TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Davosa Ladies

W przypadku marki Davosa zegarki damskie to wysokiej jakości propozycje o różnorodnym designie. Każda wymagająca kobieta znajdzie czasomierz idealnie wpisujący się w jej gusta. Zegarki Davosa mają paski wykonane ze stali lub skóry naturalnej, która idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Zawieszone na paskach stalowe koperty prezentują się elegancko i luksusowo. Zegarki Davosa Ladies mają w większości kwarcowy mechanizm. Oznacza to, że zegarek zasilany jest za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który wprawia w ruch kryształ kwarcu. Mniejsza część czasomierzy została wyposażona w automatyczne mechanizmy, które nie potrzebują ani baterii, ani cyklicznego nakręcania. 

czytaj więcej
Kategoria:

Davosa – zegarki damskie spełniające wymagania każdej kobiety 

Kobiety są osobami zmiennymi, dopasowują dodatki do aktualnego humoru, ubioru czy pogody. Zegarek jest stylowym dopełnieniem niejednej kreacji. Zegarki Davosa są bardzo różnorodne, zaczynając od eleganckich i klasycznych czasomierzach, a kończąc na sportowych. Dla tych najbardziej wymagających szwajcarski producent stworzył zegarki w stylu luksusowym i biżuteryjnym. Każdy z zegarków Davosa jest odporny na zachlapania, a dla kobiet lubiących pływanie i nurkowanie wyprodukowano zegarki z wodoszczelnością na poziomie 100 i 200 m.

 


Zegarki Davosa Ladies – klasycznie i tradycyjnie 

Czasomierze są rzeczą, którą kupuje się na długie lata. Dzięki możliwości dodania grawera, każdy z modeli zegarków Davosa może stać się pamiątką rodzinną. Grawer podkreśli indywidualność i wyjątkowość czasomierza. Zegarki Davosa pokazują czas w tradycyjny sposób, a szafirowe szkło, które ma 9 punktów w skali Mohsa, doskonale chroni tarczę czasomierza.

Zobacz wszystkie zegarki Davosa dostępne w naszej ofercie!