TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Doxa Neo

Klasyczny zegarek Doxa to dodatek, który ceniony jest za szwajcarską jakość i doskonałe wzornictwo. Tak precyzyjne wykończenie należy do rzadkości. Zegarki Doxa wyglądają lekko, ale niezwykle efektownie. Zakładając je masz pewność, że dopełnią każdą stylizację. Czasomierze pokazują czas w sposób tradycyjny. Sprawia to, że są ponadczasowe i uniwersalne. Wskazówki w Doxa Neo są proste i zwężają się ku końcowi. Dzięki temu odczytanie godziny jest szybkie i proste. Zaprojektowany przez Doxa zegarek na stalowej bransolecie lub na pasku ze skóry naturalnej to świetny wybór dla każdego, kto ceni eleganckie dodatki. 

czytaj więcej

Doxa Neo – ponadczasowy szwajcarski design 

Brak zbędnych dodatków i minimalizm nigdy nie wychodzą z mody. Ponadczasowe zegarki Doxa Neo mają godziny oznaczone prostymi indeksami oraz cyframi. Dzięki temu każdy model prezentuje się elegancko. Wszystkie zegarki Doxa mają kwarcowy mechanizm, który jest jednym z popularniejszych systemów na rynku. Gwarantuje działanie przez wiele lat. Tarcze są jednokolorowe. Większość czasomierzy ma kolor biały, czarny lub srebrny. Wykorzystanie standardowych odcieni pozwala na łączenie każdego modelu z innymi dodatkami. Każdy zegarek Doxa ma szkło szafirowe - jeden z twardszych minerałów, chroniących przed zarysowaniami i pęknięciami. 


Doxa – zegarek szwajcarski na każdą okazję  

Zegarek Doxa na stalowej bransolecie sprawdzi się jako dodatek do sukienek, koszul oraz marynarek. Biżuteryjny styl doskonale współgra również z kobiecymi torebkami. Ogniwa łączą się ze sobą i tworzą niezawodną konstrukcję. Dzięki temu zegarki Doxa są wytrzymałe. W ofercie marki dominuje kolor srebra, który jest doskonałą bazą dla outfitów. Zaprojektowany przez Doxa zegarek na pasku ze skóry naturalnej sprawdzi się u każdego, kto szuka dodatków na co dzień. Nierównomierna struktura materiału zapewnia brak widocznych uszkodzeń. Jest również łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Czasomierze Doxa Neo mają zapięcie na sprzączkę lub zatrzaskowe. Oba rodzaje zapewniają bezpieczeństwo przed przypadkowym zgubieniem biżuterii. 

Zobacz wszystkie zegarki Doxa dostępne w naszej ofercie!