Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Doodle dla dzieci

Zegarki Doodle dziecięce

Raz, dwa, trzy – czas na eksplozję kolorów! Zegarki Doodle dla dzieci zachwycają nie tylko barwnym designem, ale również funkcjonalnością. Są doskonale przystosowane do potrzeb najmłodszych i z pewnością posłużą jako element wielu kreatywnych zabaw. Pomogą im też odkryć własny styl i wyrazić swoją indywidualność – a to ważne dla ich rozwoju. I najważniejsze: nie trzeba będzie przekonywać dziecka do założenia zegarka Doodle. Jesteśmy pewni, że nie będzie chciało rozstawać się z nim nawet na noc!

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 3 z 3 produktów

Doodle – zegarki o nietuzinkowym designie

Choć marka Doodle istnieje na rynku od niedawna zdążyła już zwrócić na siebie uwagę miłośników zegarków z całego świata i zaskarbić sobie ich sympatię. Kluczem do sukcesu okazały się tutaj kreatywne, niesztampowe projekty, które zrywają z konwenansami i na nowo określają to, co wypada nosić na nadgarstku.

Zegarek Doodle dla dzieci 
Zegarek Doodle Cherry

Zgodnie z filozofią Doodle zegarki nie muszą być nudne i służyć tylko do wskazywania czasu. Mogą być nietuzinkowym dodatkiem, przy użyciu którego można wyrazić swoją osobowość i podkreślić indywidualny styl – nawet jeśli odstaje od ustalonych standardów. Takie spersonalizowane podejście przemawia nie tylko do dorosłych, ale również do najmłodszych – stąd tak ogromna popularność zegarków Doodle dla dzieci.


Zegarek Doodle dla dziecka – dlaczego to świetny pomysł?

Co sprawia, że dzieci tak kochają zegarki Doodle? Na pewno dużą rolę odgrywa tutaj energetyzująca kolorystyka, która przyciąga spojrzenia i zachęca do zabawy. Na dziecięcą wyobraźnię podobnie zadziałają również kreatywne wzory bazujące na dziecięcych motywach.

Zegarek Doodle z pirackim motywem


Zegarek Doodle dla dziewczynki 

Zegarki Doodle cechują się wyjątkowo prostą, a przy tym wytrzymałą konstrukcją. Z tego powodu idealnie sprawdzą się w roli pierwszego zegarka do nauki dla dzieci, przy użyciu którego pokażesz mu, jak odczytywać czas.

Czy tarcza zegarka Doodle, która jest w stu procentach pokryta grafikami, nie ogranicza widoczności? Nie, nic nie utrudnia odczytywania godzin. Zapewnia to odpowiedni dobór kolorów oraz takich wskazówek, które wyróżniają się na ich tle.

Czasomierzowi tej marki niestraszne będą nawet najbardziej szalone dziecięce pomysły na zabawę. Do wykonania tego zegarka Doodle dla dziecka wykorzystano kompozyt oraz odporne na stłuczenia szkło mineralne.

Równa się to odporności na uszkodzenia, o które nietrudno podczas beztroskiej zabawy. Dzieci z pewnością docenią również silikonowy pasek. Jest miękki, dzięki czemu nie obciera nadgarstka ani nie ogranicza swobody ruchów. Z drugiej strony dobrze przylega i nie zsuwa się nawet podczas energicznego wymachiwania rękami.

Zegarek Doodle dziecięcy


Zegarek Doodle

Sercem każdego zegarka Doodle jest mechanizm kwarcowy Miyota, który działa z wysoką precyzją i odznacza się długą żywotnością. Zastosowanie zaawansowanego werku nie przekłada się jednak na wysoką cenę zegarków Doodle dla dzieci.

Wbrew pozorom wciąż są to budżetowe modele na każdą kieszeń. Będą zatem dobrym wyborem nawet dla małych dzieci, które nie zawsze uważają na swoje rzeczy i zdarzają im się wypadki.


Oryginalne zegarki Doodle dla dzieci kupisz w ZEGAREK.NET

Interesują Cię nietuzinkowe zegarki dla dzieci na komunię? A może szukasz pomysłu na prezent z innej okazji lub taki zupełnie bez okazji? Zegarki Doodle doskonale sprawdzą się w tej roli i wywołają uśmiech na twarzy młodego właściciela. Jeśli chcesz wybierać spośród bogatej oferty czasomierzy tego producenta, przejrzyj modele zebrane w tej kategorii.

Pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora, zatem nie musisz się martwić tym, czy są oryginalne. Do każdego dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna umożliwiająca serwisowanie w autoryzowanych serwisach. Asortyment Doodle obejmuje zegarki dla dzieci o różnych upodobaniach. Znajdziesz w nich modne czasomierze dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku. Sprawdź, czym zaskoczy Cię oferta producenta – zobacz wszystkie zegarki Doodle dostępne w naszym sklepie ZEGAREK.NET.

Dziecięcy zegarek marki Doodle