TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Doxa D-Chrono

Każdy mężczyzna potrzebuje biżuterii, która podkreśli jego stylizacje. Wybór odpowiedniego czasomierza to niemałe wyzwanie. Szczególnie, że na rynku jest wiele ciekawych modeli. Zegarki Doxa to sprawdzone i popularne propozycje. Zachwycają swoimi klasycznymi cechami i eleganckim wykończeniem. Każdy zegarek Doxa pokazuje czas w sposób tradycyjny. Na tarczy znajdują się efektownie wyglądające chronografy. Wskazówki są cienkie i bardzo dobrze widoczne za sprawą kontrastowego koloru w porównaniu to tła tarczy. Czasomierze Doxa D Chrono mają paski ze skóry naturalnej lub stalowe bransolety. Dzięki temu każdy mężczyzna może wybrać idealny model dla siebie.

czytaj więcej
Kategoria:

Doxa D Chrono – stylowe chronografy w nowoczesnej odsłonie 

Szwajcarski producent postawił na klasykę w nowoczesnym wydaniu. W ofercie można znaleźć czasomierze Doxa D Chrono w kolorze czarnym lub srebrnym. Standardowe odcienie sprawiają, że zegarek Doxa można założyć do każdej stylizacji, niezależnie od jej typu oraz wybranych kolorów. Uniwersalność widoczna jest również w okrągłych kopertach. Są one proste i bez zbędnych dodatków. Wykończenie jest półmatowe, co przekłada się na cenioną elegancję. Wszystkie zegarki Doxa D Chrono mają trzy subtarcze chronografów. Sprawia to, że wygląd przyciąga uwagę, a czasomierz jest praktyczny. 


Zegarek Doxa – prestiżowe szwajcarskie zegarki  

Oferta szwajcarskich zegarków Doxa jest szeroka. Koperty zawieszone na skórzanych paskach wyróżniają się kolorowymi elementami. Niektóre modele mają obszycie, wskazówkę sekundową oraz podziałkę minutową w innym kolorze niż reszta zegarka. Zegarki Doxa na skórzanym pasku dopasowują się do kształtu nadgarstka, przez co są niezwykle komfortowe. Stalowe bransolety stworzone zostały z ogniw. Różnej wielkości elementy tworzą wytrzymałą konstrukcję, która wygląda niezwykle elegancko. Taki zegarek Doxa można kupić w kolorze czarnym lub srebrnym. 

Zobacz wszystkie zegarki Doxa dostępne w naszej ofercie!