Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Certina DS Prime

Zegarki Certina DS Prime

Certina to uznany w świecie producent szwajcarskich zegarków. Portfolio producenta jest niezwykle bogate i obfituje w wiele ciekawych kolekcji. Jedną z interesujących linii przeznaczonych dla kobiet jest Certina DS Prime. Zegarki z tej serii charakteryzuje piękny, ponadczasowy wygląd, inspirowany stylem Art Deco.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 1 z 1 produktów

Ponadczasowa elegancja zegarków Certina DS Prime 

Piękne prostokątne i okrągłe koperty zostały ozdobione złotem oraz kryształami Swarovskiego. Część zegarków Certina DS Prime została wyposażona w tarcze z masy perłowej. Ich niepowtarzalna struktura powoduje zmianę kolorów w zależności od kąta padania światła. Zegarki Certina DS posiadają znakomitej jakości bransolety ze stali szlachetnej, złożone z drobnych ogniw, które w naturalny sposób układają się na nadgarstku, czyniąc ten rodzaj mocowania niezwykle komfortowym. Dla wielbicieli pasków producent przygotował wyroby z naturalnej skóry, podkreślającej swoim wyglądem elegancję czasomierza. 

Certina DS Prime na brązowym pasku

Precidrive – gwarancja dokładnego chodu zegarków Certina DS Prime 

Certina DS Prime na białym pasku

Zegarki Certina DS Prime wyposażone zostały w opatentowane mechanizmy Precidrive. Zwiększone taktowanie oscylatora sprawia, że zegarki z tego typu mechanizmem posiadają dokładność chodu na poziomie +/- 10 sekund na rok. Jest to znakomity wynik, którym pochwalić się mogą nieliczni producenci. Znakomite parametry mechanizmu wspomagane są przez system DS – Double Security, chroniący mechanizm przed skutkami uderzeń i wstrząsów. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Certina!