Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Doxa Damskie na bransolecie

8wyniki

 Zegarki Doxa Damskie na bransolecie

Szwajcarski producent zegarków naręcznych Doxa od ponad 120 lat tworzy czasomierze, które charakteryzują się ponadczasowym wyglądem i znakomitą jakością wykonania. Zegarki Doxa damskie na bransolecie zostały zaprojektowane w uniwersalnym, klasycznym stylu.  

FILTRY0

Zegarek damski Doxa – szwajcarskie dziedzictwo w eleganckim wydaniu 

Newielkie rozmiary koperty ze stali szlachetnej sprawiają, że zegarek damski Doxa nosi się niezwykle komfortowo. Tarcze modeli na bransolecie zostały zaprojektowane w taki sposób, by odczyt aktualnej godziny był możliwy nawet ze znacznej odległości. 

Dodatkowo, część zegarków Doxa w miejscu indeksów otrzymała zdobienia w postaci kryształów Swarovskiego, które mienią się przy każdym ruchu nadgarstka. Ponadczasowy styl i prestiż zegarków Doxa damskich na bransolecie są przyczyną ich niesłabnącej popularności od wielu lat.

Zegarki Doxa w biżuteryjnym stylu

 


Zegarek damski Doxa – szwajcarskie dziedzictwo w prestiżowym wydaniu 

Zegarek damski Doxa w biżuteryjnym stylu

Stylistyka zegarków damskich Doxa zbliżona jest nieco do tej stosowanej w czasomierzach produkowanych w latach 20-tych i 30-tych XX wieku, dlatego uszy koperty przybierają oryginalną formę, która odcina wizualnie kopertę od bransolety. Zabieg ten spowodował, że bransoleta stała się częścią tak samo ważną jak koperta zegarka. Producent zadbał, by każdy szczegół bransolety wyglądał perfekcyjnie.

Drobne ogniwa ze stali szlachetnej powodują, że zegarek damski Doxa idealnie układa się na nadgarstku, co zapewnia znakomity komfort noszenia. Stal, z której wykonane są bransolety zegarków damskich Doxa, posiada świetne właściwości antyalergiczne. Zegarek damski Doxa na bransolecie to propozycja dla wielbicielek prestiżowych dodatków o ponadczasowym wzornictwie. Sprawdź całą kolekcję zegarków Doxa dostępną w naszej ofercie