Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Certina DS First Lady

2wyniki

Zegarki Certina DS First Lady

Szwajcarskie zegarki Certina produkowane są nieprzerwanie od 1888 roku. Wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena wpłynęła na ogromną popularność, jaką cieszą się zegarki tej marki. Zegarki Certina DS First Lady to kolekcja stworzona z myślą o kobietach ceniących luksusowe dodatki. 

FILTRY0

Zegarki Certina DS First Lady – znakomity styl w luksusowym wydaniu 

Modele Certina DS First Lady otrzymały piękne zdobienia w postaci złoceń oraz szlifowanych brylantów. Uwagę przykuwają także liczne komplikacje, w które zostały wyposażone zegarki damskie Certina DS First Lady. Znakomicie wykończoną tarczę chroni szkło szafirowe, od wewnętrznej strony pokryte warstwą antyrefleksu. 


Szwajcarska precyzja zegarków Certina DS First Lady 

Jak na cenioną szwajcarską markę przystało, wszystkie modele zegarków Certina DS First Lady zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe, wyprodukowane i sprawdzane pod ścisłym nadzorem w Szwajcarii. Zamontowane w zegarkach DS First Lady mechanizmy posiadają szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest chronograf, za pomocą którego zmierzymy czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Kolejną przydatną i zarazem widowiskową komplikacją jest wskazanie faz księżyca. Dzięki tej funkcji błyskawicznie jesteśmy w stanie określić fazę księżyca, gdy naszego naturalnego satelitę zakryją chmury. Wszystkie zegarki Certina First Lady zostały wyposażone w system DS, zapewniający mechanizmowi znakomitą ochronę przed wstrząsami. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Certina!