tel: 75 718 30 46   801 011 232

Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarek męski Casio GLS-8900-1ER

poprzedni zegarek następny zegarek
GLS-8900-1ER
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY
ostatnio dostępny: 12/2015
RODZAJ MĘSKI
MECHANIZM kwarcowy
WODOSZCZELNOŚĆ 200 m (20 bar)
GWARANCJA 3+3 lata
Nasza cena: 467,10 zł10%
Cena detaliczna: 519
Oszczędzasz: 51,90 zł

Zegarek męski Casio G-Shock GLS-8900-1ER

Mechanizm: kwarcowy

Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu zasilanemu za pomocą impulsu elektrycznego z baterii.

Pasek/Bransoleta:

pasek

 tworzywo sztuczne koloru czarnego

Koperta:

tworzywo sztuczne

 o niestandardowym kształcie koloru czarnego

Szkiełko: mineralne

Bardzo często wykorzystywane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Jest bardzo przejrzyste, elastyczne, a w razie zarysowania, można je łatwo wypolerować.

Tarcza:

wyświetlacz cyfrowy

Wodoszczelność: 200 m (20 bar)

Przy wodoszczelności na poziomie 200m (20ATM) z zegarka możemy korzystać nawet przy głębszych zanurzeniach podwodnych. Nie musimy się bać o zalanie mechanizmu podczas prysznica, pływania czy wspominanego nurkowania z butlą.

Datownik:

rozbudowany kalendarz

Alarm:

5 multialarmów

Podświetlenie: Auto LED

Do podświetlenia tego zegarka użyto diody LED, która stonowanym i jasnym światłem wystarczająco naświetli nam tarczę zegarka, tak byśmy mogli odczytać aktualną godzinę. Podświetlenie to można uruchomić ręcznie lub też poprzez podniesienie ręki do góry i skierowanie jej w kierunku twarzy.

Timer:

Yacht Timer

Stoper: do 100h, dokładność 1/100 sek.

Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po wciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 100 godzin przy dokładności do setnej części sekundy.

Odporność na niskie temperatury: do -20

zegarek jest wykonany z najlepszej jakości tworzyw, które wytrzymują skrajnie niskie temperatury (-20°C)

Zapięcie: na sprzączkę

To najczęściej spotykany i ceniony rodzaj zapięcia w zegarkach na pasku. Jest to solidne i niezastąpiona konstrukcja. Prostota wykonania i tradycyjny charakter sprawiają, iż zwolenników pasków ze sprzączką nie brakuje.

Czas dobowy 12/24h: tak

Wyświetlanie godziny z uwzględnieniem całej doby umożliwia rozróżnienie godzin przed i popołudniowych.

Czas światowy: tak

Funkcja umożliwiająca odczyt godziny kilku lub wszystkich stref czasowych.

G-SHOCK: tak

Specjalny system antywstrząsowy G-shock zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej dynamicznymi wstrząsami

Mute: tak

funkcja całkowitego wyciszenia

Żywotność baterii:

2 lata

Gwarancja: 3+3 lata

Podstawowy okres gwarancyjny na zegarki Casio to 3 lata. Gwarancja podstawowa wystawiana jest przez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki. Okres gwarancyjny można dodatkowo przedłużyć o kolejne 3 lata. Dokonuje się tego indywidualnie już po zakupieniu zegarka. Koszt przedłużenia gwarancji to 20zł lub 40zł w zależności od ceny zegarka. Kupowane u nas zegarki pochodzą z oficjalnej i legalnej dystrybucji Zibi S.A.. Dzięki temu zakup u nas gwarantuje pełen support na terenie całego kraju dzięki sieci regionalnych, autoryzowanych punktów serwisowych, a także serwisowi centralnemu marki Casio z siedzibą w Sochaczewie.

Typ dodatkowy:

młodzieżowe, wstrząsoodporne, cyfrowe, sportowe, japońskie

Waga:
69.00 g
Szerokość:
52.50 mm
Grubość:
16.30 mm

Casio GLS-8900-1ER męski zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu - granica błędu w jego przypadku to jedynie 10 sekund w skali miesiąca. Mechanizm umieszczony został w wytrzymałej kopercie z tworzywa sztucznego. Nadaje to zegarkowi nowoczesny, sportowy wygląd. Zegarek zamontowany został na pasku, wykonanym z miękkich materiałów. Eliminuje to ryzyko obtarć i uczuleń, jakie mogą zdarzać się w przypadku bransolet z metalu lub tworzywa sztucznego. Tarczę w tym modelu ochrania szkiełko mineralne. Dzięki bardzo dużej wytrzymałości i elastyczności jest ono odporne na pęknięcia, a wszelkie powstałe na nim zadrapania można łatwo wypolerować. Zegarek wyposażony jest w podświetlenie diodą LED, które umożliwia odczytanie danych z tarczy również w ciemności. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, podświetlenie uruchomi się automatycznie, gdy podniesiemy rękę w kierunku twarzy. Kolejną dostępną w tym modelu funkcją jest stoper, który przyda się do dokonywania pomiarów w czasie ćwiczeń. Maksymalna długość pomiaru wynosi w tym modelu aż 100 godzin przy dokładności do setnej części sekundy. Wodoszczelność na poziomie 200m. (20ATM) gwarantuje, że model ten może być używany zarówno w jak i pod wodą. Swobodnie można korzystać z niego podczas pływania i nurkowania. Wśród innych przydatnych funkcji wyróżnić należy pięć multialarmów. Pozwalają one na ustawienie alarmów w różnorodnych kombinacjach dostosowanych dokładnie do potrzeb użytkownika. Prezentowany model zegarka cechuje się standardową żywotnością baterii. Bateria w tym zegarku pozwala na dwa lata użytkowania bez konieczności jej wymiany. Model ten wyposażony został w bardzo rozbudowana funkcję kalendarza. Wyznacza on daty z wieloletnim wyprzedzeniem, a raz ustawiony nigdy się nie pomyli. Oryginalny, stworzony przez firmę Casio system antywstrząsowy G-SHOCK zabezpiecza zegarek przed uszkodzeniami spowodowanymi przez potrząsanie lub lekkie uderzenia. Funkcja Mute umożliwia wyciszenie wszystkich dźwięków wydawanych przez zegarek. W przypadku tego modelu nie trzeba obawiać się ujemnych temperatur. Producent gwarantuje prawidłowe działanie zegarka w temperaturze do -20 stopni.

Dostawa

Dostawa 24h

Grawerowanie

Grawerowanie

Przykłady grawerowania - zobaczGwarancja

Zegarki Casio

Gwarancja Casio

Zwroty

Zwroty

Opinie o zegarku Casio G-Shock GLS-8900-1ER

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Inne zegarki w tej kategorii

zegarek Casio GA-110LP-7AER Casio GA-110LP-7AER
zegarek
693
3dDostawa 24h
zegarek Casio AW-591BB-1AER Casio AW-591BB-1AER
zegarek
508,5
3dDostawa 24h
zegarek Casio GA-120TR-7AER Casio GA-120TR-7AER
zegarek
616,5
3dDostawa 24h
zegarek Casio GA-110TP-7AER Casio GA-110TP-7AER
zegarek
832,5
3dDostawa 24h
zegarek Casio GA-110LY-1AER Casio GA-110LY-1AER
zegarek
616,5
3dDostawa 24h
zegarek Casio GA-110TP-7A Casio GA-110TP-7A
zegarek
832
3dDostawa 24h
zegarek Casio GN-1000GB-1AER Casio GN-1000GB-1AER
zegarek
1350
3dDostawa 24h
ANULUJ