Jesteś na luksusowej kolacji, eleganckim bankiecie lub wieczorowej uroczystej gali. Twoja stylizacja jest dopracowana w najmniejszym szczególe, wyglądasz olśniewająco, jednak to na co wszyscy zwracają uwagę to Twój zegarek Daniela Wellingtona z kolekcji Drapper. Zegarki damskie Drapper to wyjątkowe ultra eleganckie i szykowne modele, które zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby odbiorców marki. To co przyciąga wzrok przy pierwszym kontakcie z zegarkiem to jego tarcza z perfekcyjnie dopracowanymi detalami.

Warto zwrócić uwagę na przepiękne rzymskie oznaczenia, które zostały nietypowo umieszczone praktycznie przy samej krawędzi koperty, dzięki czemu pozostała część tarczy jest optycznie większa. Przez ten zabieg koperta o standardowej szerokości nabiera optycznie większych rozmiarów. Ciekawym elementem jest umieszczenie malutkiego okienka nad oznaczeniem godziny szóstej, z datownikiem. Nie zaburza to minimalistycznej koncepcji projektanta. W każdym modelu zobaczyć możemy smukłe wskazówki, jednak tym co jest w nim wyjątkowe to ich niecodzienny niebieski kolor, który świetnie wybija się na tle jasnej tarczy. Koperty zegarków, są utrzymane w klasycznych kolorach takich jak złoto, srebro oraz różowe złoto. Świetnie współgra to z paskami, których kolorystyka krąży wokół czerni i brązu. 

Zegarki damskie i męskie z kolekcji Drapper będą doskonale się komponować z wszelkimi eleganckimi stylizacjami. Będą przyciągać uwagę i delikatnie, nie dominując podkreślać wyszukane stroje. Zadowoleni z wyboru jednego z tych modeli będą ci wszyscy, którym tradycja i klasyka w duszy grają, jednak pragną odrobiny oryginalności. Te klasyczne zegarki mogą być świetnym pomysłem na prezent z okazji jubileuszu, w ramach podziękowania, czy jako forma luksusowej nagrody. Jeśli więc nadal zastanawiasz się jaki zegarek wybrać dla siebie bądź dla bliskiej osoby, nie zastanawiaj się, ponieważ mnogość modeli i wysoka jakość wykonania sprawią, że być może staniesz się szczęśliwym posiadaczem wyjątkowego czasomierza!