tel: 75 718 30 46   801 011 232

Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarek męski Casio AW-82-2AVEF

poprzedni zegarek następny zegarek
AW-82-2AVEF
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY
ostatnio dostępny: 02/2014
RODZAJ MĘSKI
MECHANIZM kwarcowy
WODOSZCZELNOŚĆ 50 m (5 bar)
GWARANCJA 3+3 lata
Nasza cena: 134,10 zł10%
Cena detaliczna: 149
Oszczędzasz: 14,90 zł

Zegarek męski Casio Analogowo - cyfrowe AW-82-2AVEF / AW-82-2AVES
męski

Mechanizm: kwarcowy

Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu zasilanemu za pomocą impulsu elektrycznego z baterii.

Pasek/Bransoleta:

pasek

 tworzywo sztuczne

Koperta:

tworzywo sztuczne

 koloru srebrnego okrągła

Szkiełko: z tworzywa sztucznego

W zegarku zastosowano szkiełko plastikowe.

Tarcza:

niebieska

Wodoszczelność: 50 m (5 bar)

Przy wodoszczelności na poziomie 50m (5ATM) można brać prysznic, myć samochód. Nie zaleca się pływać. Podczas kontaktu z wodą nie wolno wciskać guzików i ustawiać zegarka.

Datownik:

rozbudowany kalendarz

Alarm:

3 multialarmy, funkcja drzemki

Podświetlenie: LED

Do podświetlenia tego zegarka użyto diody LED, która stonowanym i jasnym światłem wystarczająco naświetli nam tarczę zegarka, tak byśmy mogli odczytać aktualną godzinę.

Timer: 24h, wędkarski, z autopowtarzaniem

Zegarek wyposażony jest w funkcję, polegającą na liczeniu czasu wspak. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godziny.

Stoper: do 24h, dokładność 1/100 sek.

Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godzin przy dokładności do setnej części sekundy.

Zapięcie: zatrzaskowe z zabezpieczeniem

Typowe zapięcie zatrzaskowe. Zatrzask wiąże trzy elementy bransolety w jeden, zmniejszając przy tym obwód bransolety i automatycznie dopasowując ją do nadgarstka. By zdjąć zegarek z ręki, bransoletę należy rozpiąć poprzez odciągnięcie głównego mocowania od zatrzasku.

Szkiełko sferyczne: tak

Gwarantuje wypuklenie szkiełka

Neobrite: tak

Zegarek wyposażony jest w powłokę świetlną zapewniającą długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu.

Czas dobowy 12/24h: tak

Wyświetlanie godziny z uwzględnieniem całej doby umożliwia rozróżnienie godzin przed i popołudniowych.

Podwójny czas: T1/T2

Jednoczesny pomiar czasu w dwóch różnych strefach czasowych

Fazy księżyca: tak

Funkcja określająca oglądaną z Ziemi część Księżyca oświetlaną przez Słońce. Z Ziemi widzimy tylko część oświetlonej powierzchni Księżyca, podczas gdy druga jego część znajduje się w cieniu.

Żywotność baterii:

10 lat

Gwarancja: 3+3 lata

Podstawowy okres gwarancyjny na zegarki Casio to 3 lata. Gwarancja podstawowa wystawiana jest przez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki. Okres gwarancyjny można dodatkowo przedłużyć o kolejne 3 lata. Dokonuje się tego indywidualnie już po zakupieniu zegarka. Koszt przedłużenia gwarancji to 20zł lub 40zł w zależności od ceny zegarka. Kupowane u nas zegarki pochodzą z oficjalnej i legalnej dystrybucji Zibi S.A.. Dzięki temu zakup u nas gwarantuje pełen support na terenie całego kraju dzięki sieci regionalnych, autoryzowanych punktów serwisowych, a także serwisowi centralnemu marki Casio z siedzibą w Sochaczewie.

Typ dodatkowy:

analogowo-cyfrowe, młodzieżowe, sportowe

Waga:
34.00 g
Szerokość:
40.00 mm
Grubość:
13.00 mm
Maksymalny obwód (koperta + pasek):
22.0 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie:
22.00 mm

Casio AW-82-2AVEF męski Wśród innych przydatnych funkcji wyróżnić należy trzy multialarmy. Pozwalają one na ustawienie alarmów w różnorodnych kombinacjach dostosowanych dokładnie do potrzeb użytkownika. Dodatkowo część z nich wzbogacono o opcję drzemki. Model ten wyposażony został w bardzo rozbudowana funkcję kalendarza. Wyznacza on daty z wieloletnim wyprzedzeniem, a raz ustawiony nigdy się nie pomyli. Kolejnym ciekawym elementem tego modelu jest wskaźnik faz księżyca. Na podstawie aktualnej daty ukazuje on w której kwarcie znajduje się nasz naturalny satelita. Mechanizm umieszczony został w wytrzymałej kopercie z tworzywa sztucznego. Nadaje to zegarkowi nowoczesny, sportowy wygląd. zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu - granica błędu w jego przypadku to jedynie 10 sekund w skali miesiąca. Pomysłowym, przydatnym elementem w tym modelu jest pokrycie wskazówek powłoką Neobrite. Pochłania ona światło i dzięki temu godzina może być widoczna bezpośrednio po wejściu do ciemnego pomieszczenia. Zegarek zamontowany został na pasku, wykonanym z miękkich materiałów. Eliminuje to ryzyko obtarć i uczuleń, jakie mogą zdarzać się w przypadku bransolet z metalu lub tworzywa sztucznego. Zegarek wyposażony jest w podświetlenie diodą LED, które umożliwia odczytanie danych z tarczy również w ciemności. Model ten wyposażony jest w funkcję pokazywania godziny w dwóch różnych strefach czasowych, co może być bardzo pomocne przy okazji dalekich podróży lub kontaktowaniu się z osobami za granicą. Kolejną dostępną w tym modelu funkcją jest stoper. Mierzy on czas z dokładnością do setnej sekundy, zaś długość pomiaru może wynieść maksymalnie 24 godziny. W modelu tym tarczę ochrania miękkie i elastyczne szkiełko plastikowe. Wyjątkowego uroku tarczy nadaje zastosowanie sferycznego, wypukłego szkiełka. Zegarek wyposażony jest również w timer, który liczy czas do tyłu. Podobnie jak stoper, może okazać się ważny do dokonywania pomiarów w czasie treningu. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godziny. Specjalnie dla wędkarzy producent przygotował wyjątkowy rodzaj timera, który na podstawie odczytów terenowych i określonych pływów, wyznacza najdogodniejszą godzinę do połowu ryb. Wodoszczelność na poziomie 50m. (5ATM) gwarantuje, że nie trzeba, w przypadku tego modelu, obawiać się drobnych, a nawet większych zachlapań. Nie należy jednak w nim pływać ani nurkować, a przy kontakcie zegarka z wodą lepiej wystrzegać się wciskania przycisków. W przypadku tego modelu uwagę zwraca bardzo długa żywotność baterii. Producent gwarantuje nam bezproblemowe użytkowanie zegarka na jednej baterii nawet przez 10 lat.

Dostawa

Dostawa 24h

Grawerowanie

Grawerowanie

Przykłady grawerowania - zobaczGwarancja

Zegarki Casio

Gwarancja Casio

Zwroty

Zwroty

Opinie o zegarku Casio Analogowo - cyfrowe AW-82-2AVEF

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Inne zegarki w tej kategorii

zegarek Casio MCW-100H-3AVEF Casio MCW-100H-3AVEF
zegarek
201
3dDostawa 24h
zegarek Casio MCW-100H-9AVEF Casio MCW-100H-9AVEF
zegarek
209
3dDostawa 24h
zegarek Casio MCW-100H-1A2VEF Casio MCW-100H-1A2VEF
zegarek
204
3dDostawa 24h
zegarek Casio AD-S800WH-2AVEF Casio AD-S800WH-2AVEF
zegarek
251
3dDostawa 24h
zegarek Casio AD-S800WH-2A2VEF Casio AD-S800WH-2A2VEF
zegarek
272
3dDostawa 24h
zegarek Casio AD-S800WH-4AVEF Casio AD-S800WH-4AVEF
zegarek
254
3dDostawa 24h
zegarek Casio AQ-S800W-4BVEF Casio AQ-S800W-4BVEF
zegarek
196
3dDostawa 24h
ANULUJ