Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Certina DS PH500M

3wyniki

Zegarki Certina PH 500

Certina PH 500 to profesjonalne zegarki nurkowe, które dzięki designowi, od którego nie można oderwać oczu, weszły do mainstreamu. Prestiżowe divery przykuwają uwagę i budzą szacunek. Kolekcja szwajcarskich zegarków Certina odznacza się najwyższą jakością potwierdzoną m.in. przez ekstremalny, 2-miesięczny test na dnie oceanu. 

FILTRY0

Zegarek do nurkowania, który przetrwał 2 miesiące pod wodą!

Faktem jest, że zegarki Certina PH 500 są ekstremalnie skuteczne w ekstremalnie trudnych warunkach. Starsza wersja dzisiejszego PH 500 była wykorzystywana przez nurków podczas 2-miesięcznej misji badawczej na dnie oceanu. Pod koniec lat 60. ubiegłego wieku, w laboratorium Tektite opracowane przez Certinę zabezpieczenia pozwoliły na uzyskanie pomiarów bez odchyleń o ogromnej wadze dla badań naukowych.

Certina DS PH500


Technologia w zegarkach Certina

PH 500 to stworzony przez markę Certina zegarek do nurkowania, który po prostu Cię nie zawiedzie. Technologia dzisiejszych zegarków nurkowych Certina jest kilkanaście kroków w przodzie i nadal nie ma sobie równych! Gwarantuje:

  • Wodoszczelność aż 50 barów, która spełnia restrykcyjną normę ISO 6425. Standardowe zegarki nurkowe oferują wartość między 20 barów a 30 barów, co jest ułamkiem tego, co da Ci Certina!
  • Wykorzystanie innowacyjnego systemu Certina DS do zapewnienia ochrony przed: wstrząsami, polem magnetycznym, ciśnieniem, zmianą temperatur.
  • Doskonale sprawujące się pod wodą podświetlenie Super-LumiNova.Certina PH 500 z mechanizmem Powermatic 80

Sercem zegarków męskich Certina PH 500 jest ikoniczny mechanizm Powermatic 80. Jego ogromne osiągi to owoc pracy inżynierów, którzy wieloletnie doświadczenia przekuli w innowacje, w tym: nowatorską sprężynę spiralną ze stopu Nivachron. To ona w znacznym stopniu odpowiada za istotną w modelu odporność na pole magnetyczne.

Zegarek Certina PH 500 z mechanizmem Powermatic 80


Mechanizm Powermatic 80

Powermatic 80 to mechanizm kompletny. Łączy w sobie wszystko, na czym Ci zależy, a dotychczas nie było dostępne - klasyczne zegarmistrzowstwo, niebywałą wytrzymałość, szalenie długą i bardzo praktyczną rezerwę chodu 80 h. Powermatic 80 idący w parze z systemem Certina DS gwarantuje wyniki, przy których przetrzesz oczy ze zdumienia! Czekają na Ciebie:

  • Kosmicznie długa rezerwa chodu - aż 80 godzin.
  • Pomiar czasu bez odchyleń.
  • Radość z użytkowania prestiżowego mechanizmu automatycznego, bez obaw o jego uszkodzenie.Zegarki Certina DS PH 500M wspierają oceany

Zegarki szwajcarskie Certina DS PH500M zostały stworzone przez nurków dla nurków. Najlepszym dowodem na to jest logo niemieckiego towarzystwa nurkowego VDST zamieszczone na dekielku edycji specjalnej modelu C037.407.17.280.10. Szwajcarska marka doskonale wie, że nieodłączną częścią kultury nurkowej jest ochrona oceanów. Sama prowadzi działania w tym zakresie, m.in. wykorzystując oceaniczny plastik do produkcji materiału #tide ocean materiał wykorzystywanego do produkcji wybranych pasków NATO. Istotnym działaniem dla marki jest też ochrona żółwi i ścisła współpraca z Sea Turtle Conservancy.

Zegarek Szwajcarski Certina PH 500


Zegarek Diver Certina PH 500

Właśnie dlatego, dziś, męski diver Certina PH500 noszony jest z dumą przez sportowców, miłośników oceanicznego świata i biznesmanów. Dołącz do elitarnego grona posiadaczy zegarka z mechanizmem Powermatic 80!