Zegarki Certina DS Sport pozwolą Ci wyrazić swoją pasję do sportu. Z nimi możesz na bieżąco śledzić swoje postępy, bić rekordy oraz bez przeszkód trenować. Stworzono je z wyjątkowo odpornych oraz trwałych materiałów, dzięki czemu sprawdzą się nawet w najbardziej ekstremalnych i wymagających sytuacjach. To gadżet dedykowany nowoczesnym mężczyznom, zainteresowanym nowymi technologiami. Precyzja wykonania oraz wysoka jakość, z której słynie marka Certina sprawiają, że od 130 lat utrzymuje się ona na rynku i jest liderem w branży.

Nastawienie na innowacyjność, poszukiwanie nowych rozwiązań, ciągłe doskonalenie sztuki zegarmistrzostwa oraz sportowy duch, którym kierował się szwajcarski producent, zaowocowało stworzeniem tego zegarka męskiego z dokładnym stoperem. Jego cechą charakterystyczną i zarazem czymś, co odróżnia je od innych modeli, jest autorski system DS - “Double Security”. Zwiększa on poziom wodoszczelności, poprzez zamontowanie przy kopercie oraz koronce zegarka dodatkowych uszczelek. Nie bez powodu symbolem Certiny jest skorupa żółwia. Odnosi się to do jego wyjątkowej trwałości oraz wytrzymałości, ale także do zaangażowania w działalność charytatywną na rzecz żółwi morskich.     

Szwajcarski zegarek sportowy występuje w wariancie na wygodnym, kauczukowym pasku, a także w wersji dla aktywnych dżentelmenów na metalowej, srebrnej bransolecie. Wykonanie czasomierzy z tej serii z odpornej na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne stali szlachetnej sprawia, że modele te sprawdzą się w każdej sytuacji oraz zachowują nienaganny wygląd przez lata. Okrągła, szeroka koperta posiada z boku trzy pokaźne koronki, podkreślające nowoczesny charakter kolekcji. Zegarek męski z dokładnym stoperem ma czarną, analogową tarczę z kontrastującymi, białymi indeksami w formie kresek, z których główny, oznaczający godzinę dwunastą ma postać cyfry arabskiej. Wyposażono go także w długie, masywne wskazówki, dzięki czemu z łatwością odczytasz aktualną godzinę. Powierzchnię cyferblatu urozmaicają trzy mniejsze tarcze, wskazując na ich wielofunkcyjność. Dodatek zieleni, żółci lub czerwieni w zależności od modelu stanowi ciekawy akcent kolorystyczny.

Bogactwo funkcji to cecha rozpoznawcza kolekcji Certina DS Sport. Fani sportów wodnych docenią wysoką klasę wodoszczelności, dzięki czemu możesz mieć go na swoim nadgarstku podczas pływania, snorkelingu, a nawet nurkowania z butlą. Zegarek Certina z chronografem umożliwia działanie manualnego stopera i niezwykle precyzyjne pomiary czasu. Ponadto modele te mają wyjątkowo twarde szkiełka mineralne pokryte powłoką antyrefleksyjną. Czasomierze z serii DS Sport są synonimem niezawodności, precyzji oraz wysokiej dokładności chodu, dzięki kwarcowej technologii Precidrive™.