Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Doxa D-Concept

0wyniki

Zegarki Doxa D-Concept

DOXA Concept to zegarki o prostej i sportowej formie, które z pewnością przyciągną uwagę aktywnych mężczyzn ceniących klasyczne rozwiązania i nietuzinkowy design.

FILTRY0

DOXA Concept - pomysł na zegarek

DOXA Concept nawiązują do bogatej historii marki i jej osiągnięć na polu designu i wzornictwa. Marka po raz kolejny pokazuje, że do stworzenia przykuwającego wzrok zegarka nie potrzeba wiele. Wystarczy po prostu dobry pomysł. DOXA podobnie jak w swoich kultowych projektach osiąga to za pomocą prostych, ale nieszablonowych zabiegów. W tym tkwi cały urok tej kolekcji.
DOXA Concept - ciekawy pomysł na zegarekDOXA D-Concept - między klasyką a sportowym designem.

Zegarki z tej linii utrzymane są w modnym w ostatnim czasie minimalistycznym stylu, do którego wpleciono subtelne, aczkolwiek zaskakujące pomysły stylistyczne.


DOXA Concept - pomysł na zegarek
  • Pierwszym  z nich jest  umieszczenie dużych cyfr oznaczających godziny 3, 6 i 9 i 12. Wyraźne arabskie cyfry wyróżniają  na tle  czystej i przejrzystej tarczy zegarka i dodają do niego przysłowiowego pazura.

  • Drugim elementem jest charakterystyczna podziałka minutowa okalająca tarczę, 

która wprowadza do jej klasycznej i  stonowanej formy wiele ożywienia.

  • W zegarkach DOXA Concept z chronografem dodatkowo dochodzi nietypowy układ totalizatorów, który odbiega znacznie od klasycznego Tri-compac. W D-Concept chronograf umieszczono asymetrycznie w lewej części tarczy a poszczególne totalizatory na godzinie 12, 9 oraz 6.

  • W modelach DOXA Concept z chronografem zwraca uwagę również nietypowa lokalizacja datownika -  po przekątnej na godzinie czwartej. Tego typu zabieg wprowadza  do tarczy wiele energii i dynamiki i podkreśla sportowy charakter czasomierza.

  • Na koniec nie sposób zapomnieć o mieniącej się blasku świateł tarczy. Jej charakterystyczna struktura w formie szlifu słonecznego hipnotyzuje swoim wyglądem. Gra świateł, jaka tworzy się pod wpływem padających na tarczę promieni, przykuwa wzrok i powoduje, że cyferblat wygląda bardzo intrygująco.Dla kogo zegarki DOXA D-Concept?

Wszystko to sprawia, że zegarki D- Concept doskonale wpisują się w oczekiwania współczesnego mężczyzny, poszukującego funkcjonalnego i oryginalnego zegarka na co dzień. Zegarki z tej linii stanowią wyważoną propozycję między klasyką a sportowym designem. Prosta forma sprawia,  że mogą być noszone w wielu stylizacjach i zestawach zarówno na co dzień do pracy jak i w wersji casual czy nawet oficjalnych.
Dla kogo zegarki DOXA D-Concept?

Dlaczego wybrać zegarki DOXA D-Concept?


DOXA D-Concept - między klasyką a sportowym designem.
  • Zegarek SWISS MADE produkowany przez renomowaną szwajcarską markę, z bogatymi tradycjami sięgającymi 1889 roku.

  • Oryginalny, nowoczesny design w sportowym stylu. Zegarek ma bardzo  nowoczesny i uniwersalny wygląd - pasuje do wielu stylizacji 

  • Solidne szwajcarskie mechanizmy gwarantujące precyzję i niezawodność działania. 

Wysoka jakość wykonania i komponenty, które  gwarantują trwałość i wytrzymałość.