Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Doxa Damskie na pasku

1wyniki

Zegarki Doxa Damskie na pasku

Szwajcarski producent zegarków naręcznych Doxa od ponad 120 lat tworzy czasomierze, które słyną z precyzji i jakości wykonania. Zegarki Doxa damskie na pasku zostały zaprojektowane w stylu klasycznym, który nadaje czasomierzowi niezwykle eleganckiego wyglądu. Zegarek damski Doxa to elegancka propozycja dla kobiet ceniących ponadczasowy styl i prestiż.  

FILTRY0

Doxa – zegarki damskie w klasycznym stylu 

 
Niewielkie rozmiary koperty ze stali szlachetnej powodują, że zegarek damski Doxa nosi się niezwykle komfortowo. Tarcze czasomierzy są zaprojektowane w taki sposób, aby odczyt aktualnej godziny był możliwy nawet ze znacznej odległości.

Wpływ na to mają klasyczne indeksy oraz proste wskazówki, które znajdują się na niezaburzonej innymi elementami tarczy. Ponadczasowy styl i prestiż zegarków Doxa damskich na pasku sprawiają, że cieszą się one niesłabnącą popularnością od wielu lat.  

Zegarek Doxa 145.15.058.07 Classic Sapphire  zegarek damski na białym skórzanym pasku z cyrkoniami na białej tarczy

Zegarek damski Doxa – stylowy dodatek na każdą okazję 

Zegarek Doxa 173.35.021.02 Classic Sapphire zegarek damski na brązowym pasku z kopertą w kolorze złotym swiss made

Stylistyka zegarków damskich Doxa zbliżona jest nieco do tej, którą prezentują czasomierze w stylu Bauhaus. Długie, proste uszy świetnie komponują się z okrągłymi kopertami.  Niektóre koperty zegarków Doxa zostały poddane procesowi złocenia metodą PVD, gwarantującej znakomitą odporność na ścieranie. 

Eleganckie paski ze skóry naturalnej zostały dobrane tak, by w harmonijny sposób korespondowały z kolorem tarczy i indeksów, które się na niej znajdują. Każdy pasek dołączony do zegarka damskiego Doxa posiada wygodną w użytkowaniu, sygnowaną klamrę, w znaczny sposób skracającą czas zakładania i zdejmowania zegarka z nadgarstka. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Doxa dostępną w naszej ofercie!