania czasomierza.

 


Wyjątkowe tarcze zegarków Candino Lady Casual 

Zegarki Candino Lady Casual posiadają pięknie zdobione tarcze, przyciągające uwagę. Część modeli została zaopatrzona w tarcze z masy perłowej. Materiał ten sprawia, że tarcza zegarka mieni się różnymi kolorami i odcieniami, w zależności od kąta padania światła.

Niezwykłą elegancją wyróżniają się modele, których tarcze otrzymały frez promienisty. Efekt świetlny, uzyskany dzięki zastosowaniu tego typu frezu, jest niezwykle widowiskowy i sprawia, że stworzony przez markę Candino zegarek zachwyca efektownym wyglądem

Zobacz wszystkie zegarki Candino dostępne w ofercie!


Zegarek Candino Classic Sapphire C4598-1