Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki CASIO VINTAGE Oldschool

4wyniki

Zegarki CASIO VINTAGE Oldschool

Zegarki Casio Vintage Oldschool sprawdzą się u osób ceniących styl retro. Czasomierze Casio Oldschool w całości zostały wykonane z tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe na uszkodzenia i jednocześnie łatwe w utrzymaniu w czystości. Tarcze zegarków chronione są przez akrylowe szkło. Jest ono niezwykle przejrzyste oraz łatwe w polerowaniu w przypadku ewentualnych zarysowań. Zegarek Casio z kalkulatorem to sprzęt dla każdego, kto często musi mierzyć się z matematycznymi równaniami. Szukając funkcjonalności takich, jak datownik, stoper czy alarm warto sprawdzić zegarek Casio Oldschool. Japoński producent zapewnia na każdy zegarek z kalkulatorem Casio aż 3 lata gwarancji z możliwością przedłużenia o kolejne 3. 

FILTRY0

Zegarki Casio Vintage Olschool – kultowe zegarki z kalkulatorem 

Wyróżniające się wśród typowych zegarków na rynku kultowe czasomierze marki Casio z kalkulatorem tworzone są z wysoką dokładnością. Ich paski zapinane na sprzączkę charakteryzują się solidnością i niezastąpioną konstrukcją. Niektóre z czasomierzy mają wbudowana funkcję drzemki, która pozwoli na dodatkowe chwile relaksu. 

Zegarek Casio CA-53WF-2BEF Vintage OLDSCHOOL MANISH COLOR


Zegarek Casio CA-53WF-4BEF Vintage OLDSCHOOL MANISH COLOR

Pasjonaci zegarków docenią kwarcowy typ mechanizmu, praktycy zainteresują się kalibrem CASIO 2888. Aby przez długi czas cieszyć się z zegarków Casio z kalkulatorem, żywotność baterii wynosi aż 5 lub 10 lat. Prostokątne koperty z cyfrowym wyświetlaczem, który umożliwia łatwy odczyt godziny w formie liczbowej, sprawdzi się również u młodszych klientów. Niektóre zegarki Casio Oldschool są odporne na zachlapania, ich wodoszczelność jest na poziomie 30 m. 

Zobacz wszystkie zegarki Casio Vintage dostępne w naszej ofercie