Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Doxa D-Chrono

1wyniki

Zegarki Doxa D-Chrono

Zegarki Doxa od lat słyną z niezwykłej precyzji i jakości wykonania. W portfolio producenta znajduje się wiele modeli łączących ponadczasowy styl i elegancję. Zegarki Doxa D Chrono zostały zaprojektowane tak, by pasowały do każdej stylizacji. 

FILTRY0

Doxa D Chrono – stylowe chronografy w nowoczesnej odsłonie 

Sportowa, 45-milimetrowa koperta zegarków Doxa D Chrono została wyposażona w przyciski chronografu, za pomocą których uruchamiany i zatrzymywany jest pomiar czasu. Znakomite parametry mechanizmu sprawiają, że dokładność pomiaru wynosi 1/10 sekundy. Subtarcze chronografu zegarka Doxa D Chrono są niezwykle czytelne, zupełnie jak tarcza główna. Mechanizm kwarcowy, który odpowiada za dokładne wskazanie czasu, charakteryzuje się znakomitą precyzją oraz niską awaryjnością, dlatego możemy być pewni, że zegarek Doxa D Chrono będzie przez długie lata precyzyjnie wskazywał czas.

Zegarek Doxa 165.10.015.01 Classic Sapphire Chronograph zegarek na czarnym pasku z datownikiem i chronografem swiss made

Zegarek Doxa – prestiżowe szwajcarskie zegarki

Zegarek Doxa 165.70.191.01 Classic Sapphire Chronograph zegarek męski na czarnym pasku z obszyciem w kolorze niebieskim z dodatkowymi subtarczami

Szwajcarski zegarek jest od ponad 200 lat synonimem najwyższej jakości i prestiżu. Zegarki Doxa są w całości produkowane w kraju Helwetów, dlatego czasomierze tego producenta cieszą się renomą wśród miłośników zegarków. Do produkcji zegarków Doxa D Chrono użyto najwyższej jakości materiałów, takich jak stal szlachetna 316L. Jej twardość oraz znakomite właściwości antykorozyjne sprawiają, że zegarek przez wiele lat będzie wyglądał jak nowy.

Bogata historia firmy oraz jakość wykonania poszczególnych elementów zegarka to powody, dla których zegarki Doxa są jednymi z chętniej wybieranych czasomierzy na rynku.Zobacz wszystkie zegarki Doxa dostępne w naszej ofercie!