Zegarki Certina DS Spel

Zegarki Certina od wielu lat cieszą się ogromną popularnością ze względu na słynną szwajcarską, wysoką jakość wykonania połączoną z niewygórowaną ceną, jaką przyjdzie nam zapłacić za czasomierz tej marki. Linia zegarków Certina DS Spel została zaprojektowana z myślą o osobach ceniących nowoczesne wzornictwo. 

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Certina DS Spel – szwajcarskie zegarki w wyjątkowym stylu 

W kolekcji przeważają zegarki przeznaczone dla kobiet, dlatego część modeli posiada tarcze wykonane z masy perłowej. Jej struktura powoduje powstawanie ciekawych kombinacji kolorystycznych pojawiających się wskutek zmiany kąta padania światła. Zjawiskowy wygląd tarczy zegarka Certina Spel uzupełniają kryształy Swarovskiego, które znajdują się w miejscu indeksów godzinowych. Zegarki Certina Spel mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości bransolety ze stali szlachetnej. Pełne ogniwa gwarantują komfortowe użytkowanie zegarka. 

 
Szwajcarskie serce zegarków Certina 

Od ponad 200 lat mechanizmy szwajcarskie słyną ze swej niezawodności i precyzji. Dzięki tym cechom w języku potocznym utarło się powiedzenie „chodzi jak w szwajcarskim zegarku”, które odnosi się do rzeczy niezawodnych, dokładnych w działaniu i idealnie spasowanych. Najczęściej spotykanymi mechanizmami w kolekcji Certina DS Spel są mechanizmy kwarcowe, których dokładność została określona na +/- 5 sekund w skali miesiąca. Wszystkie zegarki Certina DS Spel wyposażone są w opatentowany system antywstrząsowy DS, gwarantujący ochronę mechanizmu przed uderzeniami. Dzięki zastosowaniu tej technologii możemy mieć pewność, że zegarki Certina zachowają swą dokładność przez wiele lat użytkowania. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Certina!