tel: 75 718 30 46   801 011 232

Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarek męski Casio GW-7900B-1ER

poprzedni zegarek następny zegarek
GW-7900B-1ER
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY
ostatnio dostępny: 10/2016
RODZAJ MĘSKI
MECHANIZM solar
WODOSZCZELNOŚĆ 200 m (20 bar)
GWARANCJA 3+3 lata
Nasza cena: 63527%
Cena detaliczna: 875
Oszczędzasz: 240

Zegarek męski Casio G-Shock GW-7900B-1ER / Bigman
męski

Mechanizm:

solar

Pasek/Bransoleta:

pasek

 tworzywo sztuczne koloru czarnego

Koperta:

tworzywo sztuczne

 okrągła koloru czarnego

Szkiełko: mineralne

Bardzo często wykorzystywane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Jest bardzo przejrzyste, elastyczne, a w razie zarysowania, można je łatwo wypolerować.

Tarcza:

czarna, wyświetlacz cyfrowy

Wodoszczelność: 200 m (20 bar)

Przy wodoszczelności na poziomie 200m (20ATM) z zegarka możemy korzystać nawet przy głębszych zanurzeniach podwodnych. Nie musimy się bać o zalanie mechanizmu podczas prysznica, pływania czy wspominanego nurkowania z butlą.

Datownik:

rozbudowany kalendarz

Alarm:

funkcja drzemki

Podświetlenie: Full Auto Illuminator

Niezwykle jasne i bardzo wygodne dla użytkownika podświetlenie typu illuminator, które to oświetla tarczę zegarka od spodu, dzięki czemu można bez problemu odczytać wskazania zegarka nawet w ciemnościach. Podświetlenie to uruchomić można ręcznie lub poprzez ruch, który wykonujemy, gdy chcemy odczytać aktualną godzinę. Jednakże uruchomi się ono tylko wtedy, gdy jest ciemno.

Timer: 24h

Zegarek wyposażony jest w funkcję, polegającą na liczeniu czasu wspak. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godziny.

Stoper: do 24h, dokładność 1/100 sek.

Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godzin przy dokładności do setnej części sekundy.

Waveceptor: dostępny

Synchronizacja zegarka falami radiowymi z wzorcem zegara atomowego z nadajników umieszczonych w Europie

Zapięcie: na sprzączkę

To najczęściej spotykany i ceniony rodzaj zapięcia w zegarkach na pasku. Jest to solidne i niezastąpiona konstrukcja. Prostota wykonania i tradycyjny charakter sprawiają, iż zwolenników pasków ze sprzączką nie brakuje.

Czas dobowy 12/24h: tak

Wyświetlanie godziny z uwzględnieniem całej doby umożliwia rozróżnienie godzin przed i popołudniowych.

Czas światowy: tak

Funkcja umożliwiająca odczyt godziny kilku lub wszystkich stref czasowych.

Fazy księżyca: tak

Funkcja określająca oglądaną z Ziemi część Księżyca oświetlaną przez Słońce. Z Ziemi widzimy tylko część oświetlonej powierzchni Księżyca, podczas gdy druga jego część znajduje się w cieniu.

Pływy: tak

Funkcja określająca podnoszenie się i opadanie poziomu wód w morzach pod wpływem obracania się Ziemi i jednoczesnym oddziaływaniu sił grawitacji Księżyca oraz Słońca. Przerwa między dwoma przypływami trwa około 12 godzin 25 minut. Ruchy pływowe są graficznie przedstawione na podstawie bieżącej szerokości i długości geograficznej.

G-SHOCK: tak

Specjalny system antywstrząsowy G-shock zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej dynamicznymi wstrząsami

Gwarancja: 3+3 lata

Podstawowy okres gwarancyjny na zegarki Casio to 3 lata. Gwarancja podstawowa wystawiana jest przez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki. Okres gwarancyjny można dodatkowo przedłużyć o kolejne 3 lata. Dokonuje się tego indywidualnie już po zakupieniu zegarka. Koszt przedłużenia gwarancji to 20zł lub 40zł w zależności od ceny zegarka. Kupowane u nas zegarki pochodzą z oficjalnej i legalnej dystrybucji Zibi S.A.. Dzięki temu zakup u nas gwarantuje pełen support na terenie całego kraju dzięki sieci regionalnych, autoryzowanych punktów serwisowych, a także serwisowi centralnemu marki Casio z siedzibą w Sochaczewie.

Wskaźnik poziomu baterii: tak

Bardzo sprytnie zrobiona funkcja. Gdy bateria jest bliska całkowitemu wyczerpaniu, wskazówka sekundnika zaczyna przeskakiwać. Daje to użytkownikowi informację, że należy zacząć przymierzać się do wymiany baterii.

Typ dodatkowy:

młodzieżowe, wstrząsoodporne, cyfrowe, sportowe, japońskie

Waga:
71.00 g
Szerokość:
50.00 mm
Grubość:
17.70 mm
Maksymalny obwód (koperta + pasek):
22.0 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie:
31.00 mm

Casio GW-7900B-1ER męski W modelu tym zastosowany został mechanizm solarny. Dzięki panelowi słonecznemu skupiającemu energię słoneczną, zegarek ten nie potrzebuje baterii ani nakręcania. W pełni naładowany, dzięki możliwości magazynowania energii, działać może aż sześć miesięcy. Mechanizm umieszczony został w wytrzymałej kopercie z tworzywa sztucznego. Nadaje to zegarkowi nowoczesny, sportowy wygląd. Zegarek zamontowany został na pasku, wykonanym z miękkich materiałów. Eliminuje to ryzyko obtarć i uczuleń, jakie mogą zdarzać się w przypadku bransolet z metalu lub tworzywa sztucznego. Tarczę w tym modelu ochrania szkiełko mineralne. Dzięki bardzo dużej wytrzymałości i elastyczności jest ono odporne na pęknięcia, a wszelkie powstałe na nim zadrapania można łatwo wypolerować. Czasomierza swobodnie używać można także w ciemności. Podświetlenie ILLUMINATOR gwarantuje, że tarcza będzie dobrze widoczna. Dodatkowym udogodnieniem jest czujnik, który - przy rozpoznaniu zbyt małej ilości światła - uruchomi podświetlenie tarczy w momencie podniesienia ręki w kierunku twarzy. Kolejną dostępną w tym modelu funkcją jest stoper. Mierzy on czas z dokładnością do setnej sekundy, zaś długość pomiaru może wynieść maksymalnie 24 godziny. Wodoszczelność na poziomie 200m. (20ATM) gwarantuje, że model ten może być używany zarówno w jak i pod wodą. Swobodnie można korzystać z niego podczas pływania i nurkowania. Zegarek wyposażony jest również w timer, który liczy czas do tyłu. Podobnie jak stoper, może okazać się ważny do dokonywania pomiarów w czasie treningu. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godziny. Model ten wyposażony został w bardzo rozbudowana funkcję kalendarza. Wyznacza on daty z wieloletnim wyprzedzeniem, a raz ustawiony nigdy się nie pomyli. W zegarku o wyczerpywaniu się baterii zawsze poinformuje spowolniony ruch wskazówki sekundnika. Kolejnym ciekawym elementem tego modelu jest wskaźnik faz księżyca. Na podstawie aktualnej daty ukazuje on w której kwarcie znajduje się nasz naturalny satelita. Oryginalny, stworzony przez firmę Casio system antywstrząsowy G-SHOCK zabezpiecza zegarek przed uszkodzeniami spowodowanymi przez potrząsanie lub lekkie uderzenia. Następną przydatną funckją, zwłaszcza dla żeglarzy i wędkarzy jest, określona na podstawie faz księżyca, wysokość pływów. Funkcja Waveceptor umożliwia zegarkowi łączenie się z europejskimi zegarami atomowymi. Dzięki synchronizacji z tymi najdokładniejszymi czasomierzami na świecie, model ten będzie zawsze pokazywał prawidłową godzinę.

Dostawa

Dostawa 24h

Grawerowanie

Grawerowanie

Przykłady grawerowania - zobaczGwarancja

Zegarki Casio

Gwarancja Casio

Zwroty

Zwroty

Opinie o zegarku Casio G-Shock GW-7900B-1ER

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Inne zegarki w tej kategorii

zegarek Casio GA-110LP-7AER Casio GA-110LP-7AER
zegarek
693
3dDostawa 24h
zegarek Casio AW-591BB-1AER Casio AW-591BB-1AER
zegarek
508,5
3dDostawa 24h
zegarek Casio GA-120TR-7AER Casio GA-120TR-7AER
zegarek
616,5
3dDostawa 24h
zegarek Casio GA-110TP-7AER Casio GA-110TP-7AER
zegarek
832,5
3dDostawa 24h
zegarek Casio GA-110LY-1AER Casio GA-110LY-1AER
zegarek
616,5
3dDostawa 24h
zegarek Casio GA-110TP-7A Casio GA-110TP-7A
zegarek
832
3dDostawa 24h
zegarek Casio GN-1000GB-1AER Casio GN-1000GB-1AER
zegarek
1350
3dDostawa 24h
zegarek Casio GWN-1000H-2A Casio GWN-1000H-2AGulfmaster
zegarek
2340
3dDostawa 24h
ANULUJ