TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Certina DS Furious

Zegarki Certina DS Furious

Precyzja, niezawodność i innowacyjność - to właśnie tym przymiotom Certina poświęciła 130 lat swojego istnienia. Zegarki Certina DS Furious są kolejnym przejawem chęci zaspokojenia wszechstronnych potrzeb klientów. Ich kluczem do sukcesu jest trwałość i niezawodność, która ma przysługiwać się nie tylko podczas ekstremalnych wyczynów, ale również w trakcie codziennych wyzwań. Jak we wszystkich zegarkach Certina pomoże nam w tym zaawansowany system zabezpieczeń Certina DS, chroniący czasomierze przed uszkodzeniami.  

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Certina DS Furious – warte wyboru 

Szwajcarska precyzja tyczy się nie tylko mechanizmów, ale również kontroli jakości. Zegarki Certina DS Furious nie są tutaj wyjątkiem, oferując naprawdę wysoki poziom wykonania. W kolekcji znaleźć możemy zegarki kwarcowe z datownikiem oraz chronografy utrzymane w sportowej i dynamicznej stylistyce. Wyraźne i przejrzyste tarcze z szerokimi, połyskującymi indeksami zapewniają im niezwykłą czytelność. Na uwagę zasługują z pewnością wskazówki, które zakończone są czerwoną powłoką, otaczającą masę luminescencyjną oraz wyjątkowy bezel. Luneta zegarków Certina DS Furious została obrobiona charakterystycznymi żłobami na zewnętrznej stronie, pokrytymi specjalną, czarną warstwą. 

Dzięki niej czasomierze prezentują się znacznie bardziej ciekawie, będąc przy tym bardziej odporne na potencjalne zarysowania. O sportowym duchu kolekcji świadczą też między innymi takie detale jak rezygnacja ze skórzanych pasków i wykorzystywanie, w zależności od modelu, paska z tworzywa sztucznego lub bransolety. Zgodnie ze standardami marki Certina, zegarki Certina DS Furious zachowają wodoszczelność aż do 100m i przykryte są odpornym na zarysowania, szafirowym szkiełkiem.

Zegarki Certina DS Furious – warte wyboruSzwajcarska jakość zegarków Certina DS Furious 

Pod koniec lat 40’ XX wieku, firma zmieniła swoją nazwę właśnie na Certina, co nawiązuje do łacińskiego “certus”, oznaczającego bezpieczeństwo. Widoczna w logo producenta skorupa żółwia również nie jest dziełem przypadku. Połączenie tych faktów ze szwajcarskim pochodzeniem, rodzi więc wielkie oczekiwania i trzeba przyznać, że zegarki Certina DS Furious spełniają je w stu procentach.


Szwajcarska jakość zegarków Certina DS Furious

Oryginalne zegarki swiss made Oryginalne zegarki swiss made Certina DS Furious

Na tarczy każdego czasomierza marki Certina, widoczny jest napis Swiss Made, świadczący o jego pochodzeniu. Zegarki Certina DS Furious są nierozwiązalnie związane z zegarmistrzowską tradycją Szwajcarii, dlatego nie mogło zabraknąć znaku jakości również na ich tarczy. Wybierając czasomierz z tej kolekcji masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt wyprodukowany w jednym ze szwajcarskich kantonów z obowiązkowym, szwajcarskim mechanizmem.Podwójne zabezpieczenie Certina DS 

Marka Certina znana jest od wielu lat za swój autorski system zabezpieczeń Certina DS, który udowodnił swoją skuteczność w trakcie wielu ekspedycji i projektów badawczych. Ekstremalne warunki z jakimi musiały się zetknąć zegarki Certina na szczycie najwyższych szczytów i na dnie mórz i oceanów zdecydowanie robią wrażenie, a modele DS Furious wyposażone są w dokładnie ten sam system. Dzięki niemu czasomierze są odporniejsze na wstrząsy, temperatury oraz zalanie, zachowując niesamowitą precyzję chodu. 


a