Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki CASIO VINTAGE Instashape

Zegarki CASIO VINTAGE Instashape

Zegarki Casio Vintage to dodatki inne niż wszystkie. Są minimalistyczne, ale przyciągają uwagę. Kobiety cenią jednokolorowe tarcze, na których widać jedynie indeksy symbolizujące godzinę. Każdy zegarek Casio Vintage ma analogowy wskaźnik czasu. Dzięki temu jest to biżuteria ponadczasowa i pasująca do każdego typu stylizacji. W ofercie japońskiego producenta są czasomierze z okrągłą i prostokątną kopertą. Oba rodzaje wykonano z wysokiej jakości stali. Nie musisz martwić się o zmianę ani ścieranie się koloru. Modele Casio Vintage Instashape są eleganckie, klasyczne i modne.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Casio VintageInstashape – zachwycający minimalizm

Proste wykończenia zawsze robią wrażenie. Japońskie czasomierze Casio Vintage Instashape mają jednokolorowe tracze oraz bransolety. Godziny zostały oznaczone kontrastowymi indeksami. Są one cienkie i długie, a niektóre modele mają jeszcze krótkie indeksy, które pomagają w odczytaniu godziny z dokładnością do minuty. Wskazówki są proste, a ich końce zwężone w szpic. Zegarki Casio Vintage są delikatne, a zarazem mają w sobie elementy, które wyróżniają je wśród innych modeli. Szkło mineralne zabezpiecza czasomierz przed pęknięciami i zarysowaniami.

Zegarek Casio Vintage Classic LTP-E156MGB-1AEF zegarek damski na czarnej bransolecie mesh z prostokątną kopertą

Zegarek Casio Vintageuniwersalna stylistyka na każdą okazję

Zegarek Casio Vintage Classic LTP-E156MR-9AEF zegarek damski na bransolecie w kolorze różowego złota z prostokątna kopertą

Zegarki Casio Vintage mają bransolety mesh. Jest to drobna siateczka, która jest niezwykle wytrzymała. Jednocześnie idealnie komponuje się z kobiecymi sukienkami, koszulami oraz inną biżuterią. Zapięcie typu G-Link pozwala na samodzielną regulację długości, przez co każdy zegarek Casio Vintage leży idealnie na nadgarstku swojej właścicielki. Kolory wszystkich elementów są do siebie dopasowane tak, aby całość wyglądała spójnie. Stalowe bransolety mają wyraźny kolor, który nie ściera się nawet po latach użytkowania. Wszystkie modele Casio Vintage Instashape są ponadczasowe, nie musisz więc obawiać się o zmieniającą się modę.

Zobacz całą kolekcję zegarków Casio dostępną w naszej ofercie!