Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki DIESEL Chopped

1wyniki

Diesel - marka która znana jest z innowacyjnych i nietuzinkowego podejścia do designu, tym razem wzięła na warsztat klasyczny zegarek elektroniczny. Kolekcja zegarków elektronicznych Diesel Chopped  to bez wątpienia modele, które pozwolą na wyróżnienie się z tłumu. Futurystyczny design, wpadające w oko zestawienia kolorów i cyfrowy wyświetlacz to atuty, które czynią z nich praktyczne a zarazem modne akcesoria,  elementy miejskiego stylu. 

FILTRY0

Zegarki Diesel Chopped - elektroniczny zegarek w miejskim stylu

Zegarki z linii Chopped nawiązują do znanych klasyków — zegarkówelektronicznych z lat 80. W ten sposób wpisują się w modny i popularny ostatnio trend na zegarki retro, z elektroniczną i prostokątną tarczą. Projektanci Diesla nie poprzestali jednak na utartych stylistycznie schematach, ale zgodnie z duchem marki — stworzyli cyfrowy zegarek we własnym wyrazistym i indywidualnym stylu.

Co wyróżnia zegarki Diesel Chopped?

Zegarki Diesel Chopped to odświeżona wersja klasycznego zegarka elektronicznego, który doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy i miejski młodzieżowy styl.

  • Futurystyczny design   - Zegarki Chopper zwracają uwagę  nie tylko zdecydowaną kolorystyką i kontrastowymi zestawieniami. Szczególnie miejsce w kolekcji zajmują modele z transparentną kopertą i paskiem utrzymane w modnych pastelowych odcieniach.  Efektowną stylistykę wzmacnia silikonowy pasek ozdobiony wytłoczeniem z nazwą i logo Diesel, które nadaje zegarkowi  ultranowoczesnego wyglądu.
  • Praktyczne funkcje  - Cyfrowy wyświetlacz zegarków Diesel Chopped prezentuje datę, czas w drugiej strefie. Modele z tej linii posiadają też funkcję stopera i timera. Ustawianie i operowanie nimi umożliwiają szerokie, płaskie i komfortowe w użyciu przyciski znajdujące się po obu stronach koperty. Do czego nosić zegarki DIESEL Chopped?


Diesel Chopped to zegarki unisex,  które doskonale będzie się prezentować zarówno na damskich jak i męskich nadgarstkach. Te zegarki o nieco futurystycznej i geometrycznej linii wpisują się we współczesny, swobodny  styl ulicy.  Współgrać będą z wszelkiego typu stylizacjami sportowymi i na luzie - idealne do noszenia na co dzień do T-shirtu i jeansów. Pokochają ją ci, którzy chcą wpleść do swoich stylizacji modną nutę retro w nowoczesnym wydaniu.

Autoryzowany sklep marki Diesel – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Wszystkie dostępne w sklepie zegarki marki Diesel Chopped  są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora - Fossil Group. ZEGAREK.NET jest autoryzowanym punktem sprzedaży.  Do każdego zakupionego modelu zegarka Diesel Chopped dołączona jest instrukcja w języku polskim, a także karta gwarancyjna. Serwisowanie odbywa się wyłącznie w autoryzowanych punktach naprawy, gdzie pracownicy wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt i oryginalne części.