Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Certina DS Podium Lady

Kolekcja zegarków Certina DS Podium Lady stworzona została z myślą o kobietach, wybierających na co dzień klasyczne rozwiązania. Ponadczasowe wzornictwo oraz dbałość o każdy szczegół, tworzą wyjątkowo eleganckie zegarki o ekskluzywnym wyglądzie. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 30 z 30 produktów

Klasyczna elegancja zegarków Zegarki Certina DS Podium Lady

Piękny zegarek Certina na bransolecie w olorze srebra i różowego złota.
Zegarki z kolekcji Certina DS Podium Lady to eleganckie czasomierze o zgrabnych kopertach, które swoim urokiem zachwycą każdą miłośniczkę ponadczasowego wzornictwa. Utrzymane w klasycznym designie modele, zachwycają swoją kolorystyką. Biele, czernie, brązy i złota tworzą kompozycje wpisujące się w formalny styl. Będą one dobrym dopełnieniem służbowego stroju, a także gustownym dodatkiem podczas wyjątkowych okoliczności. Specjalna obróbka powierzchni cyferblatu tworzy na nim refleksy, które w zależności od kąta padania światła, mieni się różnymi odcieniami.Zegarki Certina DS Podium Lady, czyli gwarancja jakości

Kolekcja Certina DS Podium Lady to zegarki, które pod szykowną powierzchnią lśniących metalicznych i diamentowych akcentów skrywają najlepsze mechanizmy. Kwarcowa technologia jest zawarta w sportowych chronografach oraz delikatnych zegarkach formalnych. Dla miłośniczek tradycyjnego zegarmistrzostwa dedykowano egzemplarze wyposażone w mechanizm z automatycznym naciągiem. Te “zegarki z duszą” szczycą się nie tylko dużym powodzeniem wśród koneserów, ale także cechują się wygodą użytkowania. Wystarczy tylko nosić egzemplarz na nadgarstku, aby samoistnie się nakręcał. Dobrej jakości mechanizm nadaje modelom dużo prestiżu, co sprawia, że czasomierze staną się idealną pamiątką dla bliskiej osoby.
Elegancki. damski zegarek Certina z bordową tarczą.


Elegancki zegarek Certina na brązowym pasku.
Każdy zegarek wchodzący w skład tej serii wykonano z najwyższej jakości stali szlachetnej, która dzięki specjalnej obróbce uzyskuje atrakcyjny połysk. Materiał ten wraz z chroniącym tarczę szkłem mineralnym lub szafirowym, będzie stanowić dobrą ochronę zegarka w codziennych warunkach. Podobnie rzecz ma się ze skórzanymi paskami lub bransoletami o pełnych ogniwach. Wykonane są one z mocnych tworzyw i dobrze zawieszone na kopercie, dzięki czemu mamy gwarancję bezpiecznego trzymania się zegarka na nadgarstku. Wygodne zapięcia pozwalają nam na łatwe oraz szybkie zakładanie czasomierza, bez obawy o jego przypadkowe odpięcie się.Certyfikat COSC w zegarkach Certina DS Podium Lad

Kolekcji Certina DS Podium Lady znajdują się chronometry, czyli zegarki gwarantujące niezwykle precyzyjne wyznaczanie godziny. Zegarki z chronometrem są nawet kilkukrotnie dokładniejsze niż standardowe mechanizmy. Marka Certina wykorzystuje w tym celu opatentowany mechanizm PRECIDRIVE™, który posiada precyzję +/-10 sekund na rok. Potwierdza to specjalny certyfikat, który wydawany jest przez niezależną instytucję badawczą COSC. Szwajcarski instytut poprzez szereg testów potwierdza najwyższą jakość pracy mechanizmu w zmiennych warunkach pracy.
Zegarek Certina z perłową tarczą oraz diamencikami na indeksach.